8800GT 512MB ב-550 שקל!!! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800GT 512MB ב-550 שקל!!!

AMD-GUY

Recommended Posts

בדקתי את זה בתחילת שבוע שעבר, זה אמיתי...

הבעיה שאין להם כמעט אותו במלאי, וכאשר הוא מגיע יש אותו רק יום יומיים עד שהוא נעלם שוב...

והקירור באמת לא משהו, 64 מעלות במנוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האחריות היא על שנה אחת בלבד.

והחברה הנ"ל היא חברת-בת של ,

שיודעים במחיר נמוך, ואיכות בנונית.

(אך ידוע שיש אותה ליבה מתחת למכסה מנוע, ככה שזה לא קריטי)

אך, במחיר הזה - שווה כל שקל, אם זה אמיתי.

למה לזרוק שטויות?

איכות בינונית? כל מה שקשור ל , לא נופל מכל החברות המובילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, לא מחלקים מתנות בחיים.

8800GT נמכר בכל החנויות באזור ה 800 - 1000 שקל. ב KSP כל הכרטיסים שהם מוכרים באים עם 3 שנים אחריות והכרטיס הזה בא רק עם שנה אחריות והמחיר שלו צנח למחיר המדובר. לטעמי משהו פה מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שנה אחריות לא שווה על כרטיס כזה, מילא שנתיים 3, אבל שנה ממש לא..

אבל למה שנה אחריות? מה זה בגלל שזה פאליט?

אצלי זה שלוש שנים על ה 8600GT שיש לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לכם מה להזמין ולהתלהב מהכרטיס כל עוד הוא לא במלאי בכל הסניפים התקשריתי אליהם והם אמרו שזה יגיע בקרוב אבל את זה אמרו לי לפני שבוע, אז לא ניראה כך שזה אמיתי כל כך...

הכרטיס הזה שנה אחריות וגם קירור לא משהו וחברה לא כל כך מוכרת...

אני מוכר את שליה8800GT עם 3שנים אחריות וקירור AC S1 ב695 ככה שעדיף להוסיף 100 ש''ח ולקחת את שלי כי הוא יותר אמין ומקורר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ופירסומים מפגרים שלא קשורים לכלום בתוך התארד זה גם דברים עדיפים...

לכל המפקפקים(והאינטרסנטים למיניהם) תחשבו על זה כאילו אתם קונים את הכרטיס בארה"ב... אז גם קיבלתם כאן שנה אחריות(שבארה"ב לא מקבלים) וגם קיבלתם מחיר רצפה...

ולא, לפעמים KSP כן מחלקת מתנות חינם...

אז למפקפקים - הקירור על הכרטיס לא רע בכלל ויספיק לעבודה יומיומית בסטוק והכרטיס המדובר הוא 8800GT לכל דבר(יש את הכרטיס לבן דוד שלי נבדק ונמצא תקין לחלוטין 57 מעלות במנוחה שקט מאוד יחסית והקירור לא גרוע כמו שהוא נראה, הוציא 11,457 בצירוף עם E7200 על סטוק בטרידימארק 2006)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון יש לו סינק שמכסה את כל הזכרונות + סינקים ל-Voltage Regulators שמאוד מתחממים על ה-8800gt.

לדעתי בתור Stock זה לא רע בכלל (מעל הממוצע זה בטוח). בטח החלפת משחה גם תתרום לקירור (מי יודע איזו משחה שמו שם)

בקשר לאחריות. שנה זה דיי והותר ע"מ לוודא שהכרטיס יציב ולא עושה בעיות. גם אם יחליט להדפק אחרי שנה זה עדיין מציאה לדעתי.

נראה לי כל מי שפוסל את המבצע הזה פה בפורום ישב מחר מ-9:30 ליד הטלפון בתקווה שלא נגמר המלאי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שווה לקנות? אני אתקשא לראשון לציון נראה אם יש במלאי אם כן אני גם אזמין ספק... תגידו למישהו יש הצעות? אני חייב ספק ממש בזול שיסחוב זכרונות שני ג'יגה מעבד 2.8GHZ פנטיום 4 לוח אם INTEL 915CY ודיסק קשיח 160GB של WD[br]פורסם בתאריך: 5.07.2008 בשעה 18:59:56

שיו אחרי תודה לא רק שזה יותר טוב זה בקצת יותר טוב גם?! חזק אם אין להפ במלאי אני אהיה בסטנדביי!!

9:59 אני מתקשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנן שמועות שליליות על שירות הלקוחות שלהם. אני אישית שמעתי תלונות (אבל לא יכול לחזק אותן)

מקסימום תסבלו רק שנה אחת ;D סתם אם הכרטיס מגיע תקין אני לא רואה סיבה לדאגה כזאת או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת יש או אין בעיות איתם אני לא הולך לקנות כרטיס מסך מחברה שתעשה לי בעיות

אחים כרגע חיפשתי על KSP בגוגל מצאתי הרבה תביעות שלהם ותביעות עליהם וגם בפורומים אבל הכל ישן... 2006 היה הכי מאוחר אז כנראה הם שינו את דרכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...