Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

הרבה כאן טוענים שהבעיה עם המשחק היתה דווקא בהשקה שלו - "הוא לא רץ טוב על הגדרות גבוהות כמעט על שום מחשב".

אז ככה, לא ממש מסכים. אני שחקתי בו ביום שהוא יצא עם המחשב שיש לי במפרט - כרטיס מסך 8600GTS ולא הנוכחי - וממש נהנתי.

כל ההגדרות היו על MED עם 1280X1024 ובלי FSAA.. אז נכון זה לא הגדרות מקסימליות אבל עדיין הגדרות גבוהות.

אל תשכחו דבר מאד פשוט - ההגדרות הכי גבוהות שאתם יכולים לשים נגיד ב COD4 או משחק אחר זה בערך הMED פחות או יותר של קרייסיס..

הסטנדרט של קרייסיס בהגדרות הרבה יותר גבוה ממשחקים אחרים..

CRYTEK באותה מידה יכלו "לעבוד" על כל הגיימרים ופשוט לבטל את ההגדרות הכי גבוהות ולקבוע נניח ש HIGH זה ההכי גבוה שאפשר להשיג..

ואז מה כולם היום אומרים ? = " אני מריץ את קרייסיס על הכי גבוה ! " , נו זה היה יותר טוב לכם ? העיקר בשבילכם זה להגיד את המשפט הזה = "אני מריץ על הכי גבוה עם FPS מטורף !" ? . חשבתי שאתם קצת יותר חכמים מזה..

הגיימרים ברחבי העולם צריכים להודות לקרייטק שהשיארו את אפשרות הבחירה לרף גבוה יותר ולא ביטלו את זה לגמרי..

פשוט תדמיינו ש MED זה HIGH וה HIGH זה VERY HIGH וכן הלאה..

*נ.ב - את הדברים שאני טוען אמר גם נשיא קרייטק בעצמו שהתאכזב מהתגובות האינפנטיליות של קהל הגיימרים שטענו שהם לא יכולים לשחק על הגדרות גבוהות..

אולי עדיף באמת שפעם הבאה הם פשוט ישימו אפשרות לפחות איכות ממה שהמשחק מסוגל וייקראו לזה - VERY HIGH - אולי אז כולם יהיו סוף סוף מסופקים שהם מריצים את זה על "הכי גבוה"..

המשך יום נפלא לכולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני הבנתי מה הבעיה של כולכם. אתם חולי אגו.

עזבו את זה שבתקופת ההשקה קרייסיס בhigh היה הדבר הכי טוב שנראה אי פעם, שלא נדבר על DX10 ועל v.high, הוא השתווה לרוב המשחקים בהגדרות med ופעל בהם חלק. זה שאתם לא מסוגלים להריץ הכל על v.h לא אומר שקרייסיס לא נראה טוב וזה גם לא סיבה לשפוט אותו. הנקודה היא שהוא -מיועד- לעבוד על הגדרות med בדור הקודם, ועם הזמן החומרה תאפשר הרצה על h וv.h. בניגוד למשחקים אחרים קרייסיס היה אמור להחזיק שנה- שנה וחצי מבחינת גרפיקה ובאמת רק עכשיו יוצאים כרטיסי Mid-range שמסוגלים להריץ אותו בצורה טובה. טעות שיווקית? כן. טעות טכנולוגית? לא. אבל מה הגיימרים אומרים? "אהעע! אני לא יכול להריץ הכל על מקסימום! זה פוגע ב E-penis שלי ובאגו- חומרה שלי! בעעעעעע! fuck crysis" וכו' בלי להתחשב בזה שגם במדיום הכל נראה מעולה- הרבה יותר מכל משחק שיצא עד לאותה תקופה. מסתבר שגיימרים הם חיות מונעות אגו ולא שכל....

