מה האינטרס של איראן במלחמת ההתגרות במערב? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה האינטרס של איראן במלחמת ההתגרות במערב?

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצוללת (ד"א, היא לא גרמנית טהורה :silly:, המספנה גרמנית אבל יש חלקים גם מספרד, צרפת, טורקיה וכו' - הצוללנים עוברים הכשרה גם במקומות האלה, כמו X

אני חושב שאתה טועה.

מעולם לא קראתי על זה. הצוללת היא צוללות גרמנית עם הרבה מערכות ישראליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח המערכת הישראלית היחידה בה זה הצוללנים, וזאת חתיכת מערכת ;)

סתם, יש מן הסתם פיתוחים ישראלים בצוללת, בוא נגיד לא כמו שיש פיתוחים גרמניים בצוללת...

אפילו האוזניות הם של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שגם ארה"ב מוכרת לישראל את המטוס הכי משוכלל שלה, ה F22.

המטוס הזה הוא כמו החמקן, אינו גלוי למכ"מים ברוב המקרים וגם יש לו מיכלי דלק בשביל שהוא יגיע לאיראן ובחזרה,

והוא גם יכול לסחוב איתו ראשי קרב גרעיניים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות

מטוס לא יסיר ת'איום, הוא בחיים לא יתקרב אפילו לכור

טכנולוגיית נ"מ מתקדמת תהיה תמיד זולה יותר ממטוס מתקדם, ותנצח

בייחוד במערך הצפוף והמטורף שיש להם

וזה לא כי אני לא כ"כ אוהב אנשי ג'ויסטיק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שגם ארה"ב מוכרת לישראל את המטוס הכי משוכלל שלה, ה F22.

המטוס הזה הוא כמו החמקן, אינו גלוי למכ"מים ברוב המקרים וגם יש לו מיכלי דלק בשביל שהוא יגיע לאיראן ובחזרה,

והוא גם יכול לסחוב איתו ראשי קרב גרעיניים :)

ארה"ב לא מוכרת לישראל (ולא לאף אחד) את ה F22. זה מטוס העליונות שלה, הם שומרים עליו בקנאות.

ארה"ב כן מוכרת לישראל F35 (ידוע בכינויו JSF) שהוא פרויקט של בערך 10 מדינות שונות, ביניהן גם .

המטוס לא "כמו חמקן", ברגע שמטוס לא מחזיר גלי מכ"מ- הוא חמקן (זה שהוא לא שחור זה סיפור אחר)

F22 (וגם F35) לא יכול לסחוב איתו ראשי קרב גרעיניים יותר מ F15 או F16. מדובר במטוס תקיפה "רגיל", לקרבות אוויר אוויר ותקיפות אוויר/קרקע

אני לא יודע מאיפה ההנפצות האלו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהעיתון :xyxthumbs:

וקראתי כמה כתבות שהם כן מוכרים לנו את ה F22.

מאיפה לך שלא?

אני לא אומר שבטוח, אבל אני לא מאמין שיזייפו כזה דבר...

לא יזייפו

אני אומר לך חד וחלק- העיתונים הכלליים (ידיעות/מעריב וכו') לא יודעים כלום ומחרטטים טונות של שטויות בכל הנוגע לעסקאות של הצבא. זרוק כל כתבה כזו מיידית לפח, כי היא מלאה בשטויות.

אני קורא קבוע של בטאון חיל האוויר, שם תוכל למצוא מידע אמין בהרבה, מתעדכן בנושא ממקורות באינטרנט, וגם מכמה קרובים שהיו או נמצאים בקבע בחיה"א בדרגות בכירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לאיראן יש יכולת תגובה שתפיל מכה אדירה על .

הם וסוריה סיפקו לחיזבאללה אלפי טילים שיכולים להגיע עד הדרום.

יש להם את סוריה שמכסה את כול ארץ בטילים ועם חזק .

וגם את את הקאסמים של הפלשתינים.

וגם את הטילים שהם ישגרו בעצמם איראן.

ישראל לא תצליח לעמוד בזה שמאות טילים נופלים כול יום בכול רחבי ארץ.

וסוריה חיזבאלה וחמאס תוקפות אותנו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל לא תצליח לעמוד בזה שמאות טילים נופלים כול יום בכול רחבי ארץ.

תתפלא כמה מדינה מסוגלת לספוג במהלך מלחמה הנתפסת כמלחמה קיומית. מדינת ספגה כ-6400 אבדות במהלך מלחמת השחרור, אחוז שלם מהאוכלוסיה דאז, רובם אנשים איכותיים בגילאי 18 עד 25 ושליש מתוכם אזרחים, המדינה שרדה.

במהלך מלחמת העולם השניה מספר מדינות ספגו אבדות איומות בעורף אולם דבר זה לא דחף אף מדינה לכניעה.

אני לא חושב שהאיראנים, הסורים או אירגוני הטרור חושבים שהתקפה פראית על העורף הישראלי תגרום למדינה להתפרק. הם יודעים שהאיומים שלהם פועלים יותר על קובעי המדיניות פה מאשר מעשים של ממש. בנוסף לכך המשטר בישראל הוא דמוקרטי, קשה להפיל שיטת משטר כזאת (אפשר להפיל ממשלה, אבל שיטת המשטר שורדת). יותר קל להפיל דיקטטורה.

הכלכלה האיראנית תלויה היום בעיקר במשאבי טבע, פגיעה במסופי ובשדות הנפט, תגרום לאסון כלכלי באיראן ועלול לגרום לנפילת המשטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...