Diablo 2 -כל השאלות וכל הקושיות כאן - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 2 -כל השאלות וכל הקושיות כאן

navk2

Recommended Posts

עוד שאלה, איך אני משתמש ב- GEM ? איך אני שם על את זה על חפץ כלשהו ?

אני לוחץ עליו לחצן ימיני ולא קורה כלום...

אתה צריך פריט עם שם שקוף, נקרא Socketed ויש לו 1 או יותר מקומות לשים בו gem (כשאתה לוחץ עליו זה כמו עיגול שקוף, ואם אתה שם עליו את ה-gem אז הוא נשאר תקוע בפנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 351
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממליץ לך לא לעקוב אחד לאחד אחרי ה builds שבאינטרנט. בפעם האחרונה ששיחקתי עקבתי אחרי build של hammerdin ובשלב מסויים (באיזור LVL 50) הוא התחיל לשעמם אותי כי הוא נעשה חזק בטירוף, והמשחק איבד מן הכיף שלו בכך שפשוט שיחקתי בדמות שמישהו אחר בנה..

אם כבר אז תבדוק איך הbuilld עובד בכלליות (באיזה סקילים כדאי להשקיע, קומבואים וכו'), ותשחק את המשחק בטבעיות בלי כל LVL UP לבדוק באינטרנט מה לשפר.

אני ממליץ לך לשחק בדיוק לפי הbuild אם יש לך כוונה להיות מסוגל לשרוד יותר מ20 שניות בHELL, אבל זה רק אני :-X

נקרומנסר הדמות הכי מגניבה במשחק בלי שום ספק.

כמה חבל שאף אחד לא ירצה לשחק איתך.. לא סתם קוראים להם lagmancer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

כשיצא דיאבלו 2 שיחקתי הרבה בבאטלנט, למשך 4 שנים בערך.

לאחרונה חזרתי לשחק, ונתקלתי בקשיים טכניים:

המשחק שלי, ברוב שעות היום, מאוד איטי. יש לי LAG על בסיס קבוע,

ורק בשעות מסויימות מאוד (למשל- ביום שבת בשעות הבוקר) אין לי בעיה עם המשחק.

חשוב לציין שבעבר הייתי משחק שעות ע"ג שעות במשחק, ללא בעיה- עם אותו חיבור בדיוק..

האם עוד מישהו נתקל באיטיות בשרתים של באטלנט עבור דיאבלו (Gateway: Europe) בזמן האחרון?

אם לא- האם יש לכם מושג מה יכולה להיות הבעיה?

האם port forwarding ל-6112, 4000 יפתור את הבעיה? או שזה לא קשור?

מי שיוכל לעזור- מובטחת לו מתנה איכותית בבאטלנט :):hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק שלי, ברוב שעות היום, מאוד איטי. יש לי LAG על בסיס קבוע,

ורק בשעות מסויימות מאוד (למשל- ביום שבת בשעות הבוקר) אין לי בעיה עם המשחק.

אתה כנראה מרגיש את העומס המאסיבי שיש באינטרנט בארץ . לי יש חשבון גיימר של 014 ו95% מהזמן אין לי בעיות פינג גם בשעות העומס. אבל זה תענוג יקר 75 שקל בלי התחיבות בשביל 2500/250 . זמן אין לי בשפע אבל כסף יש לי אז עוד כמה שקלים על האינטרנט לא אכפת לי העיקר שיהיה לי פינג נמוך.

עדיין אתה לא חייב לשלם הרבה כסף בשבי זה... האופי של משחק closed battle.net אומר שאתה צריך לעבור תמיד דרך השרת של battle.net . תתקשר לספק השירות שלך ותבקש שיעשו תיעדוף לשרתים של battle.net ואז יהיה לך קל יותר. חוץ מזה יכול להיות שיש עכשיו יותר עומס מעצם העובדה שהכריזו על D3 . כל העולם ואחותו משחקים עכשיו 2 זה לא רק אנחנו הישראלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דיברתי ארוכות עם ספק האינטרנט שלי

ראשית, כמו שציינתי, אין בעיה בפתיחת הפורטים שלי. אני מצליח להתחבר למשחק, ולשחק.

