איזה מעבד יותר טוב? P4 2.4C או Athlon XP 2800+ ? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מעבד יותר טוב? P4 2.4C או Athlon XP 2800+ ?

The Shark

Recommended Posts

עם כל הכבוד לדעתי ה Pentium 4 HT 2.4C יותר טוב ועדיף גם הודות למהירות הבאס שלו של 800MHz וגם היותו מצוייד בטכנולוגיית ה Hyper-Threading בכל הקשור לתוכנות וישומים וכל מה שקשור לוידאו הוא בבדאי שעדיף וגם במשחקים הוא מצויין וזה רק עיניין של זמן שגם משחקים ידעו לנצל את הטכנולוגיה הזאת של מעבדי אינטל ואז בכלל אינטל לא יראו את ממטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאני אוהב את איי אם די .. הם אכלו אותה, כבר מתרחקת מהם ואוכלת להם את הצורה.. איי אם די שווים רק לשוק הנמוך אבל חברה.. פיתחה שקורעת את כל הAMD ביחד..

אם הם לא הולכים לצאת עם מעבד 533 באס עם איזה HT טוב במידה ואינטל לא רשמה אותו כפטנט אז הם יכולים לחזור לתחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקה חושב שAMD שמחים מאוד אם מה שהם עושים הם לא ציפו לקחת חלק גדול מנתח השוק של אינטל אבל הם בכול זאת מרוויחים לא מעט ושורדים יפה מאוד, והרבה פעמים מצליחים להעמיד את אינטל בפינה אם תסתכל על מחירים תבין עד כמה משתלם תראה את קפיצות המחירים של אינטל בין מעבד למעבד לעומת ותבין למה יותר טוב ומשתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tipx bomb , האת'לון 2800 יוצא 450 ש"ח יותר מהפנטיום 4 2.4C , מכיוון שצריך גם לקנות לו קירור ראוי .

(אני יעשה OC אולי בעתיד אבל עדיין הוא מעבד חם מאוד גם בלי OC)

זה ממש ממש לא נכון - כי המעבדים החדשים של ה-TBRED B\A

עובדים על טמפרטורות נורמליות ביותר גם עם המאוורר המקורי.

נ.ב

לדודים שלי יש 2100+ עם המאוורר המקורי ובחמסינים של הזמן האחרון הוא עובד על 38 במנוחה ו-42 במאמץ. (בדיקב באמצע הצהריים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בהחלט זולים יותר ואין ספק וכולם היו שמחים עם אינטל היתה מוכרת באותם המחירים של אבל בקטע של הביצועים אין מה לעשות אינטל טובים יותר בהרבה מיקרים הם מתעלים על שאין בכלל מה להשוות ביניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני רוצה להסביר קצת את ORrrr וSubX

המעבדים של עושים 6 פעולות לכל סיבוב שעון(1Mhz), אז נקח לדוגמא את הפניום 4 2.4 - הוא 2400Mhz * 6 אז הוא עושה 14,400 פעולות בשניה.....

המעבדים של איי אמ די עושים 9 פעולות בכל סיבוב שעון אז נקח את המתחרה של ה2.4 ה2400+ הוא עובד במהירות 2000Mhz אבל עושה 9 פעולות כל סיבוב שעון, 2000*9 = 18,000 פעולות בשניה,

עכשיו זה שהאיי אם די עושה קצת יותר פעולות בשניה לא אומר שהוא מהיר יותר, ישנם עוד כריטריונים למעבד... אבל ההבדל הוא ממש גדול אז.....

נראה לי שאתה מתכוון 2,400,000,000 * 6 , סיבוב שעון הוא HZ לא MHZ.

גם תחשוב, אם מחשב היה עושה 14,400 פעולות בשניה הוא לא היה מריץ פקמן ;) .

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון לשאלה פשוט - השאלה מסובכת.

XP 2800 יותר מהיר - זה לגבי השאלה.

אבל.......עדיף מעבד 2500.

מחירו זול והוא מהיר לפחות כמו P4 2.4C !

אין שום סיבה להשקיע עוד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב על כמה מגהרץ הוא עובד הוא אמור להיות מקביל בביצועיו לפנטיום 2500 והוא מגיע וגם עובר אותו.

אם תעשה חישוב של כסף יצא לך שלוח לAMD יותר זול ב100 שקל בערך ה2500 יותר זול מהC2400 ב300 שקל בערך תחבר את שתיהם יצא לך 400 שקל שאתה יכול להשקיע ברכיבים אחרים חוץ ממעבד ותקבל מערכת טובה יותר כללית של מאשר אני מדבר כללית כול הרכיבים לא רק מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...