בהצלחה לנבחנים בחיבור/הבעה היום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה לנבחנים בחיבור/הבעה היום

IlanF

Recommended Posts

תודה

אבל היה חרא של בגרות.....

כול השנה פחדתי שבבגרות אני יקבל נושאים שלא יהיה לי מה לרשום עליהם אבל חברים שלי אמרו שזה לא אפשרי והינה ראיתי שזה אפשרי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח גם אני עשיתי את אותו נושא וסיימתי גם בסביבות 10... אחר כך שעה של מנוחה ואז סוף סוף נזכרתי להגיש :cool2:

זאת הייתה החרטא הכי ארוכה שכתבתי אי פעם... 3 דפים של חרטא 100% :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח גם אני עשיתי את אותו נושא וסיימתי גם בסביבות 10... אחר כך שעה של מנוחה ואז סוף סוף נזכרתי להגיש :cool2:

זאת הייתה החרטא הכי ארוכה שכתבתי אי פעם... 3 דפים של חרטא 100% :smile1:

חח אשכרה 100 אחוז חרטא!

ומה הקטע שעשו את הבגרות יום שישי ? מה אין להם חיים ? פעם ראשונה שהייתה לי בגרות ביום שישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא פעם ראשונה שלהם שהם עושים בגרות ביום שישי..

היה לי עוד כמה בגרויות שנפלו על ימי שישי..

נראה לי הם עושים את זה סתם כדי לעצבן

---

אם לסכם את כל החיבור שלי בשתי מילים:

Pure SHIT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאני היחיד שמרגיש ככה. כולם אמרו לי שהנושא האחרון היה ממש קל והיה הרבה מה לרשום עליו.

אבל לא היה לי מה לרשום *על כלום* פשוט כתבתי איזה 2 וחצי עמודים על . אני רק מקווה שזה יספיק בשביל ציון טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה זה...

הספקת לפחות לכתוב משהו?

לכתוב משהו? אני לומד בחיפה וגר בעפולה.... אפילו לא התלבשתי והמשכתי לישון (כי לא היה מה לעשות), אין מה לעשות, נעשה מועד חורף, גם ככה לחיבוא לא צריך להתכונן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווווו אתם לא מבינים! נכון היה את הנושא על הדגים באפריקה?! זה בידיוק לפי הפרק האחרון של "ניצן הורוביץ מחפש את המחר"! עכשיו לא היה לי מה לעשות בבוקר והיה לי את זה מוקלט אז פשוט ראיתי את התכונית ואז שבאתי לבגרות פתאום גיליתי שאני יכול לכתוב על זה! כתבתי 2 וחצי ע"מ מילה למילה מה שהוא אמר בטלביזיה, כתבתי קצת דעה אישית והגשתי! היה מדהים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאני היחיד שמרגיש ככה. כולם אמרו לי שהנושא האחרון היה ממש קל והיה הרבה מה לרשום עליו.

אבל לא היה לי מה לרשום *על כלום* פשוט כתבתי איזה 2 וחצי עמודים על . אני רק מקווה שזה יספיק בשביל ציון טוב

אני עשיתי על נושא 6(האחרון) והאמת די הרבה חירטוטים כמו כול מבחן בהבעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...