מי עדיף, AURORA 570S או רגיל? (או כל מארז מומלץ עד 700 שקלים). - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי עדיף, AURORA 570S או רגיל? (או כל מארז מומלץ עד 700 שקלים).

EcSm

Recommended Posts

ה CM690 לא נראה כמו בניין בשיפוצים, אבל הוא בהחלט נשמע כמו אחד. אני ממש לא יודע מה נתקעת על המארז הזה, הוא לא עד כדי כך מוצלח ולא הכי טוב בקטגוריה שלו.

יחסית הוא נחשב למארז לא קריר,ותאמין לי שלא נסחפתי.

זה לא להיסחף, זה לקפוץ ראש לנהר גועש.

2 מאווררי 12 מ"מ מאחורה זורקים משם את כל האוויר החם כמו שצריך. סתם לדוגמה, אם קונים כמו הת'רמלרייט 120, אפשר לשים את אחד המאווררים של האורורה עליו, ומאוורר אחר במקום המקורי של האורורה, חזק יותר, מה שיסתיים בטמפרטורה נמוכה מאוד.

המבנה שלו מצוין, הפאק היחיד שיש לו הוא ששני המאווררים האחוריים המקוריים קצת חלשים מדי. (900RPM, רצוי לשים שם 1200)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיש לו טונות של מאווררים לא אומר שהוא מקורר נורמלי.

המאווררים בצד כולם מופנים ככה שיכניסו אוויר, מצב דפוק לגמרי.

אם תהפוך אותם שיוציאו אוויר (חוץ מאחד, עדיף התחתון הימני), זה כבר יותר בסדר.

אני לא מבין למה נדבקת ל , אם אתה מעוניין במארז טוב ואיכותי, לא עליהם הייתי ממליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית הוא נחשב למארז לא קריר,ותאמין לי שלא נסחפתי. הם לא זהים מבחינת העומק,וזה כל הקטע של ה-570 לעומת ה-D3 אז מה הטעם לבטל את זה ב-570S?

בכל אופן בתקציב הזה תוכל לקחת CM690 שאני חושב שלא נראה כמו בניין בשיפוצים. בשאר התקציב תוכל לרכוש לו מאוררים שקטים וחזקים (יש לו מקום להרבה כאלה).

אני לא יודע איך זה אצל אחרים אני יודע איך זה אצלי.

אם במאמץ הטמפרטורות שלי לא עוברות את ה47 מעלות במעבד ו54 מעלות לכרטיס מסך וגם בשאר החומרה המעלות מצוינות

אז כניראה שהאורורה מארז טוב מבחינת האיוורור שלו.

אם אתה חושב שהאורורה נראה כמו בניין בשיפוצים זו דעה שלך, אני חושב שהוא אחד המארזים היפים בתקציב שלו ובכלל.

ודרך אגב אם הייתי צריך לקנות מארז חדש ב700 שקל הייתי קונה אותו שוב בלי לחשוב הרבה, למרות שיש נוספים

שהם מצויינים בתקציב הזה, יותר או פחות טובים אין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...