אבו מאזן מכחיש שואה? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבו מאזן מכחיש שואה?

udicol

Recommended Posts

אתה צודק... ותשמע להגיד לך את האמת אני אישית לא הייתי 3 שנים בכותל... זה לא חסר לי....

הר הבית הייתי פעמיים בכל החיים שלי וגם זה לא ממש מזיז לי...

אני רוצה שלום ושגשוג כלכלי זה הדבר היחיד שמעניין אותי

כי אם דברים כמו הכותל וקדושת ארץ היו מעניינים אותי לא הייתי אומר ש100% ברגע שאני מסיים אני עף מפה לחו"ל ולא חוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל יש מה להשוות בין מה שעשינו לבריטים לבין מה שהערבים עושים לנו כי בשני המקרים זה עם שנלחם נגד השילטון בשביל מדינה

שנית כל אין ברירה אנחנו לא יכולים לעשות טרנספר בגלל הסיבות שפירטו מעליי ועוד הסיבות של דעת קהל בין-לאומית

אנחנו לא יכולים להישאר בשטחים כי בקצב ריבוי טבעי שלהם הם עוד יעקפו אותנו במספרים ואני לא חושב שאנחנו רוצים משטר אפרטהייד אצלנו (להזכיר לכם את החרם על דר"אפ)

ואנחנו לא צריכים את השטחים אנחנו פשוט שולחים את עצמנו ואת המשפחות שלנו למות שם בצבא בשביל להגן על מאחזים של שני אנשים ועז

דרך אגב אני מתנחל לא שיש לי הרבה ברירה נולדתי כאן ואני גם גר באחד המקומות הגדולים בשטחים כאן זה לא שמירה צבאית אלא אזרחית

ואני שייך לגדוד מילואים שמגן על המקום במצב חירום שגם הגדוד הזה מורכב מתושבי המקום ככה שאנחנו לא כל כך נטל על הצבא

ובכל זאת רק תיתן את הצ'ק שאני אוכל לקנות בית במקום אחר אני ישר נוסע ולא שאני לא אוהב את הבית שלי נולדתי וגדלתי כאן זה שאין ברירה אחרת למדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב קצת שונה ממה שאתה מתאר, להזכירך בתוכנית החלוקה רוב מדינת לא היתה של היהודים, תזכיר לי של מי היה החצי השני?

ותזכיר לי מה החצי השני השכיל לעשות? אז בשביל זה לתת להם משהו?

ועוד שאלה, אני רוצה לדעת אם יש באמת מישהו שיש "שלום" עם מצרים וירדן, יותר הפסקת אש לדעתי.

ליהודים מאמינים כן יש בעיה, לפחות לחלקם, מדינת בכלל מקודשת אז כל המדינה צריכה להיות שלנו (כלומר 2 גדות הירדן ועד לנהר הפרת והחידקל).

חוץ מזה כשבעצם על הר הבית עובדים דת אחרת, זה ביזיון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים שייתנו להם את ירושלים!

חכו חכו אני מתגייס... :AR15:

יש מצב אני ואתה לאותה יחידה?

כי בינתיים אתה הכי צודק פה...

חבר'ה אני לא מאמין שאתם מוותרים בכזאת קלות על המדינה

אנשים נרצחים פה מידי יום ונהרגו במלחמות על מה? בשביל מה?

בשביל שהם יקבלו את מבוקשם !?! לא !!!!!!!!

ניסנו בערך מ95 לדבר להגיע להסכמים

אבל יש שעה של דיבורים ויש שעה של מלחמה וזאת שעת מלחמה

ויש לה רק משפט אחד להגיד לך

"הקם להורגך השקם להורגו" ואני רק יכול להוסיף "ויפה שעה אחת קודם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק... ותשמע להגיד לך את האמת אני אישית לא הייתי 3 שנים בכותל... זה לא חסר לי....

הר הבית הייתי פעמיים בכל החיים שלי וגם זה לא ממש מזיז לי...

אני רוצה שלום ושגשוג כלכלי זה הדבר היחיד שמעניין אותי

כי אם דברים כמו הכותל וקדושת ארץ היו מעניינים אותי לא הייתי אומר ש100% ברגע שאני מסיים צבא אני עף מפה לחו"ל ולא חוזר

אלא שאומרים שנמאס להם מהארף ורוצים לעוף מפה הכי הרבה אוהבים את הארץ הזאת למרות שהיא חרא!

אני ימני טוב וחושב על עתיד מולדתנו!

אני אומר שמי שבע זכות השיבה לערבים סבבה שאותם שמאלנים יפנו את בתיהם לטובת הערבים הרי זוהי דמוקרטיה ולא הכרעת הרוב.

אבל אני אומר טוב טוב לשמאלנים תסכלו על הדת של הערבים שהיא דת האיסלם ותראו איזה דת קנאית ואלימה היא ותמיד תרצה עוד

הרי הקוראן אומר שכל מי שאינו מוסלמי צריך לצאת נגדו המסע ההרג כי רק ככה המוחמד המושתן שלהם יבוא

תראו בכל מקום שיש מוסלמי יש בעיות הרג ופיגועים באסיה באפריקה ברוסיה בכל מקום!@

שמאלני זה אחד שהוא אנטי ציוני ונגד מדינת ולפי החוק של מדינת מפלגה או קבוצה שהיא נגד הדמוקרטיה או מגד הכרתה של מדינת היא לא חוקית! -(אתם מוזמנים לבדוק)

ימני אוהב את המדינה הזאת כי הוא יודע שאין לו ארץ אחרת בכל מקום בעולם יש שנאה ליהודים רק פה אין לנו את זה

לשמאלני שרע לו שיחפש לו מדינה אחרת.

