8800GT 512MB ב-550 שקל!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8800GT 512MB ב-550 שקל!!!

AMD-GUY

Recommended Posts

מצטער אחי בארמת לא ראיתי את העניין עם הזכרונות... אבל AMD .. טוב כאילו אני רוצה AMD ... יש מצב קונים לי ליומולדת את הפנום

הקיצור אין לי בעיה למצוא לך לוח אם לאינטל יש לך תקציב?

איך זה :

http://tms.co.il/product/3665

הלוח אם הזה עם המהירות של ה400 לא תומך בפנום!!!

אבל הלוח אם השני של תומך בSLI פעמיים X16

אבל יש בעיה אחרת הלוח אם תומך רק את FSB של 1066 זאת אומרת שE8400 לא יעבוד על הלוח אם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

E8400 לא יעבוד אבל המעבד הידוע לגיימינג כן יעבוד כן אני מדבר על E6600 בOC של 3.2GHZ הוא יהיה בדיוק אותו הדבר כמו הE8400 רק תוריד 10 עד 15 אחוזי כוח ויש לך אחלה מעבד הE6600 מעבד מצויין והוא יעלה לך לא יותר מי 450 שקל אולי אפילו פחות עם אתה קונה אותו יד שניה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא לשכוח לבדוק ספק כוח לפני שחושבים על . אמנם ל8800GT אין צריכת חשמל בשמיים אבל עדיין מדובר בלא מעט כוח דרוש וSLI ידוע כדבר יותר בעייתי ורגיש מאשר כרטיס בודד (בלי שום קשר לצריכת המתח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין! אין ! אני פשוט מת על מיחשוב איכשהו תמיד קנייה שמתחילה פשוט בצורה של "וואייי זה זולללל" "זה רק ככה וככה כסף!" הופכת להיות למערכת חדשה ושחיטה של הארנק....זה תמיד קורה קנייה שאמורה לא לעבור את ה800-1000 פתאום איכשהו תמיד הופכת להיות 2000-4000 לא יודע זה תמיד כזה וואיי ואם נוסיף 100-200 נביא משהו בן זונה ובישביל לתמוך בבן זונה צריך עוד משהו בן זונה ואז גם צריך לקרר את הבן זונה ואז צריך גם.. לספק.. אותו, בקיצור אני מת על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אחי ככה זה הבעיה שאני בן 15 וכמה כסף שיש לי בכיס (1000) זה בדיוק כמה שאני אקנה כי בנתיים אפילו שקל אני לא יראה מההורים שלי

ותאמין לי הייתי משיג עוד 100 שקל בשביל הSLI אם לא הייתי צריך ספק שיסחוב שיתמוך בSLI ומעבד שלא יחנוק, בקיצור בדיוק כמו שאמרת 2000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה חבר'ה, אל תדאגו מהחברה חברה לא רעה כלל וכלל אני באמת לא חושב שהם טעו במחיר מכיוון שלKSP יש יציאות פה ושם...

תחטפו כמו לחמניות! אני חושב שאפילו אני אחטוף לי אחד ככה שיהיה בצד נשים את ה7900GT לנוח קצת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מספיק מעל ומעבר... בביקורות על כרטיס הSONIC של החברה הקירור מציג ביצועים מעולים(אותו קירור)

קודם תקנה את הכרטיס, אם ובמידה ותראה שהטמפרטורה גבוהה והכרטיס עושה בעיות - תחליף .. אבל אם לא... אין שום סיבה להחליף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי תגיד עכשיו יש לי

מעבד 4 2.8GHZ

זיכרון 2GIGA של g.skill

כרטיס מסך 7300GS

דיסק קשיח 160GB

ואת זה מחזיק ספק 450W של GYRO כאילו חברה ג'נרית...

יש מצב הספק הזה יחזיק גם את הכרטיס הזה?

עכשיו שמתי לב לעוד משהו... אם תסכלו על עוד חלקים בחנות כתוב למטה בחנויות איפה יש ואיפה צריך להתקשר כאילו איפה אין.... אז בכרטיס הזה אצל אף אחד אין אבל לא חשוב נראה.... אם זה לא אמיתי כמו שאני חושב אני קונה את ה9600GT :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...