השאלה היא מה לעשות עם האיטיות:

אין לי בעיה באיטיות החיבור, זה נבדק ע"י ביצוע טרייסרים רבים ליעדים שונים.

ניסיתי לעשות טרייסרים לשרתים של בליזראד, ואכן ממספר אתרים בשרתים שלהם קיבלתי תגובה טובה מאוד

עד שנתקלתי באתרים החסומים שעל השרתים שלהם. מסתבר שהחל מנקודה מסויימת הם חוסמים את השרתים.

מישהו יודע כתובות אייפי של שרתים בבאטלנט, שנעשה בהם שימוש במשחק (gateway Europe) שעליהם אני יכול לבדוק את התגובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני יודע מה בערך הבעיה והיא מושרשת בדרך שהמשחק בclosed battle.net עובד. בגלל שאתה מחובר מישראל הping שלך בסביבות 100-110 מילי במקרה הטוב אבל אם אתה משחק עם מישהו שמשחק למשל מדרום אמריקה אז הping שלו בסביבות ה300-500 תלוי באיכות החיבור שלו ואם הוא עובר דרך לוויין. בגלל שכל השחקנים צריכים להיות מסונכרנים אחד לשני הפינג האמיתי שתרגיש הוא הping של השחקן אם הping הכי גרוע או יותר (כי המסלול ממך לשחקן עם הping הגבוה יהיה יותר ארוך). אני חושב שכל מה שהשרת של battle.net עושה זה וולידציה לdrops ככה שהדבר הכי איטי במשחק יהיה הdrops . קראתי איזה שירשור שאמר שעדיף לשחק עם שחקנים מאותה ארץ או ספציפית מאירופה ולנסות להמנע עם שחקנים שמתחברים מרחוק.

הרגע קראתי את ה FAQ של והם אומרים שם שהעובדה שקוראים לשרת battle.net europe לא אומר שהוא באמת באירופה זה רק שם כדי לרכז אנשים מאיזורים מסוימים על שרתים מסוימים אבל אין הגבלה של לשחק על כל שרת שתרצה. בגלל זה אתה יכול לפגוש אנשים בשרת האירופי שיגרמו לך לlag אטומי כי הם מתחברים מלמשל אוסטרליה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, יש לי שלוש שאלות חדשות :

- אחרי ששמתי על נשק\מגן\קסדה GEM, אפשר להוריד אותו ממנו ?

- יש אפשרות לבחור סטים של נשקים ? כאילו שעכשיו אני עם חרב, אני אלחץ על מקש X ואז אני אהיה עם קשת, אפשרי ?

- אפשר לחזור אחורה בבחירת הסקילים ? או לבטל סקילים מסויימים שאני לא רוצה ואז להחזיר מהם את הנקודות ? (מתי שלוחצים על 'T')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, איך אני נכנס לinventory של החייל השכיר שלי?[br]פורסם בתאריך: 6.07.2008 בשעה 12:44:20

חברים, יש לי שלוש שאלות חדשות :

- אחרי ששמתי על נשק\מגן\קסדה GEM, אפשר להוריד אותו ממנו ?

- יש אפשרות לבחור סטים של נשקים ? כאילו שעכשיו אני עם חרב, אני אלחץ על מקש X ואז אני אהיה עם קשת, אפשרי ?

- אפשר לחזור אחורה בבחירת הסקילים ? או לבטל סקילים מסויימים שאני לא רוצה ואז להחזיר מהם את הנקודות ? (מתי שלוחצים על 'T')

-אי אפשר להוציא Gem מפריטים.

-כן אפשרי סתכל מעל שני הסלוטים של הנשקים שלך יש מספר 1 ויש מספר 2 (בכתב גותי), מקם את הקשת במספר 2 והיא תשאר עליך.

-אי אפשר לחזור בסקילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...