מבצע לוג'יטק - 40% הנחה באופיס דיפו ו-30% הנחה בבאג - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע לוג'יטק - 40% הנחה באופיס דיפו ו-30% הנחה בבאג

reggaewithdoli

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי המבצע של באג - ידעתי עליו ממש במקרה, רציתי לרכוש מקלדת בTMS, לאחר בירור טלפוני נאמר לי שאין להם במלאי, אז התקשרתי לבאג כי גם שם הייתה את אותה המקלדת, אז המוכרת הנחמדה אמרה לי בטלפון שיש עכשיו על כל מוצרי לוגיטק 30 אחוז... עד מתי אני ממש לא יודע, מי שרוצה לדעת עד מתי פשוט תרימו טלפון לאחד מהסניפים ותבררו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הסריקה.

באג מפרסמים את המבצע באתר שלהם.

שימו לב שסניפים שונים, לפחות באופיס-דיפו נוטים להחזיק מוצרים שונים. יכול להיות שלא תמצא את הרמקולים ב-2-3 סניפים אבל ב-4 כן.

אני לא יודע איך זה בבאג, אבל אין ספק שבאופיס-דיפו זה מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, וזה ממש מעצבן, הם גם לא מסכימים שהלקוח ישלם ויקבל את המוצר בעתיד (במחיר מבצע)

יש להם שני סניפים בבקעת אונו, די גדולים האמת, ותמיד יש את המבצעים האלו אין את מה שאני מחפש.

פעם שעברה היה 50% על מייקרוסופט, ורציתי את הMicrosoft Natural Ergonomic Keyboard 4000 ולא היה, רק את הWAVE המעפנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 30% בבאג באמת

המבצע הוא לשבוע

נשארו עוד 29 ימים :smile1:

88272737ob8.jpg

יש ללוגיטק איכותיים? כי אני ממילא מתכנן לקנות מכנסיים קצרים נורמליים, ותיכננתי לעבור בבאג לקנות חדשים

במחשבה שנייה, כרגע נזכרתי שהרמקולים שלי לא באמת היו מקולקלים כמו שחשבתי, אז יש להם מיקרופון איכותי? אולי אני אקנה אפילו כאלה עם מיקרופון כמו בסרטים :smile1:

(וגם במציאות כמובן, אבל שם זה בא עם חוטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאתר שלהם ותבדוק, בדר"כ מה שיש שם תמצא בלפחות אחד מהסניפים שלהם.

אני כבר שמתי עין על Z-4, הפעם אני גם אקנה אותו. נראה לי גם נקנה את ה-X-540 לסלון.

בכל מקרה, באתר של אופיס-דיפו, לחפש . יותר פשוט מזה אין. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...