Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 93 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פארמינג כמו שמו באנגלית FARMING -חוואות, הקטע הכי מעפן במשחקים האלה, שכבר הגעת לשלב המקסימלי ואתה לא מספיק חזק אתה עושה FARMING לחפצים, כלומר מחפש ומקווה שיפלו לך חפצים טובים.(יש שיגידו "חפאאאש").

למרות שהיכולת הזאת מעלה את המתח וההנאה מחוואות, לדעתי כבר צריך להמציא משהו אחר. פעם הכיף זה היה לשחק את המשחק עצמו ולא להפוך אותו למירוץ אחר שלב 60 כדי להתחיל לצבור ממון וחפצים כדי להיות עוד יותר קפיטליסט.

MY TWO SHEQUELS!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנני לא בדיוק יודע על מה אתה מדבר, בדיאבלו 2 המירוץ אחר החפצים היה 99% מהמשחק אחריי בערך יומיים של משחק.

אני בטוח שמפיסטו מת כמה עשרות מיליוני פעמים כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פארמינג כמו שמו באנגלית FARMING -חוואות, הקטע הכי מעפן במשחקים האלה, שכבר הגעת לשלב המקסימלי ואתה לא מספיק חזק אתה עושה FARMING לחפצים, כלומר מחפש ומקווה שיפלו לך חפצים טובים.(יש שיגידו "חפאאאש").

למרות שהיכולת הזאת מעלה את המתח וההנאה מחוואות, לדעתי כבר צריך להמציא משהו אחר. פעם הכיף זה היה לשחק את המשחק עצמו ולא להפוך אותו למירוץ אחר שלב 60 כדי להתחיל לצבור ממון וחפצים כדי להיות עוד יותר קפיטליסט.

MY TWO SHEQUELS!

אני לא יודע למה אתה אומר את זה ככה, אני נהנה מאוד מהמשחק, הוא נורא ממכר.

ברור שחפצים חדשים זה מה שסוחב אותו, זה לא השתנה מהמשחק השני, אבל הוא הרבה יותר כיף מכל הבחינות.

אולי לחברה שממש ישבו חזק על דיאבלו 2, ברמה של דמויות ברמה 99 יתאכזבו מהמשחק, כי הוא פחות "hardcore"

והרבה יותר נינוח לגשת ישר לשחק בלי הרבה סיבוכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו שאלה טיפשית אבל אני ישאל בכל זאת:

במידה ואני משחק בסינגל ולדוגמא סיימתי את המשחק - אני יוכל להתחבר למולטי ובעצם להתחיל מאיפה שהפסקתי בסינגל?

באותה רמה ועם אותם ציוד?

אני שואל כי לפי מה שהבנתי יש צורך להישאר תמיד מחובר לרשת בזמן משחק גם בסינגל.

או שזה רק בשביל האבטחה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק נשמר בכל מקרה. אין באמת סינגלפלייר פה, אתה תמיד מחובר לאינטנרט ותמיד יכול להצטרף לאנשים אחרים/אנשים אחרים יצטרפו אליך.

בכל מקרה גם אם אתה משחק עם אנשים, אתה אח"כ יכול להמשיך מהנק' שעצרת איתם(גם אם תשחק לבד אח"כ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע טיפה מוזר אבל אם אני חושב על זה טיפה יותר אז הצעד הזה מבורך.

לא בא לעבוד חזק על הסינגל ואז להתחיל מהתחלה במולטי כמו שהיה בדיאבלו 2.

אני בעד! :xyxthumbs:

זה ממש לא מוזר, זה מדהים. לא מכיר אף משחק אחר שאפשר לשחק עם אנשים אחרים באינטרנט רגע אחד, ורגע אחר להחליט שלא בא לך ולשחק לבד כשאתה בעצם ממשיך מאותו מקום שהפסקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לי טוב בלב :-)

אני מתכון בסוף השבוע לקנות את המשחק ולא הייתי רוצה להתאכזב.

את הכרטיס מסך אני מתכון לשדרג בחודש/חודשים הקרובים אבל לשחק בינתיים אני לא יוכל להתאפק :jump:

דיאבלו זה המשחק המקורי שקניתי אי פעם!

לכבודו אפשר לשדרג כרטיס מסך בן כמעט 7 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.techspot.com/review/532-diablo-3-performance/page2.html

DIABLO 3 משחק לא כבד בכלל, אפילו כרטיס כמו HD6670 מריץ אותו היטב עם 45FPS בממוצע על 1680X1050 עם הגדרות גבוהות.

שדרוג ל - HD6750 זול יעשה את העבודה - http://www.p-see.co.il/pl_product~S675512D5HD~6~28.htm?x=1

בכללי 3 לא מרשים גראפית במיוחד (נראה טוב מ - Quest אבל לא בהרבה ונופל גראפית ממשחקים כמו Dungeon Siege 3 ו - Darkspore ואפילו SACRED 2 שיצא הרבה לפניו) מה שכן, מבחינת פיזיקה הוא מרשים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קטעים שקצת התאכזבתי מה לעשות. אבל. אני בהחלט ממליץ על המשחק, אני רק לא בטוח עדיין לגבי ה REPLAYABILITY שלו, אבל זה רק בגלל שאין לי זמן לשחק!

חוץ מהקטע של ההתחברות לBATTLE.NET המשחק עשוי בצורה מעולה, מי ששיחק פעם GOD OF WAR הוא אפילו מזכיר אותו קצת בקטעים מסוימים עם הברברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.techspot.com/review/532-diablo-3-performance/page2.html

DIABLO 3 משחק לא כבד בכלל, אפילו כרטיס כמו HD6670 מריץ אותו היטב עם 45FPS בממוצע על 1680X1050 עם הגדרות גבוהות.

שדרוג ל - HD6750 זול יעשה את העבודה - http://www.p-see.co.il/pl_product~S675512D5HD~6~28.htm?x=1

בכללי 3 לא מרשים גראפית במיוחד (נראה טוב מ - Quest אבל לא בהרבה ונופל גראפית ממשחקים כמו Dungeon Siege 3 ו - Darkspore ואפילו SACRED 2 שיצא הרבה לפניו) מה שכן, מבחינת פיזיקה הוא מרשים יותר.

השדרוג עבור דיאבלו 3 הוא רק תרוץ עבורי, סה"כ הכרטיס שלי דיי ישן ופעם בכמה שנים זה לא כזה נורא לשדרג.

אם כבר אני ישדרג אז זה יהיה משהו טוב וחדש בגבול הטעם הטוב כמובן.

אם כבר אז כבר :-)

לגבי BATTLE.NET:

האם אני יכול להתחבר עם אותם פרטים שהתחברתם איתו בדיאבלו 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא רואה סיבה שלא אבל כנראה שתתבקש לשדרג את החשבון ל BATTLE.NET החדש. הרבה השתנה מאז D2 :)

and now for something completely different, אחרי שהDH כבר דרגה 60 ובINFERNO, אני שוקל להתחיל דמות חדשה במקביל לfarming, כנראה melee.

יש פה מישהו שמכיר גם monk וגם barb ויכול להגיד לי מה מהם יותר כיף לשחק? אני רוצה משהו שונה מכל הkiting המעיק הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...