Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 97 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

טוב, מריצה ראשונה בACT 2 (מOUTPOST עד MAGDA) נראה שהמפלצות הרבה יותר קלות. לקח לי משהו כמו חצי שעה לנקות את הכל.

הLOOT היה סביר מינוס, רק אחד מדרגה 63 והוא היה מעפן. כמו כן, נהרגתי פעם אחת מחוסר תשומת לב וחשבון התיקונים בסוף היה 7500!

לא יכול להגיד שאני נהנה מהפאטצ הזה. נכון, קל יותר להרוג ומקבלים טיפה יותר rares אבל הסיכון הרבה יותר גדול בגלל הrepairs ולרוב זה פשוט לא שווה את זה.

דרך אגב, לDHים שבינכם, עם איזה build אתם רצים עכשיו? אני מחפש תחליף לNT. בינתיים ball lightning לא מספק את הסחורה. חשבתי על impale / grievous ו evasive fire / covering fire

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משחק DH, כרגע בתחילת אקט 2 באינפרנו, גם אני השתמשתי ב NT. אני חושב שתחליף הולם יהיה IMPALE ביחד עם ה RUNE שהוא חודש דרך מספר אוייבים, מה שכן זה דורש HATERED REGEN גבוהה ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מריצה ראשונה בACT 2 (מOUTPOST עד MAGDA) נראה שהמפלצות הרבה יותר קלות. לקח לי משהו כמו חצי שעה לנקות את הכל.

הLOOT היה סביר מינוס, רק אחד מדרגה 63 והוא היה מעפן. כמו כן, נהרגתי פעם אחת מחוסר תשומת לב וחשבון התיקונים בסוף היה 7500!

לא יכול להגיד שאני נהנה מהפאטצ הזה. נכון, קל יותר להרוג ומקבלים טיפה יותר rares אבל הסיכון הרבה יותר גדול בגלל הrepairs ולרוב זה פשוט לא שווה את זה.

דרך אגב, לDHים שבינכם, עם איזה build אתם רצים עכשיו? אני מחפש תחליף לNT. בינתיים ball lightning לא מספק את הסחורה. חשבתי על impale / grievous ו evasive fire / covering fire

נשמע בדיוק כמו מה שהמשחק הזה היה צריך. להרגיש בסכנה בלי מפלצות שאונסות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע בדיוק כמו מה שהמשחק הזה היה צריך. להרגיש בסכנה בלי מפלצות שאונסות אותך.

זה היה נכון אם זה הסכנה הייתה תלויה אך ורק באם אתה מת או לא. הבעיה היא שאתה צריך לבזבז מלא כסף על תיקונים אפילו אם אתה לא מת פעם אחת. אם תירה על חביות במשך חצי שעה יצא לך חשבון של 5000 gold. זה ממש לא כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה הוא לא הרוויח כלום - אין שום דרך להוציא כסף מbattle.net balance

הוא יכול לקנות עוד חפצים בדיאבלו ולשלם על מנוי לWoW. זהו.

היחידים שעושים מזה כסף הם blizz כי השחקנים ממשיכים להפקיד כסף בחשבון שלהם.

אגב מאז הפאץ החדש בזבזתי כבר 2 מליון זהב על תיקונים.

וזה אשכרה בזבזתי כי הם שינו את הdrop table ועכשיו 99.9% מהdrops הם זבל טהור שאפילו אי אפשר להפוך לExquisite Essence

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון, אתה יכול לקבל את הכסף דרך (אם אתה מגדיר חיבור לחשבון) ואני יכול להעיד ב100% שמקבלים את הכסף ישירות לחשבון

בקשר לתיקונים, זה אכן מבאס ובגלל זה אני פחות משחק עם הDH שלי ומשקיע כרגע בברברי דנדש. הם כבר אמרו שכל עניין הdurability loss הולך להשתנות (שלא מתים כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה הוא לא הרוויח כלום - אין שום דרך להוציא כסף מbattle.net balance

הוא יכול לקנות עוד חפצים בדיאבלו ולשלם על מנוי לWoW. זהו.

היחידים שעושים מזה כסף הם blizz כי השחקנים ממשיכים להפקיד כסף בחשבון שלהם.

אגב מאז הפאץ החדש בזבזתי כבר 2 מליון זהב על תיקונים.

וזה אשכרה בזבזתי כי הם שינו את הdrop table ועכשיו 99.9% מהdrops הם זבל טהור שאפילו אי אפשר להפוך לExquisite Essence

ממש לא נכון, הכסף מגיע ל ואתה יכול לעשות עם זה מה שאתה רוצה, אפילו לקנות אופנוע ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל, Jim Sterling עם השטויות שלו.. :)

אבל צחוק צחוק, למרות שעל הנייר TL2 משחק הרבה יותר טוב מכל הסיבות שהוא מציין, הוא פשוט לא כיף כמו דיאבלו.

שיחקתי בראשון, ניסיתי את הבטא של השני אבל פשוט זה לא זה (עבורי לפחות). לא יודע איך להסביר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם זה שמעלי, TL1 פשוט לא היה טוב. היה חסר לו משהו. מאז הקודם הרבה חברות ניסו לפתח משחקים על אותו העקרון ולטעמי כולם נכשלו.

אישית אני מאוד נהנה מ D3 אז אם TL2 יהיה טוב, סבבה. אם לא, לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...