תגידו,קרא לכם שקיבלתם שיחות ללא מענה בשעות מאוחרות בלילה ואחרי זה פרצו לכם לבית? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו,קרא לכם שקיבלתם שיחות ללא מענה בשעות מאוחרות בלילה ואחרי זה פרצו לכם לבית?

sickman

Recommended Posts

בדיוק בגלל מקרים כאלו-

חוק דרומי עבר, למקרה שאתה לא מעודכן.

אם חדרו לבית שלך ואתה חש סכנה לחייך או גופך, מותר לך לפגוע ואף להרוג את הפורץ. לך לא יכולים לעשות כלום יותר.

http://news.walla.co.il/?w=//1302428

סוף סוף יהיה שימוש לתערי הוולברין שיש לי...

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גרוע אתה P:

יש לי פה מבחר חפצים חדים ומכאיבים לנסות על הבישגדא שינסה את מזלו בפריצה לבית הזה.

.........זה אחרי שהוא יקבל טעימה מ 350,000 הוולטים בערך שיש לי פה מחכים לו :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחת להביא משהו מ true swords?

אני עדיין במאבקים עם המכס על אישור לייבוא של משהו....... זוועה.

חוץ מזה, עד כמה שזה נחמד וחד- זה קצר.

In a knife-out, the bigger knife wins.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

In a knife-out, the bigger knife wins.

לא בהכרח החרב הארוכה יותר מנצחת.

ניקח לדוגמא את רפאל בצבי הנינג'ה,עד כמה שה''חרבות'' שלו קצרות,הוא מסוגל לעצור איתם כל חרב.

דבר שאפשר גם בנשק הזה.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי קרה פעם שפרצו לי לבית כשישנתי.

זה התחיל בדפיקות על הדלת ואז חזק יותר ויותר.

התעוררתי והלכתי לבדוק מה זה הרעש הזה.

איך שאני יוצא מהמזדרון דפיקה אדירה על הדלת (דלת פשוטה) הדלת נפרצת ואני פנים מול פנים עם הפורץ.

מיד הוא עושה דילוג כאילו נתקל באבן. ואז מפוחד עד עמקי נשמתו ממציא לי סיפור שהוא מחפש איזה אדם שגנב לו כסף בפינת הרחוב והוא רדף אחריו עד לבית שלי.

אמרתי לו הרסת לי את המנעול, שלם!.

הוציא כסף מארנקו ונתן לי בדיוק את הסכום שעלה לי מנעול חדש.

משום מה בכל הסיפור הזה הייתי רגוע מהתחלה ועד סופו כמו אחד שקם משנה בשביל להשתין.

חשבתי להתקשר למשטרה אבל הם לא שווים כלום ורק היו מתזזים אותי.

ירדתי אחריו למטה ושמתי לב שאין מכונית אחת חונה בבניין באותה שעה ואז הבנתי את השיטה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cold weapons are only as good as you guys ... and i dont think theres anyone here who can handle a medium sized stick for self defence.

just use your body\throwing objects when needed.. the longer the range of strike the better for someone who cant defend himseflf from knife attacks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי פעם פרצו לבית .

זה היה ביום בערך בשעה1 בצהריים אני הייתי גר בקומה שביעית והוא פרץ לדירה אחת מעלי (קומה שמינית ) , ואז כשהאנשים שגרו בדירה מעלי חזרו הביית ושמעו רעשים אז הם הזמינו משטרה .

ואז איכשהו סגרו לו פלדלת על היד ואז איכשהו הוא קפץ למרפסת שלי ונכנס מהחלון למטבח אני בדיוק רציתי לקחת ירקות להכין לי סלט ואז ראיתי אותו נכנס ,

והוא אמר לי שהוא תיקן אנטנה בגג ונפל ,

אחרי זה התרחקתי לכיוון הסלון ועל הספה הייתה החגורה שלי והייתה לחגורה אבזם די גדול מברזל אז רציתי לסובב את החגורה על היד בשביל לעשות"איגרופן",

ואז הוא בא להתקרב לסלון ואחותי ישבה על הספא אז ישר הרמתי את החגורה ורציתי להתחיל לסובב אותה ואז בדיוק אמא שלי התקשרה אליי והפורץ ישר ברח .

