Diablo 2 -כל השאלות וכל הקושיות כאן - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 2 -כל השאלות וכל הקושיות כאן

navk2

Recommended Posts

הו מישהו הסתבך עם לייזי ודיאבלו...

בכל מקרה, אם זיכרוני אינו מטעני אין סיבה לאגור סקילים לרמה 30, בכל מקרה אי אפשר לנצל את כולם במכה על אותו סקיל (למשל לחסוך 20 נקודות ואז להעלות את ברזרק או וירלוינד לרמה 20 במכה אחת אם אתה ברברי) יש לבל קאפ לכל סקיל, ככה שברמה 30 תוכל להוסיף רק נקודה אחת או שתיים לברזרק.

הכי טוב (וגם חוסך הכי הרבה צרות) זה לקרוא על הרבה בילדים, ואז לעשות קצת התאמות לפי הסגנון והטעם שלך בסוג הנשק, הסקיל הראשי והמשניים וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 351
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אסביר שוב:

לכל סקיל במשחק אפשר להוסיף 20 נקודות, אבל רק ברגע שעוברים את הדרגה הנדרשת בשביל להשקיע בו.

קח דמות בדרגה 6 לדוגמה.

נגיד שיש לה 20 נקודות. היא תוכל להשקיע רק 1 בסקיל שנהיה זמין בדרגה 6.

בדרגה הבאה תוכל לשים עוד נקודה, ובדרגה הבאה תוכל לשים עוד נקודה וחוזר חלילה עד 20 דרגות מעל הדרגה שהסקיל נהיה זמין בה.

אין טעם לבזבז נקודות על סקילים נמוכים שלא שווים כלום - צריך (מומלץ) לשמור נקודות בשביל שתוכל להשקיע בסקילים שמופיעים בדרגות המאוחרות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הנקודה, אין ממש מה לשמור המוני נקודות אם במילא בכל רמה אפשר להוסיף רק נקודה אחת לסקיל החזק. פשוט עובדים לפי בילד, בכל בילד יש נקודות שמושקעות בסקילים יחסית בסיסיים. חוץ מכמה נקודות בודדות (בעיקר לפני לבל 18 ולפני לבל 30 שאז נפתחים כמה סקילים טובים במכה אם אני זוכר נכון) אין סיבה לחסוך יותר משתיים שלוש נקודות בכל רגע נתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סותר את עצמך. :)

יש טעם לשמור נקודות כי קיימת הגבלה למספר הסקילים שאתה מקבל, ולא תרצה למצוא את עצמך בדרגה X כשחסרות לך Y נקודות בשביל להשלים את הדמות.

אם אתה עובד לפי BUILD, אתה תשקיע בכל מקרה רק בבprereq הדרושים אבל לרוב עדיף לשמור את הנקודות ולהשקיע דווקא מהסוף להתחלה (ז"א סקילים מדרגה 30 קודם, ורק אחרי זה בנמוכים יותר שתורמים פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טעם לשמור נקודות. אין טעם להגיע ללבל 30 בלי להשקיע אפילו נקודה אחת. (עשיתי את זה פעם בלי לדעת שאפשר להשקיע רק נקודה אחת בכל רמה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו שתי דרכים, אחת התבררה כKEYLOGGER והשניה עד כמה שזכור לי עדיין עובדת אבל רק במשחק לשחקן יחיד והיא גורמת לבעיות רבות.

תנסה להריץ את המשחק בחלון ע"י הוספה של w- לשורת המטרה של קיצור הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים?, אחרי סיום דיאבלו 2 להתחיל לשחק את הראשון מההתחלה?

[br]פורסם בתאריך: 9.07.2008 בשעה 12:11:56

לא משנה. הסתדר. תודה. משחק נראה הרבה יותר סביר. יש דרך להגדיל קצת את המסך?

אין דרך, אם אתה על 800X600 ועל prespective זה הטופ שמציע המשחק.

בקטנה, תוך 10 דקות אתה מתרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאי אפשר להעלות skills מעל לרמה של הlevel שלך מינוס הlevel שהן נפתחים בה +1 אבל עדיין חשוב לחסוך כי הbuild שלך לא מבוסס על skill אחד וכל רמה שאתה מתקדם אתה מקבל skill point אחד . אם תחסוך skill points ותתבסס על 3-4 skills ב build שלך אז בכל דרגה תוכל להעלות את כל הskills שאתה צריך עם הנקודות שחסכת

אני למשל עכשיו משחק hammerdin כרגע דרגה 21 וחסכתי המון skill points וכשנפתח לי ה blessed hammer שהוא ה skill העיקרי שלי שמתי בו אחד ואז התחלתי להעלות את הblessed aim וvigor כדי להעלות את הנזק של ה blessed hammer . עכשיו אני משתמש ב concentration + עוד פלדין שהוא NPC שמפעיל את הdefiance שלו. אני משתמשב בblessed hammer נגד כמות גדולה של מפלצות וזה מחסל את רובן ואז משתמש בflail שלי לטפל ביתר המפלצות (הוא לא משהו אבל מהיר ונזק ממוצע של כ50 נקודות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סקלטון מיסטרי וסקלטון רייס, ראיתי מדריך שמתמקד אך ורק בסקלטון, אומרים שיש יש לך כרטיס מסך שייחזיק את זה

זה פשוט הכי טוב, אבל ניראה לי ממש מוזר, צריך לצאת לך של 60 חיילים :screwy:

אני עובד על פי המדריך הזה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...