תגידו,קרא לכם שקיבלתם שיחות ללא מענה בשעות מאוחרות בלילה ואחרי זה פרצו לכם לבית? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו,קרא לכם שקיבלתם שיחות ללא מענה בשעות מאוחרות בלילה ואחרי זה פרצו לכם לבית?

sickman

Recommended Posts

יאללה נו אתה הורג אותו ואז שם לו ליד היד סכין מטבח.

אם כבר אתה הולך לרמות את המשטרה ואת מערכת המשפט בארץ - תעשה את זה כמו שצריך. בסכין המטבח תיגע אך ורק באמצעות כפפות גומי, זרוק אותן לאחר המעשה בפח זבל רחוק מביתך (אם ימצאו אותן ויהפכו אותן - יש להם טביעות אצבע שלך, וזה מחשיד), וסגור עליהן את האצבעות של הגופה בצורה משנכעת, או אפילו בצורה שבה הוא נפל, ואז הסכין נשמט מהיד שלו.

קצת הגיון עוזר בחיים, ובכאלה מקרים, לא יציל אותך ממוות - רק מחצי מעצר עולם על הריגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשמע קצת לא יעיל, אם אתה מצליח להניף 30 קילו ביעילות, אז כנראה שגם היד שלך תספיק :xyxthumbs:

חריף.[br]פורסם בתאריך: 3.07.2008 בשעה 00:05:51

אם כבר אתה הולך לרמות את המשטרה ואת מערכת המשפט בארץ - תעשה את זה כמו שצריך. בסכין המטבח תיגע אך ורק באמצעות כפפות גומי, זרוק אותן לאחר המעשה בפח זבל רחוק מביתך (אם ימצאו אותן ויהפכו אותן - יש להם טביעות אצבע שלך, וזה מחשיד), וסגור עליהן את האצבעות של הגופה בצורה משנכעת, או אפילו בצורה שבה הוא נפל, ואז הסכין נשמט מהיד שלו.

קצת הגיון עוזר בחיים, ובכאלה מקרים, לא יציל אותך ממוות - רק מחצי מעצר עולם על הריגה.

אתה בהכרה? באמת לקחת את התגובה שלי ברצינות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בבנין יש שכנים שהשקיעו הון תועפות בסורגים על כל החלונות (ויש בבנין קיר אחד עם יציאה למרפסת שהוא כולו חלון, וגם עליו שמו סורגים) הקטע הו שדווקא אליהם פרצו, כשהם תלו כביסה הם שכחו לנעול את הסורגים שעל החלון ומשם נכנסו... :screwy:

אבל לשכנה שלנו ממתחת יש אזעקה, והיא גם עובדת במשטרה, ויש לנו עוד שכן שעובד במשרד הביטחון... ככה שאנחנו מוגנים :smile1:

חוק מרפי..

לכל החמולוגים שקונים מחבטים תאמינו לי שזה לא נשמע פשוט כמו שאתם חושבים יש הרבה שקיבלו פיק ברכיים בזמן שפרצו להם לבית..

לא עדיף לגדל אמסטף?בטוח שלא יאכזב אותך בשעות הקשות.

בקשר לפורצים יש כל מיני סוגים אבל נראה לי הרוב יעדיף לברוח ולא להתעמת עם התוקף וגם בשבילם זה חכם יותר ככה שאם אתם במקרה בבית בזמן פריצה עדיף שתיגשו אליו ותאיימו עליו עם חפצים שונים לדעתי הוא יברח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בהכרה? באמת לקחת את התגובה שלי ברצינות?

לא, סתם היה לי יום ארוך :cool2:

לכל החמולוגים שקונים מחבטים תאמינו לי שזה לא נשמע פשוט כמו שאתם חושבים יש הרבה שקיבלו פיק ברכיים בזמן שפרצו להם לבית..

לא עדיף לגדל אמסטף?בטוח שלא יאכזב אותך בשעות הקשות.

בקשר לפורצים יש כל מיני סוגים אבל נראה לי הרוב יעדיף לברוח ולא להתעמת עם התוקף וגם בשבילם זה חכם יותר ככה שאם אתם במקרה בבית בזמן פריצה עדיף שתיגשו אליו ותאיימו עליו עם חפצים שונים לדעתי הוא יברח.

לא חייב להיות אמסטף, אפילו אם תגדל בבית לבראדור הוא ינבח אם יכנס לך לבית אורח לא קרוא. החוק הזה תקף אפילו לגבי אווזים, רק שהם לא ממש יעשו נזק לפולש (נזק פיזי הכוונה, נפשית הם עלולים להשאיר עליו צלקות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח הפניצ'רית המעורבת שלי, היא ממש רוצחת...

כל מי שנכנס לבית כמעט מקבל ביס פצפון ברגל, כדי להזהיר ואם הוא מעצבן אותה הוא יחטוף ביס רציני...

האמת עדיף צ'יוואווה(ברצינות) הנביחות שהם כאלה צווחניות, שיעירו דוב קוטב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שברוב המקרים שקראתי כאן הנזקים שאנשים יצאו מהם היו סבירים +

אצלנו גנבו לנו את המכונית ( עצה: בחיים אל תכנסו למוסך של ערבים ), שעונים וכמובן הרבה כסף.

מאז הפעם האחרונה ( עם המכונית ), האזעקה חוברה למוקד, ככה שגם אם אנחנו לא בבית ויש אזעקה יבואו מהמוקד, זה יכול קצת להוריד מהלחץ.

היום אם יבוא גנב, לא ניראה לי שאני אפחד להתעמת איתו, פטיש בראש ( יש לי אחד בחדר ) והעניין גמור.

אם החוק לא היה עובר, זה היה פשוט בזיון, שגנב שנכנס לשטח הפרטי שלך יכול לתבוע אותך על זה שהרבצת לו.

איך החוק הזה הגיע רק עכשיו? רק ה' יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...