אחרי 5 דקות מישהו דפק לי בדלת ואז כשפתחתי אז ישר נכנסו שוטרים ודחפו אותי ושאלו אותי איפה אני מחביא אותו אמרתי להם ללכת מפה ואז הם התחילו לחפש אותו בבית שלי.

ובגלל שסגרו לו פלדת על היד אז היה לו דם וכשהוא נכנס לי לדירה אז נשאר קצת דם על החלון ואחרי זה באו אליי המז"פ וככה נגמר הסיפור הזה .

מה שיותר מצחיק שהשוטרים היו כבר בבנין בערך רבע שעה לפני שהוא נכנס אליי , ובגלל שאחרי זה כולם עלו אליי הבית אז הפורץ הצליח לברוח .

ועכשיו בקשר לשאלה של פותח התארד .

לא נראה לי שיפרצו לך כי הם מתקשרים בשביל לבדוק אם מישהו נמצא ואתה ענית להם אם לא היית עונה אז יכול להיות שהיו פורצים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי פרצו לדירה. לפני כשנה, בשעה 2 בלילה אני קולט מישהו נכנס דרך החלון (קומה שנייה)....שמעתי אותו מסתובב בסלון, בעוד אני היתי במיטה...

ישר לקחתי את מקל ההוקי שלי , פתחתי לו את הראש.

אבל מה? פחדתי לקרוא למשטרה ולהסתבך בכל העסק...אז כלאתי אותו בכלוב מתכת קטן שהיה לי במחסן.

הוא אצלי כבר שנה שלמה, אני מביא לו ארוחות חמות ודלי.

עכשיו שחוק דרומי עבר, אני יכול להעביר אותו לאדמה.

בברכת תודה לכנסת, דיוגנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בהכרח החרב הארוכה יותר מנצחת.

ניקח לדוגמא את רפאל בצבי הנינג'ה,עד כמה שה''חרבות'' שלו קצרות,הוא מסוגל לעצור איתם כל חרב.

דבר שאפשר גם בנשק הזה.

MuTaTiOn.

אתה צב נינג'ה?

אם לא,תלך על גדול.

ועכשיו בקשר לשאלה של פותח התארד .

לא נראה לי שיפרצו לך כי הם מתקשרים בשביל לבדוק אם מישהו נמצא ואתה ענית להם אם לא היית עונה אז יכול להיות שהיו פורצים .

אולי הם יתקשרו שוב מחר ואפחד לא יהיה?

או שרק אמא שלי תהיה,לא יודע,זה לא נחמד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי פרצו לדירה. לפני כשנה, בשעה 2 בלילה אני קולט מישהו נכנס דרך החלון (קומה שנייה)....שמעתי אותו מסתובב בסלון, בעוד אני היתי במיטה...

ישר לקחתי את מקל ההוקי שלי , פתחתי לו את הראש.

אבל מה? פחדתי לקרוא למשטרה ולהסתבך בכל העסק...אז כלאתי אותו בכלוב מתכת קטן שהיה לי במחסן.

הוא אצלי כבר שנה שלמה, אני מביא לו ארוחות חמות ודלי.

עכשיו שחוק דרומי עבר, אני יכול להעביר אותו לאדמה.

בברכת תודה לכנסת, דיוגנס.

סיפחתי לחתימה. פעם ראשונה שאני לוקח משפט של מישהו. תראה בזה כבוד.

בקשר לדיון - אם אתה גר ליד כפר קאסם אז מי יודע...

אצלנו פעם פרצו לדירה שמול הדירה שלנו, בצהריים, בשעה שאני ישנתי בבית. לא היה חסר הרבה שהוא היה נכנס לבית שלנו.

פשוט שבר להם את הצילינדר של הפלדלת ופתח אותה. ולא להאמין שעד עכשיו החוק הגן על האנשים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...