תגידו,קרא לכם שקיבלתם שיחות ללא מענה בשעות מאוחרות בלילה ואחרי זה פרצו לכם לבית? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו,קרא לכם שקיבלתם שיחות ללא מענה בשעות מאוחרות בלילה ואחרי זה פרצו לכם לבית?

sickman

Recommended Posts

אתה צב נינג'ה?

אם לא,תלך על גדול.

אני אף פעם לא אמרתי שאני לא צב נינג'ה,

אתם רק הנחתם שאני לא.

סיפחתי לחתימה. פעם ראשונה שאני לוקח משפט של מישהו. תראה בזה כבוד.

בקשר לדיון - אם אתה גר ליד כפר קאסם אז מי יודע...

אצלנו פעם פרצו לדירה שמול הדירה שלנו, בצהריים, בשעה שאני ישנתי בבית. לא היה חסר הרבה שהוא היה נכנס לבית שלנו.

פשוט שבר להם את הצילינדר של הפלדלת ופתח אותה. ולא להאמין שעד עכשיו החוק הגן על האנשים האלה.

אני גם רוצה לשים את זה בחתימה! >:(.

;)

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טו...ב :screwy:

שמעו, ניראה לי הבית שלנו מוגן מלמעלה 8)

אני גר בבית פרטי ברחבה (מין מקום כזה מרוכז של בתים) פרצו לכל השכנים שלנו (איזה 3) ולנו לא !

אבל הכי קטע זה שפרצו לבית מאחרונו דרך הגדר ! הגדר שנמצאתי חצי מטר מהחלון בחדר ! עוד יותר קטע זה שאני הייתי בחדר ושמעתי מוזיקה

אז לא שמעתי אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל מקרים כאלו-

חוק דרומי עבר, למקרה שאתה לא מעודכן.

אם חדרו לבית שלך ואתה חש סכנה לחייך או גופך, מותר לך לפגוע ואף להרוג את הפורץ. לך לא יכולים לעשות כלום יותר.

http://news.walla.co.il/?w=//1302428

:o

יש סוף סוף אני יכול להתאמן על מישהו אם הנבוט מבטון שלי :-* ראש כזה יהיה לגנב :silly::smile1:

טוב אז זאת אומרת שניפתחה עונת הצייד הגנבים סוף סוף

אני הולך להביא את רובי הצייד שלי AK47 מוריד ראשים לגנבים

עכשיו צריך להשיג את הרובה הענק הזה שלא זוכר את השם שלו שיותר מ4 מטרים טובים :smile1: ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא אמרתי שאני לא צב נינג'ה,

אתם רק הנחתם שאני לא.

אז תשתמש ביכולות שלך נגד פורצים....

עוד משהו: לחבר שלי יש מחבט בייסבול (מברזל), נראה לי גם טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארט? אני מת על הרובה הזה :smile1: :smile1:....מושא חלומותי(למרות שאני מסתכן בפריקת כתף מינימום ;))

אתה מדבר לרובה הסנייפר M8X ומעלה?אם כן אז לא זה

אני חשבתי ליותר קנה של טנק :smile1: ;D אם ידית והדק כדאי להפציץ ערים ערביים שלמים אחרי הפיגוע ארר... :pissed:

רק צריך לחזור לכושר אחרי כול הבגרויות דאמנ חודשיים וחצי בלי כמעט אפילו חבר שלי עבר אותי במשקלים :kopfpatsch: טוב לא נוראה עוד 12 ימים

אז תשתמש ביכולות שלך נגד פורצים....

עוד משהו: לחבר שלי יש מחבט בייסבול (מברזל), נראה לי גם טוב...

נו אז מה

לי יש נבוט מרגל של ספסל מבטון

30 קילו של הנאה מוחלטת :smile1: :smile1: :smile1:

הנשק המושלם לגאנגבאנגים רק רואים אותי אם חתיכת הבטון הזאת אם מסמרים בצד ישר בורחים :evil_laughterperple:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים, לא להשתולל בבקשה, מותר להשתמש בכוח אך ורק אם הוא באמת דרוש. אם לא ימצאו כלי על הגנב (כלי כולל גם סכין, אני חושב), אין לכם הצדקה להרוג אותו. אם יש, מותר לירות בחזה, ואם הזמנתם לו אחר כך אמבולנס אתם חפים מכל פשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו בבנין יש שכנים שהשקיעו הון תועפות בסורגים על כל החלונות (ויש בבנין קיר אחד עם יציאה למרפסת שהוא כולו חלון, וגם עליו שמו סורגים) הקטע הו שדווקא אליהם פרצו, כשהם תלו כביסה הם שכחו לנעול את הסורגים שעל החלון ומשם נכנסו... :screwy:

