Diablo 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 108 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Diablo 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

בליאל זה הבוס הכי קשה של המשחק ולמעשה הוא נעשה יותר קל בהרצות הבאות של המשחק (בגלל שהדמות שלך מתחזקת).

בנוגע לכסף אתה בבעיה. אם אתה צריך סכומים גבוהים ( כמה עשרות מליונים) אתה תצטרך להשקיע כסף אמיתי.

מה שקרה שכל מי שהתחיל לשחק במשחק בהתחלה, התעשר על גבם של פראיירים וגם קיבל ציוד טוב יחסית (בהתחלה, נפילת חפצים בעלי ערך הייתה שכיחה יותר) ונוצר זינוק מטורף במחירים.

כיום, בגלל שאין כמעט שחקנים חדשים וציוד מדהים פשוט לא נופל, ישנו ביקוש לציוד שהוא הטוב ביותר ולכן רק זה עוד איכשהו נסחר, כל השאר פשוט לא נמכר...

רק בשביל לסבר את האוזן, יצא לי למכור חפצים ירוקים נחמדים באלפים בודדים וחפצים ירוקים מצויינים במאות אלפים אך לא יותר..

אם אתה צריך אלפים או מליונים בודדים, פשוט תחכה שתגיע לאינפרנו... אתה כבר תתזחק מספיק בשביל להרוויח כסף נורמאלי. אני ברברי ואני משחק על MP8 (קצת מעל לרמה שלי) ואני עושה בשעת משחק בין 400 ל-650 אלף נקי (לאחר תיקונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

והנה ההצהרה הצפויה על הexpansion החדש שיקרא Reaper of Souls. הפיצ'רים המוצהרים כרגע הם -

1) ACT חדש

2) lvl cap increase ל 70, כולל skills וrunes חדשים

3) crusader - קלאס חדש (סוג של פלאדין)

4) שינוי של הend game - דרגות paragorn לא יהיו מוגבלות והם ישפיעו על כל הדמויות בחשבון. בנוסף בכל דרגה, יהיה אפשרי לחלק את הנקודות לאיזה תכונות שתרצו - http://images.scribblelive.com/2013/8/21/7ddbf428-4dfd-4c06-a2be-34a561879134_800.jpg

5) Loot 2.0 - פחות loot נופל אבל מה שכן נופל, יהיה יותר מותאם לקלאס שלך ועם סיכוי שישפר את מה שיש לך כרגע. בנוסף, יהיה NPC חדש שיאפשר לעשות reroll על תכונות של חפצים. כמובן גם יש נשקים חדשים, כמו - http://images.scribblelive.com/2013/8/21/c8e3c1ef-a382-4984-8f33-9ab5453218c2_800.jpg

6) אין שום דבר כרגע על PVP או offline mode

טריילרים -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספה של עשר דרגות נוספות? נו באמת יש לנו פרגון, אין כל סיבה לזה. הורדת החסימה מפארגון לא תתן הרבה ואני לא מצפה לי ראות פארגונים ברמות שהן מעבר ל-150 גם כך, בגלל קפיצת ה-EXP שצריך לרמות האחרונות היא אבסורדית ממש

הוספת קלאסים זה תמיד מבורך.

חלוקת נקודות לא תעזור.. גם כך, תוך כמה ימים יצאו מדריכים כיצד לחלק נקודות בצורה הכי טובה לכל קלאס ועל פיה האנשים ימשיכו..

אם הפארגון הוא כללי, מה יקרה לחשבונות שבהן יש כמה דמויות עם פארגון? אני ממש מקווה שהאקספי שלהם יתווסף לדרגת פארגון אחת אחרת הם סתם פוגעים בשחקנים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספה של עשר דרגות נוספות? נו באמת יש לנו פרגון, אין כל סיבה לזה. הורדת החסימה מפארגון לא תתן הרבה ואני לא מצפה לי ראות פארגונים ברמות שהן מעבר ל-150 גם כך, בגלל קפיצת ה-EXP שצריך לרמות האחרונות היא אבסורדית ממש

בניגוד לדרגות פרגון, כל עליה בדרגה רגילה (מ60 עד 70) תפתח יכולות וסקילים חדשים, בדיוק כמו במשחק עד 60.

אם הפארגון הוא כללי, מה יקרה לחשבונות שבהן יש כמה דמויות עם פארגון? אני ממש מקווה שהאקספי שלהם יתווסף לדרגת פארגון אחת אחרת הם סתם פוגעים בשחקנים שלהם

שאלה טובה. אני משער שהם יעשו שהדמות עם הדרגה הכי גבוהה תשפיע על השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חברים יעם שלוש דמויות פארגון ממש, ממש גבוהות. לבטל דמות עם פארגון של 70 זה אשכרה לבטל כמה מאות שעות משחק. אני, הייתי ממש אבל ממש כועס. במיוחד שכרגע למעט האקספי אין בכלל התקדמות (האמת, לפני שבוע נפל לי בדיוק ציוד טוב אבל לפני זה? במשך חודשים לא נפל כלום והייתי עם אותו ציוד..)

העניין הוא שפעם חשבתי שבליזרד הם בצד של השחקנים אבל הרבה דברים בדיאבלו 3 מוכיחים אחרת, אני לא אתפלא אם באמת הם יקחו את הדמות עם הפארגון הכי גבוה וכל שעות המשחק שהתבזבזו על פארגונים אחרים ימחקו.... אני ממש אבל ממש שמח שיש לי רק דמות אחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לבטל? לא מבין את הבעיה.