זאת המדינה שלנו לא נוותר להם כמו שהם לא מוותרים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשה לי טובה דיי עם המשפטים הנדושים....

אתה ילד קטן אני מעריך בסביבות 15.....

אתה לא מבין מה זה מלחמה לא ראית את זה בחיים ואתה לא יודע איך זה משפיע

הפיגועים פה זה המלחמה של הפלסטינים כי אין להם ...

אנשים פה מתים כל ללא מטרה כי כמה שאנשים כמוך ירצו לא יהיה לא טרנספר ולא יהרגו את כל הפלסטינים צא מהאשליה

יהיה הסכם וצריך לוותר וממש לא אכפת לי לוותר על חצי ירושלים כי העיר המסריחה הזאת לא אומרת לי כלום..

ולאריאל אם יהיה לנו כזה "שלום" עם הפלסטינים אני יהיה מאוד שמח כי אנחנו ממש לא צרכים יותר מזה... העיקר שיהיה שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריאל, ובגלל מה שהחצי השני עשה, הוא ויתר מראש, בכניסה להסכמי אוסלו, על יותר מ75% מהמדינה. יש שלום עם מצרים וירדן.

כנראה שאתה לא מבין מה זה שלום.. שלום יש עם מצרים וירדן, ואין עם סוריה. שים לב למעשים של כל צד.

בויום, מי דיבר על זכות השיבה, מה הקשר לדמוקרטיה (שהיא כן הכרעת הרוב), מאיפה אתה מכיר כל כך טוב את הקוראן, מי לא מכיר בא"י.

עד כאן השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הוא ויתר על 100% ברגע שהוא נכנס למלחמה.

ואנחנו לא צריכים לוותר לא, מספיק עם הותרנות, זה כמו שמגדלים ילד אומרים לו תיקח סוכריה ותהיה ילד טוב, הילד גודל רוצה רק עוד ועוד, צריך לחתוך לו את היד ומהר!!!

ויש פה אנשים שחיים באשליה שיהיה שלום, ואפילו שהאשליה התנפצה, הם דואגים לשפץ אותה...

ולמי שלא אכפת מהמדינה, סלמאת! נתראה בשמחות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריאל, אתה מוזמן לא לתת סוכריות לילד שלך, ולא לוותר, אבל כמעט 800 ישראלים ובערך מס' כפול של פלסטינאים מתו מתחילת האינטפדה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי לוותר על חצי ירושלים כי העיר המסריחה הזאת לא אומרת לי כלום..

בעיר המסריחה הזאת סבא וסבתא שלי קבורים.

בעיר המסריחה הזאת יש את המקומות הכי קדושים בעולם לכל הדתות כמעט.

בעיר המסריחה הזאת חיים יהודים טובים.

בעיר המסריחה הזאת נהרגו מאות ואלפי חילים, ואזרחים, שהקריבו את חיהם - בשביל שאתה תקרא לעיר מסריחה ותמכור אותה בשביל שקט מדומה והפסקת אש.

אתה מוג לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מה זה מופתע לרעה מהנוער הישראלי-יהודי !

חבר'ה זאת המדינה שלכם ! אז מה עם המצב לא טוב

אז מה עם יש פיגועים בכל פינה !

תתעוררו או שתפסידו את הדבר היחידי שתעבירו לדורות הבאים

היהודים לא מספיק נרדפים בכל העולם עד שיש להם מדינה גם פה הם חיים בפחד !?!

לא פייר !!!! חבר'ה תלמדו דבר אחד אתם תקבעו את העתיד אתם הדור הבא

אני שנה הבאה בעזרת השם הולך לצבא אני הולך להיות קרבי

כי אני יודע שזה תלוי בי ורק בי להגן על המדינה שלי שאבא שלי וסבא שלי נלחמו עלי

שבני משפחתי נהרגו בשבילה

אם אני אלחם בשביל המדינה ואיזה פוליטקאי יתן חלק קטן ממנה אז עשרות אלפים אם לא מליונים

מתו לשוא ! צריך להתעורר מהר ולא נמצא את עצמו מחוץ למדינתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אז בעצם אתה אומר שהפלשתינים הצליחו, והם יקבלו את מה שהם רצו!

ועוד זה שאפילו ברק הציע להם כבר הכל ובגלל זה נפתחה האינטיפאדה, הרשות היא רשות של טרור.

ואם אתה שואל מה אני מציע, אז כבר הצעתי, טרנספר, מדינה פלשתינית בסיני, מדינה פלשתינית בירדן (שגם ככה מדינה פלשתינית), אנחנו לא צריכים לוותר על המדינה שלנו לאף אחד, מספיק ויתרנו על למעלה מ50% מהשטח של המדינה שלנו.

ואם השלום עם ירדן ומצרים הוא שלום טוב בשבילך, אני רוצה לראות מה המדינות האלה היו עושות (יותר מצרים מאשר ירדן) כאשר איראן תתקוף אותנו אם לא יעשו צעדים נגד איראן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לקרבי אני לא הולך בשל היותי ילד יחיד וההורים שלי משוגעים.

ב. אני כבר לא באמת לא יודע איך להגיב למישהו שאומר שירושלים מסריחה, הייתי כבר מוותר על תל-אביב מאשר על ירושלים.

ג. מגמת רגש הבוגדנות באנשים צעירים הולכת וגוברת, איפה הציונות? איפה הנאמנות?

לסיכום, תשמעו סאבלימינאל ותבינו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לקרבי אני לא הולך בשל היותי ילד יחיד וההורים שלי משוגעים.

חפיף גם ההורים שלי משוגעים ואני בן יחיד אבל זה לא יעצור אותי בדרך לאיזה סירת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...