אוברקלוק למעבד Q6600 G0 - עמוד 9 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוברקלוק למעבד Q6600 G0

huhxd

Recommended Posts

ה SCYTHE INFINITY הוא מעולה.

כמו שאמרו כבר, יכול להיות שהמאוורר שעליו חלש או שהוא לא יושב טוב.

וכמו שאמרתי יעזור אם תבדוק את ה RPM שהוא מסתובב עם איזה תוכנה (למשל EVEREST)

מה שיפה בקירור הזה הוא שאתה יכול לעשות לו MODDING.

ואז הוא באמת בן זומא.

הנה מדריך מלא פלוס בדיקות ותוצאות.

http://www.madshrimps.be/?action=getarticle&number=1&artpage=2503&articID=567

תהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עידכון:

פירקתי את הקירור, ניקיתי אבק, אך לא שמתי משחה טרמית חדשה משום שאין לי כרגע.. הרכבתי את הקירור חזרה - הקירור עצמו לדעתי לא מחוזק ויושב בצורה מהודקת על הבלוק של המעבד. הקירור מתחבר ללוח אם עם קליסים שלדעתי ממש לא יציבים ומחוזקים. בקיצור.. יש לכם עצה מה אני יכול לעשות בלי הקליפסים?

יש לי אפשרות להוציא את הקליפסים ולשים שם ברגים?

אני כרגע הולך לסגור את המחשב.. המשחה כנראה התייבשה והמעלות כרגע במנוחה על 80.. ביום ראשון אני אשים משחה חדשה והעדכן.

בינתיים אני אנסה ליצור קשר פה עם מחשב אחר.. אשמח לעצות לגבי חיזוק הקירור.

תודה,

שגיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה.. החלפתי עכשיו משחה טרמית.. הטמפרטורות חזרו להיות כמו שהיו ללא 50-55.. שלדעתי זה עדיין גבוה ולא צריך להיות ככה..

מה אתם מציעים לי לעשות? הטמפרטורות האלה לא נראות לי..

במידה ואני אחליף את המעבד עצמו ואת המאוורר על הקירור לאחד הרבה יותר חזק בעל אפשרות כיוונון, כמה לדעתם זה יעזור לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורות האלה הם ב OC ב LOAD ?

דרך אגב, יש כאלה ששמים דיסקית/מטבע בין המעבד לצלעות קירור, אם יש חוסר בלחץ על המעבד. משהו חלק או מעוך היטב ומלוטש.

אני לא ממש ממליץ לך לעשות את זה או משהו, סתם חשבתי שיהיה מעניין לדעת.

הנה אחד שמצא דרך פשוטה לחזק את הלחץ על המעבד בעזרת מטבע דווקא לא על המעבד עצמו.

(בתמונה השניה)

http://www.overclock.net/air-cooling/317060-anyone-mod-t-r-u-e.html ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סביר שמעבד יפגם ב OC נמוך.

ב OC גבוה שינויים מסוימים עם הזמן יתכנו כמו למשל שיצרוך טיפה יותר מתח.

בכל מקרה, אם המעבד עובד טוב בלי OC או עם OC נמוך, אז הוא לא פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש טוניק ...והוא כרגע במאמץ פריים מגיע ל 70 מעלות עם OC כמובן במתח סטוק של 1.225 ,וזה מעולה .

כנראה שיש לי גם כן איזה בעיה ,אולי מרחתי יותר מדי משחה בפעם האחרונה או שהיא לא איכותית בשיט (של EZCOOL).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

huhxd אני חושב שכדאי שתקנה חדש... למה לי יש MAXORB ובלי OC במנוחה אני מקבל 35... במאמץ 57.

משהו לא עובד כמו שהוא צריך לעבוד... כי הקירור שלך אמור להיות מעט יותר טוב משלי...

ולכן להציע לו להחליף את הקרור לא במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עידכון:

אז שלום לכולם,

אחרי שבועיים בערך שלא היה לי זמן, היום ניסיתי לעשותOC ל3GHZ פעם נוספת (הפעם עם הסטוק שהגיע עם המעבד ועם משחה טרמית חדשה).

לא העלתי מתח כלל חוץ מלזכרונות (+0.3). הטמפרטורות במנוחה: 48-52 והטמפרטורות במאמץ מלא תוך כדי הפעלת התוכנה PRIME95: 70-75.

שוב פעם אני נקלע לבעיה של הטמפרטורות. מה לדעתם גורם למעבד להגיע לטמפרטורות כאלה גם עם הקירור שקניתי (SCYTHE INFINITY) וגם עם הסטוק שהגיע עם המעבד? לגבי הקירור שקניתי אני לא בטוח לגבי החוזק שהוא יושב על המעבד (לדעתי הוא קצת רופף ולא מחוזק למרות שניסיתי), אבל לגבי הסטוק אני בטוח שהוא יושב בצורה חזקה ומהודקת על המעבד.

אני ממש אובד עצות. אשמח לתגובות.

שגיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שאני רואה אצלך היא שאתה לא מצליח לחזק את ה SCYTHE INFINITY כמו שצריך, או שלא מרחת משחה כמו שצריך.

אתה יכול לבדוק כמה המעבד אצלך במנוחה ובמאמץ בלי OC עם SCYTHE INFINITY מורכב עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...