שאלה | מה המסך עד 22 אינץ' האופטימלי כרגע? עד 2.5K . - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | מה המסך עד 22 אינץ' האופטימלי כרגע? עד 2.5K .

e.N.m

Recommended Posts

טוב, אני קונה מחשב חדש ואני צריך הצעה למסך טוב. הכרטיס מסך הוא 4870. חשבתי בהתחלה על ה-Dell 2007 אבל הבנתי שהוא כבר לא מיוצר ולהשיג אותו קשה. ואז חשבתי על ה- VW222U שעד לפניי מספר חודשים הציעו אותו ישר אחריי 2007 ובייחוד למשחקים מהירים. לאחרונה ראיתי תגובות רעות עליו, אז אני מתלבט איזה מסך הכי טוב כרגע ועד 22 אינץ'.

למה הוא ישמש? ישיבה מרובה על המחשב(7-8 שעות ביום בקלות, חיו של מתכנת) משחקים וסרטים.

ח"ח לעוזרים :xyxthumbs:

נ.ב.

לא יזיק לתת לי מספר מסכים. הכוונה היא, לתת לי גם מסכים טיפה פחות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אין לו צורך אפילו במסכים עם פאנלים כאלו והוא יוכל להסתפק בפאנל TN פשוט..

אני הייתי ממליץ לך על 2243BW - בתור אחד שיש לו את המסך הזה :] אני יכול להגיד על המסך הזה רק טוב.. בשביל השימושים שלך (שהם פחות או יותר כמו השימושים שלי) לדעתי המסך הזה יהיה מצויין עבורך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה, אני גם משחק. במשחק רשת ובמשחקים רגילים מדיי פעם. ורואה גם לא מעט לכן אני מעדיף שלא יהיה פאנל TN.

2007FP עדיין מיוצר? כי ב-TMS לא ראיתי שיש אותו. כדאי להתקשר ולברר אצלם?

יש מסכים בסביבות ה-1500? אני מנחש שרק TN.

תודה.

Samsung 2243BW, מה הניגודית של המסך? והאם הוא שווה את המחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משחק במשחקי כל יום ובמשחקים רגילים גם כשיוצא איזה משחק טוב

גם אני בהתחלה חשבתי לקנות 2007FP... אבל אם רוב השימוש שלך זה משחקים וסרטים אז למה לא ללכת על מסך גדול יותר?

אם אתה באמת אוהב ויש לך דרך להוריד באיכות HD, אין לי ספק שאתה תהנה עם המסך הזה

והניגודיות של המסך זה 1:8000 דינמי (1:1000)

והמסך עלה לי בסביבות ה1350 שקל שזה מחיר זול יחסית לכל המסכים האחרים... אני לא יודע מה עם אנשים אחרים שקנו את המסך, אבל אני נהנה עם המסך הזה כל רגע :]

קניתי את המסך הזה יומיים אחרי שקניתי רמקולים G51 וזה פשוט חוויה לראות עכשיו :] וסרטי HD זה בכלל חלום

אגב המסך נראה יותר מכוער בתמונות מאשר במציאות.. במציאות המסך נראה סבבה לגמרי בשילוב הסנטר של הG51 ששמתי עליו :))

אם הייתה לי נורמלית הייתי מצלם ... לצערי אין לי :\

אם אתה רוצה להשקיע חכם תקנה לי 8 מגה פיקסל ואני אצלם לך את המסך ואז תדע אם לקנות או לא D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הוא ישמש? ישיבה מרובה על המחשב(7-8 שעות ביום בקלות, חיו של מתכנת) משחקים וסרטים.

במצב כזה אל תתקרב למסך מבוסס TN - רוב הסיכויים שאתה תתחרט על כל שקל שתשקיע בו.

1. ראשית, הפאנל הוא הבעיה העיקרית פה: http://tinyurl.com/27clct. יש עוד 1000 פוסטים שלי בנושא - מניסיון כאוב. עשה חיפוש.

2. שנית, כל מסכי ה-22' לוקים בארגונומיה מוגבלת מאוד. לרובם אין מצב PIVOT שמניסיוני מאוד נוח לכתיבת קוד (ראה בסעיף הבא).

3. כל מסכי ה-22' הם בפורמט רחב שמאוד לא מתאים לשימושים שלך. הרוחב סתם מתבזבז כי אין לך מספיק רזולוציה וגודל כדי לעבוד על שני עמודים במקביל (כמו ב-DELL2407 שלי למשל) וגם אם יש PIVOT הוא לא שימושי במיוחד כי הוא "גבוה" מדי לעבודה ממושכת ואיכות הטקסט הבינונית גם כך עוד נפגעת המצב זה. ראה דיון גם פה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=251062.0

לסיכום, המסך המומלץ ביותר לשימושים ולתקציב שלך הוא מסך 20' עם פאנל איכותי ובפורמט לא-רחב:

1. ה-DELL 2007FP אם תמצא.

2. ה-HP2065 המצויין

3. ה-LG L2000C שאמור להיות ברמה דומה (לא ה-CN כמובן) וזול במעט.

בכ~500 ש"ח יותר ניתן כבר למצוא את ה-DELL2408WFP המעולה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=20978

לדעתי שווה את ההשקעה, במיוחד לשימושים שלך... יש עדויות על בעיות איתו בגיימינג אבל אני לא מעודכן. לי יש את ה-2407 שהוא פשוט תענוג צרוף בגיימינג וסרטים וגם בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום, המסך המומלץ ביותר לשימושים ולתקציב שלך הוא מסך 20' עם פאנל איכותי ובפורמט לא-רחב:

1. ה-DELL 2007FP אם תמצא.

2. ה-HP2065 המצויין

3. ה-LG L2000C שאמור להיות ברמה דומה (לא ה0CN כמובן) וזול במעט.

1. מה הסיכוי שאני אמצא אותו?

2. חיפשתי באינטרנט, לא מצאתי חנויות שמוכרות.

3. ב-3000+ אפשר לקנות את ה-2407.

בכ~500 ש"ח יותר ניתן כבר למצוא את ה-DELL2407WFP המעולה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=20978

לדעתי שווה את ההשקעה, במיוחד לשימושים שלך...

ת'אמת כשנתתי את התקציב כיוונתי למטה לא למעלה.

---

זהו? זה השוק של המסכים הטובים? 3.5 אפשרויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...