אם היו לך 3 דמויות. אחת עם פראגרון לבל 70, אחת עם 30 ואחת עם 1, אחרי השינוי יהיו 3 דמויות עם פראגון לבל 70.

איזה שעות משחק בדיוק התבטלו לך? ההפך. קיבלת רמות חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

שחקן א' שיחק במשחק המקורי.

בעל כמה דמויות ועם כל דמות הגיע לפארגון שונה (30, 50, 70 ו-100). לאחר ההרחבה, כל הדמויות בעלות אותו פארגון (100)

שחקן ב' שיחק רק בהרחבה.

בעל דמות אחת שאיתה הגיע לפארגון 100. ברגע שהוא יעשה דמות חדשה, גם היא תהיה עם פארגון 100.

השחקן הראשון בזבז שעות משחק על רמות פארגון שגם כך הוא יקבל עם ההרחבה.

מה שאני אומר שעל מנת להיות הוגנים, הם צריכים לקחת את כל הפארגון אקספי ששחקן א' אסף (30+50+70) ולהוסיף אותו לפארגון הכי גבוה של השחקן (100) כך ייצא ששחקן א' לא בזבז שעות לחינם בלהעות עוד דמויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין את מה שאתה אומר אבל זה ממש לא issue מבחינתי ואני אצדיק את bliz אם הם יבחרו את הדרך שתיארתי (כל הדיון הזה הוא גם ככה באוויר כי הם לא אמרו כלום בנושא). הסיבות הם -

1) בכלל שהXP שצריך לכל דרגה paragorn גדל אקספוננציאלית, אפילו אם תחלק את "מה שנשאר" מהדרגות האחרות, רוב הסיכויים שזה לא יספיק לך אפילו לדרגה אחת נוספת.

2) הרוב הגדול של השחקנים הם מהסוג השני. כלומר, רק עם דמות אחת בדרגות פרגורן גבוהה ולכן אין להם ממש סיבה להשקיע זמן בלתמוך במצב הזה

3) מי שקידם כמה דמויות לדרגות כאלה גבוהות כנראה נהנה לשחק את המשחק ולא יסתכל על זה כ"בזבוז זמן", אחרת הוא לא היה משקיע את הזמן הזה מלחתחילה. אלה בדיוק השחקנים שאחרי יום כבר בדרגה המקיסמלית, עם הנשקים הכי טובים ומיליארדים של זהב בבנק. הם גם בטוח יקנו את ההרחבה לעומת שחקנים שהם יותר casual שאין להם זמן לחרוש ונהנים מהfreebies.

אגב, זה לא דבר חדש אצל בליזארד. תשווה את WoW בהשקה לעומת היום.

הרבה יותר קל להתקדם במשחק עכשיו מאשר שהוא יצא. זה פועל יוצא של אופי השחקנים שעדיין מתמידים. מי שמכור ישאר מכור, מי שעזב כנראה נמאס לו והדרך להחזיר אותו היא על ידי להוריד את הgrind/רמת הקושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תלוי לאיזה פארגון ומתי. אין לי כח להתחיל לחשוב אבל חשבון עם שלוש דמויות פארגון שונות קיימים ולא מעט. אני חושב שבממוצע זה יפגע במשהו כמו 5-10 רמות פארגון אחרי מאה ואפילו אם זה היה פוגע רק בחצי רמה. עדיין זאת חצי רמה שאותו שחקן היה יכול לקבל אקסטרא כי את השעות הוא השקיע

2) אין לי סטטיסטיקה וגם לך אין אבל מהשחקנים שנשארו כיום (ואני לא חושב שיש הרבה מהם) הרבה עם כמה דמויות של פארגון. אני מסכים איתך שלרוב הפארגונים נמוכים (נגיד עד רמה 30) ועוד דמות םכ פארגון יותר גבוה אבל זה ממש לא נדיר.

3) בהחלט מסכים. יש גם מלא אנשים עם פארגון 100 שממשיכים לשחק למרות שזה לא נותן להם כלום (מבחינתי זה בזבוז זמן). אני רק אומר שלדעתי זה מבאס. מה שכן, בלאו הכי, פארגון לא נותן כלום חוץ מבוסט זניח מאוד ל-DPS.

אני לא משחק כמעט במשחקים ומשחקי מעולם לא אהבתי אז אין לי מושג מה בליזארד עשו ב-WOW אבל הם עשו את זה גם בדיאבלו, עוד בעדכון הגדול האחרון (ובעצם העדכון השני הכי משמעותי למשחק) וזה לתת תוספת של עד 30% לשחקנים שמשחקים בחבורה ובכך בעצם מייתרים לגמרי את המשחק הרגיל וגם מביאים בוסט נחמד לאקס פי. אדם שרוצה בכך ויש לו את הממון, יכול להגיע לבוסט של 120% (אם לא יותר מזה) לאקס פי... בכל מקרה, לדעתי, זו דרך פעולה מכוערת למדיי אשר פוגעת בראש וראשונה בגרעין הקשה של השחקנים.. אלה ששיקחו מהיום הראשון וימשיכו לשחק עד דיאבלו 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יעלימו לך את הפראגון על הדמויות האחרות. יסכמו את זה וזה יהיה הרמה הכוללת של כולם. אבל, כמות ה EXP בין הרמות של פראגון עולה אקספוננטיאלית, ככה שזה ממש לא משנה. בין 100 ל 101 אתה תצטרך כל כך הרבה EXP שה EXP מה ALTS שלך ממש לא ישנה.

רואה, ככה שניכם מקבלים מה שרציתם, בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...