מה הטיימינג הכי טוב לקנות כרטיס מסך? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הטיימינג הכי טוב לקנות כרטיס מסך?

GbeTech

Recommended Posts

כשמדובר ב-NV - לדעתי כל שתי דורות, כל סדרה זוגית - 6,8 וכן הלאה

משום מה האי-זוגיות הם רק חיזוקים לזוגיות (7,9 וכן הלאה)

מן הסתם זה לא מדוייק, אבל זה רק כלל אצבע שלי שאני משתמש בו

אתה יכול להגדיל ראש(ולהקטין תקציב..) וללכת על כל סדרה זוגית שנייה(יעני כל 4 דורות)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה הוא ש AMD-ATI תפסו את NVIDIA לא מוכנים.

כרטיסי GTX260 ו- GTX280 היו אמורים לפנות לשוק הגיימרים העליון (אלה שמוכנים להוציא 3000-6000 ש"ח על כרטיס מסך בשביל להגיד שהם הריצו CRYSIS ב 100 FPS על טלוויזיה 32" FHD....)

אולי NVIDIA היו קצת באופוריה מכיוון שעד לפני חודש וחצי בערך הם שלטו בשוק באופן כמעט מוחלט.

אלא שאז צצו 2 כרטיסים מבית ATI שהפכו לגמרי את התמונה

חוץ מלמרוח את NVIDIA לחלוטין בנתח ה MID RANGE עם ה- HD4850 הכרטיסים החדשים במערך crossfire גם נותנים מענה לא רע למי שיש לו דרישות גבוהות יותר ובפחות מחיר. מה ששם את NVIDIA בבעייה- והחברה מנסה להתאים את עצמה למצב החדש ע"י הורדה דרסטית של מחירי ה 9600GT וה 8800GT

(אחרת כולם פשוט יקנו HD4850)

סדרה 200 פשוט פספסה.

מעניין עשיתי מחקר קטן עכשיו...

לא רק ש 3870 מציע ביצועים טובים מאוד לכל הדעות, הוא גם זול בצורה יוצאת דופן.. 800 שקל בהרבה מאוד חנויות.

http://www.tomshardware.com/charts/desktop-vga-charts/overall-all-games-fps,572.html?p=1602%2C1599%2C1590%2C1593%2C1616%2C1592%2C1615%2C1572%2C1571

כשמדובר ב-NV - לדעתי כל שתי דורות, כל סדרה זוגית - 6,8 וכן הלאה

משום מה האי-זוגיות הם רק חיזוקים לזוגיות (7,9 וכן הלאה)

מן הסתם זה לא מדוייק, אבל זה רק כלל אצבע שלי שאני משתמש בו

אתה יכול להגדיל ראש(ולהקטין תקציב..) וללכת על כל סדרה זוגית שנייה(יעני כל 4 דורות)

בהצלחה

מה מיוחד בכל דור רביעי?

אגב, חסרים ב TOMS סדרות 9 ו 200 של NV ו 4800 של ATI? מישהו מכיר אתר עם בנצ'ים באותה רמה ונוחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולק על דעתך, מכיוון שכרגע, ה- HD 4850 קורע את ה- 3870, הוא בכלל לא בליגה שלו, ה- 4850 עובר את ה- 8800GT בקלות יחסית, כאשר ה- 8800GT עובר בקלות רבה יותר את ה- 3870, אתה מבין.

כרגע הכי משתלם וטוב בתקציב שלך עד 1000 אני מבין, הוא ה- HD 4850, כרטיס מעולה וחזק מאוד מאוד.

אין כרגע לאתר שלהם את הסדרות החדשות וכו', כי הם עוד לא הכניסו אותם לרשימה, הרשימה מתעדכנת כל כמה חודשים, לכן עד שםה יבצעו בדיקות מקיפות וכו', הם יכניסו את זה לרשימה ויעדכנו את זה בעמוד הראשי על כך.

HD 4850, ללא כל ספק, במחיר של כ 990 שקל? אין שום סיבה שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חולק על דעתך, מכיוון שכרגע, ה- HD 4850 קורע את ה- 3870, הוא בכלל לא בליגה שלו, ה- 4850 עובר את ה- 8800GT בקלות יחסית, כאשר ה- 8800GT עובר בקלות רבה יותר את ה- 3870, אתה מבין.

כרגע הכי משתלם וטוב בתקציב שלך עד 1000 אני מבין, הוא ה- HD 4850, כרטיס מעולה וחזק מאוד מאוד.

אין כרגע לאתר שלהם את הסדרות החדשות וכו', כי הם עוד לא הכניסו אותם לרשימה, הרשימה מתעדכנת כל כמה חודשים, לכן עד שםה יבצעו בדיקות מקיפות וכו', הם יכניסו את זה לרשימה ויעדכנו את זה בעמוד הראשי על כך.

HD 4850, ללא כל ספק, במחיר של כ 990 שקל? אין שום סיבה שלא

תודה, הארת לי משהו חדש...

יש כמה דברים שמונעים ממני ישר ללכת על ה 4780...קודם אני יכול לשחק רק עד 1280X1024, ההבדל גם משמעותי בין הכרטיסים ברזו' הזו? וגיימינג כבר מזמן לא במעלה סדר העדיפויות שלי... אני משחק שעה ביום, וגם זה לא.

אבל מצד שני 200 שקל מסכנים הבדל...

טוב תודה אנשים, אני צריך להתלבט עוד קצת :) מקסימום אפתח עוד דיון כשזה כבר ידעך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונזכרתי בזה בלילה... ה 4870 יקבל צוואר בקבוק עם שאר הרכיבים לא? המעבד ולוח האם היחסית חלשים (אני משדרג זכרונות)

לדעתי הבחירה הנכונה שלי היא ה 3870.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...