המלצה למלחם בסביבות ה-150 שקל ( -) - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למלחם בסביבות ה-150 שקל ( -)

Alexkmr

Recommended Posts

אז כנראה שבזמנו נפלת על משהו טוב

אבל למלחם חשיבות רבה

ואנשים שמלחימים מעגלים מורכבים עם רכיבים רגישים מודעים לחשיבות זו

יש הרבה, הכל תלוי בתקציב

hakko, weller

הכי טוב זה כמובן תחנת הלמחה עם שליטה על הטמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם יותר מידי. אני לא יודע מה הכי טוב.

אם נניח התקציב שלי הוא 200ש"ח ואני לא מעוניין בתחנת הלחמה שלמה אלא רק במלחם, מה מומלץ בשבילי?

ודרך אגב אני מעדיף ראש עגול שפיצי בקצה כמו זה: V . ולא ראש סכין וכוסית וכל אלו. כי אני מלחים נגיד והראש גדול מידי ומפריע וזה נוגע בדברים אחרים על הPCB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי במקום לקנות מלחם ב 150 יקר ולא שווה את הכסף

תקנה כמוני 5 מלחמים ב 30 כל אחד (25W לפי דעתי מצויין לאלקטרוניקה)....אפילו אם תלך לשוק תוכל להביא ב25 שקל למלחם של 20W שלפי דעתי מצויין אם אתה לא מלחים עם בדיל הקשה...

נכון שהם לא חיים יותר מידי זמן אבל לרוב לא הראש נהרס אלה הגוף חימום נישרף הראשים לרוב מצויינים! לרוב חיי אצלי חודש כל מלחם... (ואני דווקא מלחים לא קצת...)

אם יש פה חבר'ה שמנגיעה אחת המלחמים נהרסים להם אז המצב הישראלי גרוע רצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי במקום לקנות מלחם ב 150 יקר ולא שווה את הכסף

תקנה כמוני 5 מלחמים ב 30 כל אחד (25W לפי דעתי מצויין לאלקטרוניקה)....אפילו אם תלך לשוק תוכל להביא ב25 שקל למלחם של 20W שלפי דעתי מצויין אם אתה לא מלחים עם בדיל הקשה...

נכון שהם לא חיים יותר מידי זמן אבל לרוב לא הראש נהרס אלה הגוף חימום נישרף הראשים לרוב מצויינים! לרוב חיי אצלי חודש כל מלחם... (ואני דווקא מלחים לא קצת...)

אם יש פה חבר'ה שמנגיעה אחת המלחמים נהרסים להם אז המצב הישראלי גרוע רצח...

אתה מדבר שטויות ובכמויות ! מנגיעה יברס לך מלחם מידיאן עזה מה שמוכרים לך בשוק ושהידית אחרי חצי שעה של הלחמה תהיה חמה כמו תנור ביד שלך :screwy::bash:

אתה מציע לו לקנות מלחם חרא פשוט כמשמעו

תנסה קודם לעבוד מעם מלחם ברמה של חאקו גוט או וולר ותבוא לתת דעתך עולם אחר לגמרי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...