קיבלתי את ה HD4870 (+תמונות באיכות) - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה HD4870 (+תמונות באיכות)

Kirma

Recommended Posts

אני כבר ממש רוצה לשים את היידים שלי על זוג כרטיסים כאלו במערך CF שפועל בX16, רק תחשבו כמה ביצועים הדבר הזה יתן ברגע שגם יהיה DRIVERS עוד יותר איכותים (בטח יקח איזה חודש עד שזה יקרה), תיקוני PATCH למשחקים, וכו' (אולי אפילו תמיכה בDX 10.1 במשחקים)

אני ממש לא אתפלא אם אתה הCRYSIS הבא (כן אני יודע שזה לא 2), אלא ה WARHEAD או איך שלא קוראים לו, זה ירוץ ב1900 על 1200 באיזה 60 פריימים או יותר לשניה עם כל HIGH ;D

מה שמגניב לראות משחקים שפשוט רצים על זה בצורה מטורפת, אני מתכוון האתרים מריצים על זה דברים ב1900 על 1200 עם 4XAA וכל זה, זה רמה שרוב האנשים לא מגיעים בכלל בחלומות שלהם, וזה עדיין רץ באיזה 60+ פריימים לשניה על כרטיס אחד, וכמעט פי שתיים על שני כרטיסים!

ורק שתבינו, גם 30+ פריימים לשניה זה כבר בהחלט קצב שניתן לשחק ולהנות בצורה מעולה, פשוט מדהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר ממש רוצה לשים את היידים שלי על זוג כרטיסים כאלו במערך CF שפועל בX16, רק תחשבו כמה ביצועים הדבר הזה יתן ברגע שגם יהיה DRIVERS עוד יותר איכותים (בטח יקח איזה חודש עד שזה יקרה), תיקוני PATCH למשחקים, וכו' (אולי אפילו תמיכה בDX 10.1 במשחקים)

אני ממש לא אתפלא אם אתה הCRYSIS הבא (כן אני יודע שזה לא 2), אלא ה WARHEAD או איך שלא קוראים לו, זה ירוץ ב1900 על 1200 באיזה 60 פריימים או יותר לשניה עם כל HIGH ;D

מה שמגניב לראות משחקים שפשוט רצים על זה בצורה מטורפת, אני מתכוון האתרים מריצים על זה דברים ב1900 על 1200 עם 4XAA וכל זה, זה רמה שרוב האנשים לא מגיעים בכלל בחלומות שלהם, וזה עדיין רץ באיזה 60+ פריימים לשניה על כרטיס אחד, וכמעט פי שתיים על שני כרטיסים!

ורק שתבינו, גם 30+ פריימים לשניה זה כבר בהחלט קצב שניתן לשחק ולהנות בצורה מעולה, פשוט מדהים!

איזה מסך אתה מתכוון להשתמש בכרטיסים האלה ?

לי יש 19, אז חיה אחת כזאת מספיקה לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 24 ומעלה

כלומר רזולציה של 1900 על 1200 ;D

מה אתה אומר, יספק אותי?

שניים כאלו?

מאמין שכן :xyxthumbs:

אם CF של הכרטיס הזה לא יספק אותך, אתה בבעיה :o

NVIDIA ->:bash: <- ATI

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ולמה אני לא מצליח להשים יותר מ 8x AA במשחקים, אני חושב שאפשר לשנות את זה ב CATALYST, מישהו יודע איך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב

רק כדי לגרום לך להזיל עוד יותר ריר על הכרטיס מסך, אתה מודע לכך שזה מפלצת OC לא נורמלית ???

אני פחות מדבר על הCORE ויותר על הזכרונות, בגלל שהם הם פועלים כיום במצב STOCK בערך בחצי ממה שיכולים, סתם לדוגמא GURU3D לקחו את הכרטיס ובלי להחליף לו או משהו, העלו את תדרי הזכרון באיזה 30 אחוז! והם אמרו שאפשר עוד הרבה יותר!!

