התלבטויות בקשר למצלמה דיגיטלית - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטויות בקשר למצלמה דיגיטלית

ONKYO

Recommended Posts

כבר הרבה זמן אני מחפש דיגיטלית, למדתי קצת מושגים והבנתי בסך הכל מה אני צריך.

2 מגה פיקסל מספיקים לי, זום אופטי מינימום 2, זום דיגיטלי כמה שיהיה יהיה, מסך LCD כמובן, וזהו נראה לי.

אני יכול להשיג את הפו'גי fine pix a 203, ב1000 שקל כולל כרטיס 128 xD.

ה"דיל" מאוד מאוד מפתה, אבל הבעיה שהמצלמה, היא עם רגישות 100 אסא, ואמרו לי ש100 אסא זה יותר מתאים ל-outdoor (צילומים בחוץ), ולצילומים במקום סגור עדיף יותר רגישות, (200+)

אין לי ייעוד אחד למצלמה, מצלם הכל, מסיבות, בבית, בגינה, טיולים, וכו'...

ככה שאני דיי בדילמה...

יש עוד אפשרות שהיא ה- dsc p51 מה דעתכם עליה?

אם יש לכם הצעות אחרות אני אשמח לשמוע...(בטווח המחירים של 250 דולר מקסימום, כנראה שאני אקנה בארה"ב)

תודה רבה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את הדיון הזה http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=1;action=display;threadid=34714

שאם תקרא אותו אני בטוח שתגיע להחלטה.

קראתי את רובו לפני פירסום ההודעה שלי, אבל לא בדיוק הגעתי להחלטה...

ובקשר לקנון, לא יודע היא נראית לי בסדר, וגם התכונות, אבל לא יודע היא נראית דיי מסובכת...

למישהו יש דיעה על הסוני שאמרתי?

ומישהו יכול להגיד מה הוא חושב בקשר לרגישות שאמרתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1000 ש"ח כולל 128 מגה xD זה כמעט בטוח בחו"ל. בארץ זאת תהיה עסקת המאה :) , בתכלס מחיר מצויין , אם זה מה שאתה רוצה להשקיע - אז לך על זה.

ולא יודע מי הסביר לך מה , אבל הוא קצת מעופף , ASA זה רגישות של פילים, אתה יכול לבחור פילים ברגישויות שונות בהתחשב במצב התאורה וסוג הצילום על חשבון "נקיון" התמונה (אל תשבור את הראש בזה). עכשיו הבעייה שלך זה שבדיגיטליות אין פילים , אבל בגלל שזה דיגיטלי אז אפשר לשנות את הרגישות במצלמה וזה נקרא ISO , וזה משתנה ולא קבוע. המצלמה בד"כ קובעת לך אוטומטית את הISO אבל יש מצלמות שאפשר לכוון ידנית , רוב המצלמות מגיעות לISO 400 , הטובות אפילו להרבה יותר. בקיצור - אל תהיה מודאג מהנושא הזה , היחידים שמודאגים ממנו - הם אנשים שבאמת מבינים בצילום.

הP51 זה דגם קצת ישן לא ? , בעקרון הסוני הם דיי טובות , ויש גם יותר אופציות ידניות , אבל צריך לבדוק את הדגם לגופו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1000 ש"ח כולל 128 מגה xD זה כמעט בטוח בחו"ל. בארץ זאת תהיה עסקת המאה :) , בתכלס מחיר מצויין , אם זה מה שאתה רוצה להשקיע - אז לך על זה.

ולא יודע מי הסביר לך מה , אבל הוא קצת מעופף , ASA זה רגישות של פילים, אתה יכול לבחור פילים ברגישויות שונות בהתחשב במצב התאורה וסוג הצילום על חשבון "נקיון" התמונה (אל תשבור את הראש בזה). עכשיו הבעייה שלך זה שבדיגיטליות אין פילים , אבל בגלל שזה דיגיטלי אז אפשר לשנות את הרגישות במצלמה וזה נקרא ISO , וזה משתנה ולא קבוע. המצלמה בד"כ קובעת לך אוטומטית את הISO אבל יש מצלמות שאפשר לכוון ידנית , רוב המצלמות מגיעות לISO 400 , הטובות אפילו להרבה יותר. בקיצור - אל תהיה מודאג מהנושא הזה , היחידים שמודאגים ממנו - הם אנשים שבאמת מבינים בצילום.

הP51 זה דגם קצת ישן לא ? , בעקרון הסוני הם דיי טובות , ויש גם יותר אופציות ידניות , אבל צריך לבדוק את הדגם לגופו.

שכחתי לציין שזה בארץ, וכן אני יודע ש ASA, זה קשור לפילים במצלמות פילים, ובדיגיטליות זה נקרא iso, עדיין התכוונתי לאותו דבר

ובפוג'י הבעיה היא שהiso קבוע על 100, ואני לא רוצה שיצאו לי מגעילות כשאני מצלם בפנים, או כשאני מצלם במסיבות שאין הרבה אור...

כנראה שאני אוותר על הפוג'י ואלך על הP51...אותה בדקתי ולא מצאתי בה שום חיסרון שמשפיע עליי, בשבילי היא מעולה, השאלה היא אם היא איכותית? כי אני יודע שסוני טובות בדיגיטליות, מה אתם אומרים?

והקאנון שמישהו הביא באחת התגובות הקודמות, היא דיי גדולה בשבילי...אני צריך אחת בגודל של הP51.

תודה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לקנות דיגיטלית אוטומטית וקומפקטית, אל תתקרב לסדרת ה7XX של אולימפוס.

ה7xx לא באות בחשבון, אני לא הולך לסחוב עליי כזה דבר ענק.

יש לך\לכם המלצות אחרות? למצלמות קומפקטיות, ומה שרשמתי בהודעה הראשונה?

ואף אחד לא אמר לי מה דעתו על הp51...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, דיברת על קומפקטית, לא שמתי לב(הייתי בדרך לעבודה בדיוק וקצת מיהרתי)

אני אישית לא כ"כ אוהב את המצלמות הקומפקטיות/אוטומטיות

תנסה לחפש באתרים של החברות המובילות( PENTAX ,NIKON וכו'...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, דיברת על קומפקטית, לא שמתי לב(הייתי בדרך לעבודה בדיוק וקצת מיהרתי)

אני אישית לא כ"כ אוהב את המצלמות הקומפקטיות/אוטומטיות

תנסה לחפש באתרים של החברות המובילות( PENTAX ,NIKON וכו'...)

אוקיי תודה בכל מקרה

ואני רוצה קומפקטית, כי אני אמור לצלם מסיבות, בין היתר, ובכלל אני לא רוצה משהו בגודל של slr.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...