קיבלתי את ה HD4870 (+תמונות באיכות) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה HD4870 (+תמונות באיכות)

Kirma

Recommended Posts

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דרך אגב

מה טמפ' לאחר מאמץ?

כמו כן, יכול להיות שחיישן טמרפטורה פשוט מזייף? כמו נניח בחלקי ממעבדי אינטל?

ו תוכל להריץ שוב CRYSIS אם העדכונים הכי אחרונים (1.2) ועם הדרייבר הכי חדיש של ATI ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט 50 FPS באיכות הכי גבוהה בקריסיס... וכל זה במחיר של 1450 שקל... נשמע כמו חלום עד לפני כמה שבועות :)

זה נשמע לי מאוד לא סביר.עם AA ו AF?כל הפרטים על very high?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודעה שאתה יכול לישלוט במהירות המאוורר דרך atitool

ואתה יכול נגיד שבחום נמוך הוא יהיה על 30% מהירות ובחום רציני הוא יעלה את המהירות של המאוורר בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני לא בעד זה, באופן כללי המאורר אמור להשלט די טוב עצמאית.

AMD נקטו פה בגישה קצת שונה של "שקט"

רק שהמעבד ממש מתחמם, אז הוא מתחיל לפעול בשיא הכוח, ועד אז הוא שומר על דממה כמעט.

לדעתי כל עוד הוא בטמפ' סבירות אז אין בעיה.

מה זה סביר?

מעבדי היו גם מגיעים ל100 מעלות בלי בעיה!

פה לא שמעתי עוד מישהו שעבר את ה 80 או 80 וקצת גם תחת עומסים כבדים, ואפילו תחת OC !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להתקין?

תנסה ודווח תוצאות.

וגם תנסה לעשות כול מיני TWEAKS ותריץ CRYSIS ונראה מה תקבל הפעם :)

למה לא להתקין ?

שתשקיע 1400 שקל על כרטיס כזה ויום למחרת יגידו לך להתקין איזה משהו שאתה לא יודע מה הוא יכול לעשות לכרטיס, אני רוצה לראות אותך מתקין.

בגלל זה שאלתי עליו עוד פרטים, אם אני ידע בודאות שהוא לא מזיק, אני יתקין ..

Crysis נימצא אצלי על גירסא 1.21

ויש לי את ה CATALTYST הכי חדש ..

אתה יודעה שאתה יכול לישלוט במהירות המאוורר דרך atitool

ואתה יכול נגיד שבחום נמוך הוא יהיה על 30% מהירות ובחום רציני הוא יעלה את המהירות של המאוורר בהתאם.

סבבה תודה, אני ינסה.

^^^

אני לא בעד זה, באופן כללי המאורר אמור להשלט די טוב עצמאית.

AMD נקטו פה בגישה קצת שונה של "שקט"

רק שהמעבד ממש מתחמם, אז הוא מתחיל לפעול בשיא הכוח, ועד אז הוא שומר על דממה כמעט.

לדעתי כל עוד הוא בטמפ' סבירות אז אין בעיה.

מה זה סביר?

מעבדי היו גם מגיעים ל100 מעלות בלי בעיה!

פה לא שמעתי עוד מישהו שעבר את ה 80 או 80 וקצת גם תחת עומסים כבדים, ואפילו תחת OC !

אני רוצה שהכרטיס במנוחה לא יעבור את ה 60 מעלות (אפילו אם אני אצתרך להשים את המאוור על ה 40+

והסברתי מקודם שלא ממש חשוב לי השקט (כי גם ככה יש עליי מאוורר 20 או 21 אינצ כל היום, דבוק לי בפרצוף)

ולמה אני לא מצליח להשים יותר מ 8x AA במשחקים, אני חושב שאפשר לשנות את זה ב CATALYST, מישהו יודע איך ?

אגב, זה הכרטיס ATI הראשון שלי מאז

4400MX

5500FX

7300GS

8600GT

של

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני כן הולך לקנות אותו!

וגם יותר מאחד ;)

בכל מקרה

הגישה שלי היא למה לא לנסות דרייברס?

סה"כ לא יהי טוב, אז תתקין את הקודם כל :)

לגבי טמפ', לדעתי לא צריך להתלהב, אם זה בסביבות ה60-70 במנוחה זה מעולה ולא צריך להתרגש.

תהנה מהשקטע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי טמפ', לדעתי לא צריך להתלהב, אם זה בסביבות ה60-70 במנוחה זה מעולה ולא צריך להתרגש.

תהנה מהשקטע ;)

חח מה הקשר להתלהב ? (לא שאני לא מתלהב מהכרטיס)

אבל מה זה קשור בזה שאני רוצה שהטמפ יהיו נמוכות, ולא ממש אכפת לי מהשקט

אני יגיד את זה עוד פעם, יש לי מאוורר גדול שעושה הרבה רעש ומכוון לי לפרצוץ.. אז גם אם המאוורר יעבוד על 30-45 אחוז, אני לא מאמין שאני ישמע אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא התכונתי להעליב!

ואם הבנת ככה, אז סליחה.

התכונתי, שנכון שאתה רוצה קרירות, אבל הכרטיס נועד לעבוד בטמפ' כאלו, זה בדיוק כמו שפעם היו ש40 מעלות עבורם היה נחשב לוהט.

ואילו היום יש שגם 60 נחשב בסדר גמור.

אותו הדבר פה, יש לו מעטפת חום כזאתי וצריכת חשמל וכו' שמאפשרים לו לעבוד בטמפ' גבוהה הרבה יותר מבלי שתהיה שום בעיה.

הדבר היחיד שאולי מפריע, זה שהחום מחמם את המארז שלך (ואז גם את המעבד וכו'), לכן חשוב מארז קריר וטוב עם סירקולציה טובה, חוץ מזה הכל נשמע לי מעולה :)

ותתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בIQPC התקשרו להגיד לי היום ששני ה4870 של ספיר הגיעו, המחשב כנראה מוכן מחר או תחילת שבוע הבא.

מוזמן לפני שבועיים ? אני הזמנתי את שניהם ביום שלישי (שלשום) אחרי שאמרו לי שנגמר המשלוח הראשון. אני מקווה שאתה נמצא אצלהם בעדיפות אחרת נראה לי שאתה תחכה קצת אחי. בכל אופן, חוץ מחשבון טלפון מנופח לא מפריע להתקשר כל יום ולשאול אם הגיע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...