וכמובן שאם תחליף אז השמיים הם הגבול :o

יותר מזה, בגלל כמה שהזכרונות טובים, גם אחרי OC ממש כבד, הכרטיס נשאר אותו חום, אז עכשו תחשוב אתה לבד לגבי החום שאמרת שלו, גם אחרי OC של 10-30 אחוז ועדיין אולי יעלה לך עוד 2-5 מעלות, זה כבר מתחיל להשמע די טוב, לא?

;)

DDR5 זה פשוט מפלצת! אני פשוט לא מבין איך לא עברו לזה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למישהו יש שכל, הוא קונה ל 4870 שלו Accelero S1 ותוקע עליו מאוורר. מייד צונחות להן 20-30 מעלות ואפשר לעשות OC בלי לחמם את הכרטיס, וזה עם של 100 שקל.

אני קונה ל 4850 שלי אחד, לא יודע מה איתכם. X:

לגבי AAX16- אין לך טעם לעשות את זה, ואם אני לא טועה זה עובד רק במערכים או כרטיסים כפולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nvidia מפגרת .. (גם החברה וגם מפגרת בטכנולוגיה)

בכל מקרה תודה על התשובות.

אני כניראה גם יקנה בקרוב ..

למה הSTOCK כזה רע?

וזה מסובך להחליף קירור?

זה לא שהקירור הוא כזה רע, זה משחה הטרמית שהם שמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת משחה טרמית לא טובה?

סה"כ אין הבדלים כאלו עצומים בין סוג אחד לשני, וסה"כ מורחים שכבה דקה ואחידה וסוגרים עניין, לא?

ואיך אתה יודע שזה זה? הרי ברגע שיושב הקירור קשה לדעת כבר מה קורה מתחתיו ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת משחה טרמית לא טובה?

סה"כ אין הבדלים כאלו עצומים בין סוג אחד לשני, וסה"כ מורחים שכבה דקה ואחידה וסוגרים עניין, לא?

ואיך אתה יודע שזה זה? הרי ברגע שיושב הקירור קשה לדעת כבר מה קורה מתחתיו ???

אם יש משחה דפוקה שלא מוליכה חום טוב, אז רוב החום נשאר בליבה ..

ברגע שאתה מחליף משחה למשחה יותר טוב רואים הבדל של 10-15 מעלות..

pika007 החליף משחה ואמר שיש הבדל בכ- 13 מעלות

חחחחחחחח חזק אחי! שפיץ אש תתחדש!

תגיד איך הוא כי אני רוצה לקנות cf שלהם!

קטלני .. אתה מוזמן לקרוא תגובות להבין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אחלה כרטיס, קראתי עליו ביקורת (הוא שווה ערך ל-280 של ועולה חצי).

אבל מה הקטע עם החום? 70 במנוחה? משהו פה דפוק בצורה רצינית... או שהוא לא מתכונן טוב או שהמערכת שלו דפוקה טילים.

אגב בקשר למשחות... אין לכם מושג איזה דברים עושים במפעלים, פירקתי פעם ספק ורציתי להוציא את הגופי שהיו מוברגים למייצבים, כמובן כדי לקרר אותם, מאחוריהם לא הייתה משחה תרמית כמו שאני רגיל לראות, אלא רפידות גומי... חשבתי וואו זה חדש, בטח במקום משחה תרמית... כמובן שרציתי לראות עד כמה זה טוב, לקחתי כרטיס מסך שלי 8600 שעבד ללא משחה תרמית באותו זמן (50 במנוחה, 65 בעבודה), ושמתי לו רפידה כזו (מוליחה חום לא?) אז זהו שלא! החום עלה ל-78 בזמן מנוחה (כאשר המאוורר על 100% למזלי). לא פלא שהספק ההוא לא שרד הרבה זמן (חברה שנקראת EZCOOL). :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...