מה הטיימינג הכי טוב לקנות כרטיס מסך? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הטיימינג הכי טוב לקנות כרטיס מסך?

GbeTech

Recommended Posts

כרטיסים ממשיכים לצאת, דורות מחליפים את קודמיהם...

מה התזמון הכי נכון לקנות כ.מסך?

כלומר

סדרה חדשה יוצאת במחירים אסטרונומיים->המחירים יורדים, מתחילים שמועות על סדרה חדשה->המחירים יורדים עוד יותר ויוצאים כרטיסים חזקים יותר מאותה סדרה->יוצאת סדרה חדשה נוספת והסדרה הקודמת מתחילה להעלם מהמדפים->הסדרה הקודמת כבר לא קיימת על המדפים ואנחנו בערך בשלב השני של המחזור.

אני לא פריק גרפיקה, אין לי גם תקציב לכרטיסים הכי חדשים והכי חזקים בשוק.

מה הטיימינג הכי טוב לקנות כרטיס מבחינת עלות / ביצועים? יכול להיות שברגע שסדרה חדשה יותר יוצאת? (לדוגמא - לקנות כרטיס מסדרה 8 ברגע שמשוחררים הכרטיסים הראשונים של סדרה 9)

מנסיונכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב אח שלו.אתה מכיר את הסיפור הזה על בן אדם שתמיד חיכה לטוב ביותר ולתזמון המושלם ואז בסוף הוא מת בלי כלום?

זה בידיוק אותו דבר פה, אין תזמון מושלם.עכשיו אם תרצה כרטיס מסך טוב כולם יגידו 4850 או 4870 כי הם הכי טובים ו משתלמים.

עוד שבועיים זה כבר סיפור אחר.ככה זה ,אין תזמון מושלם לשום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר את המשל.

זאת הסיבה שהתייחסתי לדורות - והדוגמא עם סדרה 8 ו 9 היתה רק דוגמא. באותה מידה יכלתי לכתוב סדרה 9 ו 200. או 200 ו 300 כשיצא.

אתה מבין? יש איזשהי סיסטמטיות בעולם כרטיסי המסך. המחזור שציינתי חוזר על עצמו בכל דור ודור. כל שלב מאופיין במחירים מסויימים וכו'.

אז שאלתי, לאנשים עם נסיון של שנים בתחום, שכבר ראו דורות באים והולכים - באיזה שלב הכי טוב לקנות את הכרטיס הרצוי? (כלשהו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמן הטוב ביותר לרכישת כרטיס, הוא הזמן זאתה מרגיש צורך לשדרג את הכרטיס

כי הוא אינו מספק אותך (מבחינת מהירות עבודה או פרמטרים אחרים) לישומים שאתה משתמש בהם.

השאלה שעליך לשאול את עצמך היא מהו התקציב שאתה רוצה ויכול להעמיד למטרה זו.

כשבחרת את התקציב קנה את הכרטיס עם הביצועים הטובים ביותר (לפרמטרים המענינים אותך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד למיתוס, כרטיסי סדרה קודמת לא מוזלים שיוצאת סדרה חדשה.

הנה יצאו ה GT200 של NV. אתה רואה את הסדרה הקודמת מוזלת? כי אני לא....

הוזילו את ה 9800GTX כצעד חריג בשביל לנסות לתת קאונטר ל ATI וה 4850 שלהם ששחט את ה 9800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיימינג טוב לקנות כרטיס מסך?

יש דבר כזה?, לפי דעתי היום ראשון ליציאת 280 supercloked יהייה פנטסתי, הכרטיס יאכל את הכל, גם קרייסיס על V.high על 1204X1280 כמובן, שזה סבבה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד למיתוס, כרטיסי סדרה קודמת לא מוזלים שיוצאת סדרה חדשה.

הנה יצאו ה GT200 של NV. אתה רואה את הסדרה הקודמת מוזלת? כי אני לא....

הוזילו את ה 9800GTX כצעד חריג בשביל לנסות לתת קאונטר ל ATI וה 4850 שלהם ששחט את ה 9800.

אז מתי החברות מורידות מחירים? לפי מה שאתה אומר, המחירים של כל סדרה גבוהים יותר מהמחירים של הסדרה הקודמת לה. לפעמים יש הורדה במחירים במטרה להתחרות עם חברה יריבה.

מה הטיימינג הכי טוב? - עכשיו.

