תודה לכל העוזרים קניתי את המחשב אשמח לחוות דעת - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תודה לכל העוזרים קניתי את המחשב אשמח לחוות דעת

barzanger

Recommended Posts

אמרתי לכם תקציב של 2 בסוף זה חרג ל 3

מעבד e4600

קירור למעבד של OCZ

לוח msi p35 neo

ספקez cool 500w

זכרון mushkin 2gb 800mhz

דיסק קשיח 500gb 32mb seagate

כרטיס מסך zotac 8800gt 512mb pcie

ומתנה 2GB

סה"כ: 2902

אשמח לחוות דעת על המחשב איזה משחקים הוא יריץ ואיך תודה לכל מי שעזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי המפרט, זה לא נראה שקיבלת עזרה..

המחיר לא הולם את המפרט, והמפרט עצמו לא מדהים..- ואני עדין כאן.

כנראה קנית בחנות יקרה עם מבחר מוצרים מצומצם..

המפרט בר-שינוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר קנית, אז אני לא רוצה לבאס אותך, הביקורת שלי עכשיו היא רק למקרה שאתה יכול לערוך שינויים (או לבטל את ההזמנה).

וכן , לא נראה לי שמישהו בפורום פה המליץ לך על מפרט שכזה ובטח לא על החנות שבה קנית את המחשב.

לוח , וזכרון מתנה... מקבלים רק בחנות אחת.

-המפרט היה יכול להיות נסבל, חוץ מהמעבד, שאני באמת לא מבין מי בכלל קונה אותו היום, זה ממש כמו לקנות היום E6750.

-הספק לא איכותי דיו.

-הכ. מסך , עברה התקופה שה8800GT נתן תמורה מצויינת למחיר, היום הHD4850 נותן הרבה יותר ביצועים בפחות או יותר כמעט אותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ואני יכול עוד לשנות תנו לי הצעות הם אמרו לי שחייב להחליף מעבד ואת הכרטיס מסך אני רוצה אשמח לעזרה

את הכרטיס מסך להחליף לדעתכם? (דרך אגב הכרטיס מסך עלה 692 זה הפרש של 100 שקל זה יהיה משעותי?)

המעבד רציתי את מה שאמרתם אבל אמרו לי שהוא לא יעבוד על הכרטיס מסך והמערכת ואז אמא שלי אמרה תחליף ואז הוספתי קצת למעבד טוב יותר נראה לכם שאני צריך לבקש מעבד אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא סתם קניתי מ א'חח אני חיב לקנות משם אין לי אופציה אחרת אז בואו תעזרו לי להפיק את המיטב מזה לפחות אם אני ישאיר הכל רק יחליף לוח לאסוס P5K SE זה יהיה טוב תודה לעזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לא סתם קניתי מ א'חח אני חיב לקנות משם אין לי אופציה אחרת אז בואו תעזרו לי להפיק את המיטב מזה לפחות אם אני ישאיר הכל רק יחליף לוח לאסוס P5K SE זה יהיה טוב תודה לעזרה

תחליף למעבד חזק יותר

ללוח אם של או גיגהבייט

תחליף כרטיס מסך

תחליף ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...