Diablo 2 -כל השאלות וכל הקושיות כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 2 -כל השאלות וכל הקושיות כאן

navk2

Recommended Posts

• תגובות 351
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר להפעיל רק Aura אחת. אבל יש טריק. בעיר השניה אפשר לשכור שכיר חרב (עם חנית) ולהם יש גם Aura משלהם... אז תוכלו להשתמש גם בשלכם וגם בשלו בו זמנית. (ממליץ ללכת על שכיר חרב שלידו כתוב Combat, הוא תוך כדי הקרב יפעיל Aura שנקראת Prayer והיא מרפאת את השחקנים כל הזמן... שווה.

כמובן שבעיר השלישית השכיר חרב משתלם יותר אז קחו בחשבון שלא תהנו ממנו יותר מדי :xyxthumbs:

בעיקרון מהנסיון שלי, אלו סוגי השכיר חרב שצריך להשתמש בכל ACT:

ACT 1 - קשתית עם התמחות באש (ל-Andariel יש רגישות לאש).

ACT 2 - איש חנית עם התמחות Combat כדי להתרפא.

ACT 3 - מכשף עם התמחות בקור - מאוד יעיל נגד הקופים האלה בג'ונגלים... במיוחד השמאנים המעצבנים.

ACT 4 - להשאר עם אותו אחד, גם ככה אין כלום... אגב דיאבלו מעט רגיש לקור (אבל גם אפשר להשתמש במכשף של ברק, מחסל הרבה אויבים ומהר)

ACT 5 - אין ממש ברירה... כולם אותו דבר כזכור לי. אבל לא בטוח מי חזק יותר, הברברי או המכשף... שניהם ממש טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

וואו, איזה אוסף של שטויות.

לא מחליפים MERC - קונים בדרגה כמה שיותר נמוכה רק אחד ומעלים אותו בדרגות. ככה הוא יהיה הרבה יותר חזק מאשר אם תקנה אותו בדרגה גבוהה.

לשכירים של ACT2 יש AURA שונה בכל דרגת קושי.

מידע מפורט שכדאי שתקרא

http://www.battle.net/diablo2exp/basics/hirelings.shtml

יש חפצים שנותנים AURA (לדוגמא Azurewrath), ויש הרבה RUNEWORDS שנותנות AURA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LazyBoy אתה זה שפולט שטויות. אנשים רגילים עובדים בדרגה רגילה ועוזבים את המשחק! כמה שאני אוהב את המשחק וכמה שעברתי אותו, לא הייתה לי הסובלנות לשחק במצב Nightmare שלא לדבר על מצב HELL. ואני די מכיר את הסיפור ושחקן ותיק מדיאבלו 1.

למשחק Normal זה מתאים וזה האידיאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dimka עד שלא שיחקת בHELL לא שיחקת את המשחק. ועד שלא שיחקת בHELL ברשת, לא תבין עד כמה המשחק הזה טוב.

ו"השטויות" שלי הן נכונות - שלך פשוט לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני יודע מה בערך הבעיה והיא מושרשת בדרך שהמשחק בclosed battle.net עובד. בגלל שאתה מחובר מישראל הping שלך בסביבות 100-110 מילי במקרה הטוב אבל אם אתה משחק עם מישהו שמשחק למשל מדרום אמריקה אז הping שלו בסביבות ה300-500 תלוי באיכות החיבור שלו ואם הוא עובר דרך לוויין. בגלל שכל השחקנים צריכים להיות מסונכרנים אחד לשני הפינג האמיתי שתרגיש הוא הping של השחקן אם הping הכי גרוע או יותר (כי המסלול ממך לשחקן עם הping הגבוה יהיה יותר ארוך). אני חושב שכל מה שהשרת של battle.net עושה זה וולידציה לdrops ככה שהדבר הכי איטי במשחק יהיה הdrops . קראתי איזה שירשור שאמר שעדיף לשחק עם שחקנים מאותה ארץ או ספציפית מאירופה ולנסות להמנע עם שחקנים שמתחברים מרחוק.

הרגע קראתי את ה FAQ של והם אומרים שם שהעובדה שקוראים לשרת battle.net europe לא אומר שהוא באמת באירופה זה רק שם כדי לרכז אנשים מאיזורים מסוימים על שרתים מסוימים אבל אין הגבלה של לשחק על כל שרת שתרצה. בגלל זה אתה יכול לפגוש אנשים בשרת האירופי שיגרמו לך לlag אטומי כי הם מתחברים מלמשל אוסטרליה....

