Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 88 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

אינפרנו? אני עוד לא רמה 10..

אם מישהו רוצה GUEST PASS יש לי 1 אני מוכן לתת בכיף ;)

יש לי כרטיס מסך בן למעלה מ5 שנים הייתי רוצה לדעת אם הוא יוכל "לסחוב" או שאני יצטרך שדרוג.

מקווה שזה תרוץ דיי טוב בשביל לקבל, אם זה עדיין אקטואלי אני ישמח - תודה!

שאלה לך ולכולם:

יש לי חשבון בBATTLENET ששם שחקתי בדיאבלו -2.

האם אני צריך לפתוח חשבון חדש או שאני יכול לעבוד עם אותו החשבון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו פה כבר סיים inferno?

אני רק אתמול הגעתי לACT 1 בHELL ולראשונה במשחק, אני מתחיל להרגיש את הקושי.

champions פשוט נהיים חזקים לאללה. כל קרב זה מלחמת התשה (לפחות עם הDH שלי). אני לא יכול לדמיין איך זה בinferno :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון... אני ברברי ועכשיו יש לי 64 אלף חיים ו600+ בכל הresistance ונכון יש את הצללים הקטנים האלו באקט 2-4 שיש להם 0 חיים בערך? אז זהו שהם עושים לי 6K כל מכה, שלא נדבר בכלל על champions שבלי ignore pain וגם איתו לפעמים אין לי מה לעשות לידם.

המשחק הזה לא מכוון בטירוף ואפשר לעבור את אינפרנו רק אם אתה משחק DH wiz או WD וגם אז זה בעיקר לרוץ מסביב כמו אידיוט ולירות מדי פעם.

וכל מי שרוצה להראות לי איזה שמוק הורג בוסים בלי NV או מישהו באקט 1 זה לא מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1^

אין דבר כזה אייטמים מיוחדים שפתאום יהפכו לקל, לא באינפרנו.

מה כן יכול להקל? פארטי שבו הכח מחולק בין אלו שתוקפים ו"מעסיקים" את האוייבים ובין ה-damage dishers שזה הWD\WIZ\DH

הבעיה היא באמת הכח הלא שפוי של מפלצות באינפרנו. כבר נתקלתי ב-Elite packs שבאמת ובתמים אמרתי לעצמי פאק איט ויצאתי מהמשחק כי אין סיכוי לנצח extra health molten minion protected fast

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moon-mage

יש לברברי יכולת של אחזקה בשתי ידיים הכפלה למהירות מכות ומילוי חיים עם כל מכה שהוא עושה? זה פשוט היה כל כך טוב ויעיל ב D2 שאפילו physical

immune לא היו מסוגלים לעמוד בזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את זה בציוד שמחזיר לך חיים, אבל נראה לי שהם מדברים על זה שבכמה מכות אתה מת, לא יעזור לך היכולת הזאת כי אתה לא תספיק להתמלא חזרה. זה מזכיר לי מאוד את הקרבות עם RAID EPIC שיש בWOW, רק בעזרת חלוקה נכונה של המשאבים עם הציוד הנכון זה בכלל אפשרי, שלא לדבר על מזל.

אגב השלב הסודי הזה, מה שצריך להשיג בשבילו זה פשוט מעצבן ברמות, כל כך קשה שלא בא לי לעבוד בשביל זה, לעשות מיליון פעמים RESTART כדי להשיג חפץ אחד מתוך 10 או יותר. ביעסו. הWOWיות של המשחק ממש לא WOW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

moon-mage

יש לברברי יכולת של אחזקה בשתי ידיים הכפלה למהירות מכות ומילוי חיים עם כל מכה שהוא עושה? זה פשוט היה כל כך טוב ויעיל ב D2 שאפילו physical

immune לא היו מסוגלים לעמוד בזה....

אין לי מושג על מה אתה מדבר אבל בלי מגן באינפרנו אתה מת ב2-3 מכות באקט 2, לפחות מגן נותן לך את הפריבילגיה למות בשתי מכות יותר אם אתה חוסם קצת.

כרגע הדרך היחידה לשרוד עם ברברי באינפרנו זה להשיג stormshield עם 30% בלוק טבעת unique עם +11% בלוק וhelm of command עם +9% בלוק וכל שאר הציוד עם כמה שיותר vitality וall res.

לצורך העניין מגן כזה יעלה בערך 20 מיליון, כל חתיכת שיריון טובה עם all res וויטה תעלה מיליון ומעלה והטבעת והקסדה ב10 מיליון לכל אחד טוב.

או בקיצור כל הזין למי שהתחיל ברברי.

ובקשר לגניבת חיים, זה לא שימושי אפילו טיפונת בD3 באינפרנו זה רק 20% ואתה צריך להשקיע בנזק כדי להתרפות הבעיה היא שבלי המון שיריון וres המפלצות הכי חלשות יעשו לך 30-100 אלף כל מכה(ומעלה לא שזה משנה כי ל100 אלף חיים אתה במילא לא תגיע) ככה שאתה צריך אם יש לך 20% LL שזה 4% באינפרנו על כל מכה שאתה חוטף לעשות 750 אלף נזק(אני עם ציוד של נזק מגיע ל100 אלף עם cooldowns), בהצלחה עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין ויזארד לברברי הוא שאם לויזארד היה את הציוד שלי הוא היה בכיף יכול לעשות את אקט 4 ואני בקושי מצליח באקט 2.

הרבה יותר קל שאתה לא צריך להיות ליד דברים שהורגים אותך במכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני התכוונתי אליו זה שהיו יכולות ב D2 לברברי להחזיק בשתי ידיים dagger הם אומנם עשו פחות נזק אבל היו הכי מהירים.

עכשיו היה גם סקיל שהעלה מהירות של מכות בשתי ידיים והיה עוד אחד שהיה ממלא חיים על כל מכה. אני שיחקתי ב D2 בפעם האחרונה לפני למעלה יותר מ- 6 שנים כך שאל תתפסו על כל פרט אבל זאת הייתה פחות או יותר השיטה. היו לו משהו כמו 5 מכות בכל שנייה וזה נתן אפקט כזה שהחיים כמעט ולא ירדו.

בכלל יש מה לעשות אחרי סיום סינגלים בכל הרמות? הרי המשחק כאמור קצר...

ולPVP לא כדאי לבנות דמות ראשונה DH WIZ בתור דמויות שיכולות לפגוע ולעשות אפקטים מרחוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...