בעייה! המחשב לא מרגיש סטיק זכרון ראם! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה! המחשב לא מרגיש סטיק זכרון ראם!

EasyPooper

Recommended Posts

שלום. יש בידי מחשב המיועד למשחקים(רציתי כבדים אבל לא היה לי תקציב..) אז רציתי לשדרג אותו. היה לי 800 ש"ח חופשיים אז קניתי לי כרטיס מסך ולאחר כמה זמן סטיק זכרון SAMSUNG DDRI 1 GB. עכשיו לוח האם שלי תומך עד 2 גיגה ראם. ולפני הקנייה היה לי סלוט ימני פנוי ובסלוט השמאלי שהה לו מקל של 512 MB )DDRI( .... עכשיו שמתי את המקל עם הג'יגה בסלוט של הקינגסטון ואת קינגסטון עצמו שמתי בסלוט הימני.... הקטע הוא שכמו שהבנתי המחשב מרגיש רק בסלוט השמאלי! כי כשאני ניכנס למרכיבי המערכת (דרך "מחשב שלי") כתוב שם רק ג'יגה 1!!! יכול ליהיות ששני באותו תדר אבל חברה שונה לא יכולים לתפקד ביחד? :s05: :s05: :s05: או שפשוט אני צריך להדליק את הסלוט השני בביוס? תודה מראש....

נ.ב

אם צריך להדליק את הסלוט בביוס אז איך בידיוק אני עושה את זה? לאן אני ציך ללכת שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול ליהיות ששני באותו תדר אבל חברה שונה לא יכולים לתפקד ביחד?

אכן יכול להיות מצב של אי תאימות בין הזכרונות, אתה צריך להתאים גם את התזמונים שלהם לא רק את התדר שלהם.

אם צריך להדליק את הסלוט בביוס אז איך בידיוק אני עושה את זה? לאן אני ציך ללכת שם?

אין דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי הזיכרון הנתמך הוא DDR400 אתה קנית 1 GB כזה ? או משהו אחר ?

ואתה צריך לחבר את הכי גדול , כלומר את הזיכרון בעל הנפח הגדול בBANK הכי קרוב למעבד ואת ה512 לחבר אחריו

אתה עדייו רואה 1 GB ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה צריך לחבר את הכי גדול , כלומר את הזיכרון בעל הנפח הגדול בBANK הכי קרוב למעבד ואת ה512 לחבר אחריו

לדעתי זה מה שהוא עשה אחרת הוא הוא סתם החליף את מיקום הזכרונות, תכלס אי אפשר להבין ממה שהוא כתב איך הוא חיבר כי ימני או שמאלי זה מאוד תלוי מאיזה כיוון אתה מסתכל על הלוח. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי למי שלא הבין את מה שכתבתי... יש לי שני מקלות של זכרון ראם באותו תדר וCL ... שני המקלות 400 . עכשיו את המקל עם הג'יגה שמתי בסלוט ליד המעבד ואת המקל עם ה512 שמתי לידו... עדיין זה כותב לי שיש לי רק 1 GIGA אבל כשאני עושה CTRL+ALT+DELETE זה כותב שיש לי בכללי 1726 M.... פעם היה רק 512...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...