זו תאוריה מעניינת

אבל לדעתי זה לא המצב, היות ובעיית הלאג מתרחשת פשוט בכל פעם שאני משחק... אפילו כשאני משחק לבד.

חשוב לי מאוד לדעת- האם עוד מישהו נתקבל בבעיית הלאג התמידי הזה??

אני חייב לדעת אם זו בעיה שקיימת רק אצלי, או שהיא קיימת בכל הארץ

(ואז כל מה שנשאר זה להתלונן על האינטרנט שיש לנו בארץ הקודש... :kopfpatsch: )

ודרך אגב- לכל המגיבים פה שחושבים שהמשחק ממצה את עצמו אחרי noraml לא באמת נחשבים כמי ששיחקו במשחק.

לדעתי, כדי למצות אותו- צריך לשחק שעות ע"ג שעות, לסיים את Hell (עם הרבה סוגים של דמויות)

ולא רק זה- צריך לפתח את הדמויות לרמות גבוהות, לפי בניות ספציפיות ואסטרטגיות שתיכננת מראש

וכמובן- לשחק ברשת.. "רק- רשת"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה , אחרי ההכרזה על 3 גם אני התקנתי את 2 , אבל התקנתי על הלפ-טופ שאני אוכל לשחק גם במקומות אחרים ..

המשחק בהתחלה לא עבד אלא רק לאחר התקנת הפאץ אבל עדיין כל פעם שיש יותר מ 5-6 מפלצות המשחק נהיה איטי מאוד ..

המחשב יחסית חדש R400 או R405 , מעבד ליבה כפולה , וגיגה זכרון (ישודרג בקרוב אבל לא אמור להוות בעיה).

יש הצעות לפני שאני מתקין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודה , אחרי ההכרזה על 3 גם אני התקנתי את 2 , אבל התקנתי על הלפ-טופ שאני אוכל לשחק גם במקומות אחרים ..

המשחק בהתחלה לא עבד אלא רק לאחר התקנת הפאץ אבל עדיין כל פעם שיש יותר מ 5-6 מפלצות המשחק נהיה איטי מאוד ..

המחשב יחסית חדש R400 או R405 , מעבד ליבה כפולה , וגיגה זכרון (ישודרג בקרוב אבל לא אמור להוות בעיה).

יש הצעות לפני שאני מתקין ?

יש אפשרות במשחק להגדיר את הכרטיס מסך, תנסה להחליף מ-2D ל-3D ולהיפך ולבדוק איך זה הולך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני לא מאמין, התחלתי את המשחק כבר 3 פעמים מחדש ! :kopfpatsch: איזה שטויות אני עושה...

בלי קשר לזה, אני ממש מתבאס שאני מקבל קסם חדש, כי אז כל הנקודות שהשקעתי בקסם הקודם הולכות לפח, גם אתם מרגישים ככה ?

כאילו בנתיים שיחקתי ב- 4 דמויות שונות, רק באחת מהן אין תהרגשה המרגיזה הזאת, בנקרומנסר שמתמחה בזימוני זומבים, כי שם אפשר להזמין כל מיני וגם יש שדרוג של הסקיל שהוא בעצם שדרוג כולל ל 4 סקילים, כך אני מרגיש שאני מנצל את כל הסקילים שרכשתי לאורך כל המשחק. למישהו יש דמות או מדריך עזר (עדיף לא BUILD אלא רק משהו כללי) לעץ הסקילים ?

עוד משהו שאני לא מבין, זה למה לא לשמור את כל הנקודות עד רמה שלושים ואז לתת את הנקדות בסקיל שתיים ממש טובים ואז הסוף הופך ליהיות דיי קל, לא ככה ?

ד"א, איזה סטייל, פתחתי דיון ראשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עובד ככה, אתה לא יכול לשמור נקודות עד רמה 30 ולנצל אותם... סתם דוגמה שיחקת עם Necro, אז ברמה 30 יש לך Fire golem אם אני לא טועה. נתחיל מזה שכדי לקבל את הסקיל הזה, אתה צריך את כל הסקילים המתבקשים לפניו. ואם זה לא מספיק, גם אם יש לך 10 סקילים לבזבז, כשאתה רמה 30, תוכל לבזבז רק נקודה אחת עליו - כי רק מרמה 30 מותר לך לבזבז עליו נקודות.