אני משער שהתכוונת להתחכם ולהגיד ש"עכשיו" זה בעצם כל זמן שהוא = אין טיימינג מיוחד לקנות כרטיסים.

שוק הכרטיסים, בגדול, לא הולך ככה?

http://i15.photobucket.com/albums/a387/GbeTech/Untitled-1.jpg

אלא אם השוק מתנהג אחרת, תסכימו איתי שהכי משתלם לקנות כרטיס רגע לפני שהוא נעלם מהשוק. אבל אני לא סגור על זה ובטח יש עוד גורמים שמשפיעים, אותם אני רוצה שתגידו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אין גורם שיגרום לי להגיד לך אחרת.

לפני חודש נגיד. אם משהו רצה לקנות כרטיס מסך או משהו היה שואל את השאלה שלך אז הייתי אומר לו "עומדים לצאת כרטיסים חדשים ושווה לחכות"

עכשיו, אין לי מה להגיד. המחירים בריצפה יחסית נגיד לשנה שעברה, ואין משהו בעתיד הקרוב שיגרום לי לשנות את התשובה.

להגיד" תקנה מתי שאתה רוצה" או משהו בסיגנון כמו שאמרו פה, זה לא נכון לפי דעתי, אני לא מסכים עם זה.

כי כפי שאמרתי לפעמים יש מצבים ששווה לחכות. עכשיו לא לא רואה סיבה לחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהחומרה עצמה... יש גם תמיכה תוכנתית...

כאשר החברה שייצרה את הכרטיס מסך מפסיקה לתמוך בו, אתה בבעיה...

זאת אחת הסיבות גם למה אני אישית מעדיף לקנות ATI, עם יציאת החומרה החדשה הם לא מזניחים את התמיכה התוכנתית לחומרה הישנה (דריברים) ולכן גם כרטיס מלפני 5 דורות יפעיל על המערכות הפעלה הכי חדשות ואת רוב המשחקים, כמובן לא במלוא הדרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אל תשכחו את הדולר $$$ בכל המשוואה הזאת

עכשיו זה זמן לא רע לקנות מחשבים באופן כללי ובכלל זה גם כרטיסי מסך.

אבל באופן יחסי אין צניחה מאסיבית של מחירים רק בגלל שיצאו כרטיסים חדשים

הסיבה היא שחברות לעולם לא יפגעו במכירות של עצמן ע"י הפיכת כרטיסים שעדיין נמצאים בחנויות למיותרים

למשל סדרה 9 לא ביטלה את 8 אלא השלימה אותה 8600<9600<8800<9800

כך שלמעשה עדיין היו אנשים שעבורם היה עדיף לקחת כרטיס מסדרה 8

צניחות מחירים משמעותיות נגרמות כתוצאה מתחרות בין חברות שונות ולזה גורמים כעת הכרטיסים החדשים HD4870 ובעיקר HD4850

בקיצור מזל של אין מונופול על השוק כי אז כולנו היינו בצרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מישהו שמבין למה אני מתכוון... :xyxthumbs:

אני לא כל כך מעודכן במצב... כרגע או בזמן הקרוב, זה מה? איפה אנחנו נמצאים? הוציאו את סדרה 200 לא מזמן והמחירים של סדרות 9 ו 8 ברצפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שקורה הוא ש -ATI תפסו את לא מוכנים.

כרטיסי GTX260 ו- GTX280 היו אמורים לפנות לשוק הגיימרים העליון (אלה שמוכנים להוציא 3000-6000 ש"ח על כרטיס מסך בשביל להגיד שהם הריצו CRYSIS ב 100 FPS על טלוויזיה 32" FHD....)

אולי היו קצת באופוריה מכיוון שעד לפני חודש וחצי בערך הם שלטו בשוק באופן כמעט מוחלט.

אלא שאז צצו 2 כרטיסים מבית ATI שהפכו לגמרי את התמונה

חוץ מלמרוח את לחלוטין בנתח ה MID RANGE עם ה- HD4850 הכרטיסים החדשים במערך crossfire גם נותנים מענה לא רע למי שיש לו דרישות גבוהות יותר ובפחות מחיר. מה ששם את בבעייה- והחברה מנסה להתאים את עצמה למצב החדש ע"י הורדה דרסטית של מחירי ה 9600GT וה 8800GT

(אחרת כולם פשוט יקנו HD4850)

סדרה 200 פשוט פספסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...