המלצה למלחם בסביבות ה-150 שקל ( -) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למלחם בסביבות ה-150 שקל ( -)

Alexkmr

Recommended Posts

בדרך כלל מה שבהום סנטר זה סתם מלחמים מעפנים שהTIP שלהם יהרס לך תוך שבוע..

לך לשדרות הר ציון בת"א לאבן אלקטרוניקה, יש שם מלחמים של hakko שהיא נחשבת לחברה טובה במחירים סביבים

לי יש את hakko presto אבל הוא אקדח (למרות שיש גם גרסה רגילה) ואני מרוצה ממנו מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל מה שבהום סנטר זה סתם מלחמים מעפנים שהTIP שלהם יהרס לך תוך שבוע..

לך לשדרות הר ציון בת"א לאבן אלקטרוניקה, יש שם מלחמים של hakko שהיא נחשבת לחברה טובה במחירים סביבים

לי יש את hakko presto אבל הוא אקדח (למרות שיש גם גרסה רגילה) ואני מרוצה ממנו מאוד!

מחזק! אני משתמש ה hakko926 שקבלתי מתנה. ממש משמ מרוצה ממנו. הראשים מתחלפים בקלות, קל להשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק! אני משתמש ה hakko926 שקבלתי מתנה. ממש משמ מרוצה ממנו. הראשים מתחלפים בקלות, קל להשתמש.

מה המחיר שלו?

- בגלל שאין לי כולכך ניסיון עם אלקטרוניקה(רק בזמן האחרון התחלתי להתענן), ומלחמים, יש דברים שאני צריך לדעת בשביל לשמור על עורך חייו של המלחם?

מה אתם אומרים על המלחם הזה:

http://www.giveon.co.il/info.asp?id=892&category=079_310_

רק 110 שקל, והוא גם לא סיני ;D

דרך אגב, המלחם כעיקרון צריך לשמש אותי כרגע לתיקון מגבר, ובזמן הקרוב הייתי רוצה אולי לבנות מקלט IR ודברים מהסוג הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בקטע של בלאי, החלק שהכי מתבלה במלחם זה הראש שלו, והקצה בייחוד, שעשוי מנחושת...

חשוב שחוץ מעם בדיל לא תיצור מגע עם חומרים שונים, כגון פלסטיק (בשביל חריטות) וכו'.

תמיד כשאתה מסיים להלחים ומנתק את המלחם מהחשמל - תוסיף לו קצת בדיל לקצה שלו, בכדי שלא יהיה חשוף לקורוזיה (המחלה העיקרית של הראשים).

שמע, הבעיה המרכזית במלחמים לא איכותיים, זה שאחרי זמן מה, הם לא מתחממים לטמפרטורה מספיקה, ומה שנגרם זה שהבדיל "נדבק" למלחם ולא לאזור שאותו אתה רוצה להלחים. אז אם כבר קונים מלחם, עדיף להשקיע טיפה בהתחלה, ולא לקנות כל שבועיים מלחם ב40 שקל, כי זה לא ישתלם בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז המלמים של ANTEX הם בסדר? :s05:

המלחמם שנתתה בלינק נראה צעצוע !

עצה שלי לך על חאקו גם הוא פועל על העיקרון של המלחם שבלינק ... אבל מה שיותר טוב שיש לו גוף חימום קרמי שהראש מתיישב עליו ישירות ! המלחם מתחם לך תוך 5שניות

למצב עבודה מלא ויש גם מצב חימום מלא המלחם הוא דו מצבי 20 וואט במצב רגיל ובלחיצה

אתה מחמם אותו עד 130 וואט מאוד שימושי להלחמות קצרות והוצאת רכיבם גדולים ממעגלים שדורשים חימום חזק בשביל להמיס את הבדיל

ועם כבר אין אפשרות אז גוט !

על תגע בזיקו ושאר הזבל יש לי כבר קרוב ליותר משנה לא זוכר בדיוק .מלחם מסידרת פרסטו האקדחופשוט הוא עובד עובד פצצה !

רק מה שעוד מאת אני יהיה צריך לקנות ראש חדש וזהו !

הוא פשוט מתבלה עם השנים :-[

סתם שאלה ראיתה את זה פעם ?... שמלחם שנחשב ליחסית לא יקר חצי מקצועי ועובד ככה ?<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו על איזה מקור אנרגיה המלחמים האלה פועלים

כי יש לאחי מלחם שאני יודע שהוא עובד איתו כבר בערך 3 שנים שעובד על גז והוא ממש ממש טוב

מלחם גז טוב יעלה לך המון כסף ....

במלחמים הפשוטים אתה חייב להיות איתו ממש רגיש למה אתה פשוט תשרוף למלחם תראש ב2 דקות על ההלחמה הראשונה ואז אתה יכול לזורק אותו ...

וכבר ראיתי איך הורסים ככה מלחם של 200 שקל מו העיניים שלי חראם :'(

ונהרס מלחם למישהו שיודע להלחים ....שלא תחשוב ! :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחם גז טוב יעלה לך המון כסף ....

במלחמים הפשוטים אתה חייב להיות איתו ממש רגיש למה אתה פשוט תשרוף למלחם תראש ב2 דקות על ההלחמה הראשונה ואז אתה יכול לזורק אותו ...

וכבר ראיתי איך הורסים ככה מלחם של 200 שקל מו העיניים שלי חראם :'(

ונהרס מלחם למישהו שיודע להלחים ....שלא תחשוב ! :s05:

רגע מלחם על גז יותר טוב?

ודרך אגב מלחם על גז לא בטוח יותר שווה הוא ממלא לו גז כל יום-יומיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מלחם גז מתאים לאנשים שחייבים להלחים משהו, אך אין גישה לחשמל וכו'

כלומר- לא הרבה.

מלחם גז עולה הרבה כסף וגם התחזוקה השוטפת שלו (גז) תעלה לך הרבה כסף

עדיף להשקיע קצת במלחם חשמלי *איכותי* ולשכוח מהדאגות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא ידעתי שיש למלחם חשיבות כל כך גדולה. אני משתמש במלחם הכי פשוט כבר כמה שנים ואני מלחים די הרבה ולא הייתה איתו בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שבזמנו נפלת על משהו טוב

אבל למלחם חשיבות רבה

ואנשים שמלחימים מעגלים מורכבים עם רכיבים רגישים מודעים לחשיבות זו

אז איזה חברה טובה למלחמים יש?

יש הרבה, הכל תלוי בתקציב

hakko, weller

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...