ובקשר לאיך לבנות... אתה צריך לשחק עד רמה 30 ולראות איך הסקילים ומה מתאים לך, ואז כשתשחק פעם הבאה, תתכנן קצת את הסקילים שלך.

ברור לי שיש סיכוי טוב שלא תעשה את זה אז תשקיע במה שבא לך... (הנה טענה שלי ל-LazyBoy), אני מכיר כל כך הרבה אנשים ששיחקו בדיאבלו, אבל לא הרבה שהגיעו לרמה HELL ואני לא מכיר מישהו שעבר את המשחק ברמה HELL... להגיע לרמה 60+ זה מטורף, צריך לשבת ימים כלילות במשחק...

ובקשר לשאלה שלך, איזה סקילים כדאי לקבל ולהשקיע בהם? תלוי מה אתה מתכוון לעשות, אם אתה רוצה לעבור את המשחק פעם אחת ודי, אז זה לא משנה, כי השחקן יהיה מספיק חזק כדי להרוג את הבוסים. אם אתה רוצה לשחק כמו LazyBoy, אז אתה חייב מדריך BUILD כמו שהוא אמר "אם לא שיחקת ב-Hell אז לא שיחקת בדיאבלו" למרות שזה דפוק, כל רמת קושי דורשת סגנון משחק שונה פשוט, אבל זה פאקינג אותו דבר רק קשה יותר ויש הכל בכמות גדולה יותר...

כמו שאגיד לך שלא שיחקת ב-Unreal Tournament אם לא שיחקת Sniper Arena על Godlike... תנסה ותראה מה יקרה לך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אני לא מאמין, התחלתי את המשחק כבר 3 פעמים מחדש ! :kopfpatsch: איזה שטויות אני עושה...

בלי קשר לזה, אני ממש מתבאס שאני מקבל קסם חדש, כי אז כל הנקודות שהשקעתי בקסם הקודם הולכות לפח, גם אתם מרגישים ככה ?

...

עוד משהו שאני לא מבין, זה למה לא לשמור את כל הנקודות עד רמה שלושים ואז לתת את הנקדות בסקיל שתיים ממש טובים ואז הסוף הופך ליהיות דיי קל, לא ככה ?

כי אתה לא חושב קדימה.

לא שווה להשקיע יותר מנקודה אחת ברוב המכריע של הסקילים הראשוניים.

תקרא BUILDS ותבין יותר באיזה סקילים שווה להשקיע ולמה משקיעים רק נקודה בprereq שלהם ולא מפזרים סקילים סתם כך.

זה לא עובד ככה, אתה לא יכול לשמור נקודות עד רמה 30 ולנצל אותם...

...

אם אתה רוצה לשחק כמו LazyBoy, אז אתה חייב מדריך BUILD כמו שהוא אמר "אם לא שיחקת ב-Hell אז לא שיחקת בדיאבלו" למרות שזה דפוק, כל רמת קושי דורשת סגנון משחק שונה פשוט, אבל זה פאקינג אותו דבר רק קשה יותר ויש הכל בכמות גדולה יותר...

מה אי אפשר? זה בדיוק מה שעושים.. נכון שצריך לצבור עוד 20 דרגות בשביל שתוכל למקסם את הסקיל - אבל תמיד שומרים את הנקודות.

תעשה לי טובה - תפסיק. אתה מדבר כאלה שטויות שזה מביך לקרוא את הדיון.

אין לך מושג ירוק במשחק ואתה יוצא בהצהרות כמעט דמיוניות על סמך שום דבר מלבד הדמיון הפורה שלך.

פיסת מידע מעניינת:

דיאבלו 2 חזר אחרי 7 שנים לראש מצעדי המכירות!!

Following the announcement of Diablo III at the 2008 Worldwide Invitationals, merely 9 days ago, Gamasutra reports that sales of the seven-year-old RPG hack 'n slash game II Battle Chest has risen considerably on last week's worldwide sale charts.

The II Battle Chest took the lead on North American PC sales as the #1 in the Top 5 Sales. On the United Kingdom charts, the II Battle Chest received the 4th spot.

http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=19301

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...