אבל לשכנה שלנו ממתחת יש אזעקה, והיא גם עובדת במשטרה, ויש לנו עוד שכן שעובד במשרד הביטחון... ככה שאנחנו מוגנים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו פרצו בבית הישן כשגרנו בדרום ת"א (פלורנטין) 2-3 פעמים, אני זוכר פעם אחת כשקמתי ראיתי סימן של נעל לבן על המיטה (ישנתי אז במיטה ליד החלון בסלון) וסה"כ גנבו לאמא שלי את התיק שהיה שם אולי 200 ש"ח וזרקו את התיק שלה בחצר האחורית של הבניין.

לפני איזה חצי שנה פרצו לנו בדירה החדשה (כבר לא חדשה - 5-6 שנים) באנו ב-1 בלילה הביתה והיה סגור הדבר הזה שאי אפשר לפתוח מבחוץ אז הבאנו מקלות ודברים מלמטה כדי לנסות אבל לא היה סיכוי ושכנה ממול שמעה את הרעש שלנו ויצאה ואבא שלי נכנס לדירה שלה ויצא מהחלון שלה ונכנס אלינו לדירה דרך החלון (לא מאיפה שנכנסו הפורצים, הם נכנסו בחלונות הגדולים בסלון עשו סנפלינג מהגג, אנחנו קומה אחרונה). קיצר הפכו לי את החדר כל המגירות והכל על הרצפה, גנבו פלאפון שלי (ישן - טוב שעשו זאץ) ואיזה 10 שקל שהיה לי על המדף).

זה מעצבן, סבבה שיפרצו ייקחו קצת כסף אבל למה לעשות בלאגן?! צריך שעות אח"כ לסדר ואני כזה שלא מסדר את החדר אף פעם.

היה קטע מצחיק באו 2 שוטרים לבית שלנו באותו לילה של הפריצה 2 חדשים נראו לנו אחד מהם בזמן שממלא טפסים לוחץ בטעות על התרסיס פלפל הזה שלו לכלך לעצמו את החולצה ושם פלפל בכל החדר כולנו התחלנו להוריד דמעות והיה צחוקים דווקא..

לפני איזה חודשיים שלושה אני קם מהשינה שומע צעקות ממש קרובות לא מהרחוב אני שומע: "יא בן כלב!! חשבת לגנוב לנו אה?!!" ותוך כדי גם מכות של דברים ודחיפות אני ואבא שלי (הוא גם קם) הלכנו לחלון בסולון ורואים דירה לידינו מישהו עומד על הגדר של החלון של השכנים (דתיים צעירים עם 2 ילדים ועוד אחד בדרך) ואת הדתי מרביץ לו ברגליים מתוך הדירה וממשיך לצעוק ואז באה משטרה והם עלו לגג ונשארו 2 שוטרים למטה מכוונים עליו בפנסים וצוחקים בסוף העלו אותו מהגג כי הוא עמד ליפול (אם הוא היה נופל הוא עוד היה תובע את הדתי) ואז הסתכלתי דרך החור הצצה בדלת ראיתי שתופסים אותו ומורידים אותו למטה לניידת, נראה כזה קטן מטר 60 בן 40-50 בלי נעליים כזה, אמרו שהוא מוכר למשטרה.

אלה היו סיפורי הפריצות שלנו :lol:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים, לא להשתולל בבקשה, מותר להשתמש בכוח אך ורק אם הוא באמת דרוש. אם לא ימצאו כלי על הגנב (כלי כולל גם סכין, אני חושב), אין לכם הצדקה להרוג אותו. אם יש, מותר לירות בחזה, ואם הזמנתם לו אחר כך אמבולנס אתם חפים מכל פשע.

זה כמו השאלה של אם היה דרוש כוח בשבחל לעצור את הפיגוע היום ברור עוד מהתחלה עוד השוטרת הראשונה לתת יריה לראש והמוח עף לכול מקום :smile1:

אבל אחרי לא ישאר ממנו משהו כמעט ::)

דאמנ אני לא ילד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה נו אתה הורג אותו ואז שם לו ליד היד סכין מטבח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה

לי יש נבוט מרגל של ספסל מבטון

30 קילו של הנאה מוחלטת :smile1: :smile1: :smile1:

הנשק המושלם לגאנגבאנגים רק רואים אותי אם חתיכת הבטון הזאת אם מסמרים בצד ישר בורחים :evil_laughterperple:

נשמע קצת לא יעיל, אם אתה מצליח להניף 30 קילו ביעילות, אז כנראה שגם היד שלך תספיק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...