Yerli admits that designing the game with future scalability was a "mistake", and that they should have released those higher settings later with a patch

"If you were able to run Crysis, you'll be able to run Warhead better" -Cevat Yerli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את זה שבתקופת ההשקה קרייסיס בhigh היה הדבר הכי טוב שנראה אי פעם, שלא נדבר על DX10 ועל v.high, הוא השתווה לרוב המשחקים בהגדרות med ופעל בהם חלק. זה שאתם לא מסוגלים להריץ הכל על v.h לא אומר שקרייסיס לא נראה טוב וזה גם לא סיבה לשפוט אותו. הנקודה היא שהוא -מיועד- לעבוד על הגדרות med בדור הקודם, ועם הזמן החומרה תאפשר הרצה על h וv.h. בניגוד למשחקים אחרים קרייסיס היה אמור להחזיק שנה- שנה וחצי מבחינת גרפיקה ובאמת רק עכשיו יוצאים כרטיסי Mid-range שמסוגלים להריץ אותו בצורה טובה. טעות שיווקית? כן. טעות טכנולוגית? לא. אבל מה הגיימרים אומרים? "אהעע! אני לא יכול להריץ הכל על מקסימום! זה פוגע ב E-penis שלי ובאגו- חומרה שלי! בעעעעעע! fuck crysis" וכו' בלי להתחשב בזה שגם במדיום הכל נראה מעולה- הרבה יותר מכל משחק שיצא עד לאותה תקופה. מסתבר שגיימרים הם חיות מונעות אגו ולא שכל....

זה לא אגו זה טמטום זה הולך ככה: אני לא יכול להריץ CRYSIS על VH מסקנה-המשחק נראה מגעיל כשאני משחק אותו על MED

אבל המשחק נראה יפה מאוד גם על MED אבל ביגלל שקוראים להגדרה MED השחקן הממוצע מתעקש על זה שזה לא נראה טוב על ההגדרה הזאת

והוא לא יכול להריץ את המשחק בצורה שיראה נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אגו זה טמטום זה הולך ככה: אני לא יכול להריץ CRYSIS על VH מסקנה-המשחק נראה מגעיל כשאני משחק אותו על MED

אבל המשחק נראה יפה מאוד גם על MED אבל ביגלל שקוראים להגדרה MED השחקן הממוצע מתעקש על זה שזה לא נראה טוב על ההגדרה הזאת

והוא לא יכול להריץ את המשחק בצורה שיראה נורמלי

זה לא נכון, ההבדלים בין MED ל high לא כאלה שחיכים, לא לי לפחות.

בשבילי med היה אמור להיות low.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט בעיות מסוג CRYPENIS

תתעלו על עצמכם אנשים. לכו תעשו עוד סיבוב על איזה ג'יפ ותחסלו שורת עצים שתיפול על בתים ותמחץ את האוייבים בפנים. איפה עוד עושים את זה ?

חשבתי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא דנימיקה אחי, זה 0.5 אחוז של דינמיקה דמיונית.

דנימיקה זה שאם תירה בבניין מאבן יהייה חור חור בקיר, דינימיקה זה שאם תירה טיל על כביש לא יהייה תמונה של חור שחור, אלא חור עמוק באדמה שתראה דרכו שורשים\אבנים בפנים האדמה.

עוד דוגמאות

-יריית טיל לשמיים ולראות+לשמוע אותו מתפוצץ.

-ירייה בשיחים ועשיית מה שנקרא clearing בשטח השדה.

-ג'יפ לאחר הפגזתו לא יישאר שלד ברזל שרוף, אלא להתאים את את הנשאר לפי נקודת הפגיעה בג'יפ, אם זה היה טיל רציני יהייה חור עגול באותו המקום שהטיל פגע.

-לאחר ירייה בשטח סלעי, אותו הסלע הנוראה יתפרק לחלקיקים וכמו כן יראו אפקטים של פיסות סלע עפות\הדף\רוח.

קרייסיס הוא יחסית צעק אחד קדימה בכל הקשור ל particples (או איך שלא רושמים את זה), אבל הוא לוקה בחסר עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כל מה שאתה מתאר קרה עד היום בשני משחקים (UT3 ו GRAW 1 ו GRAW2) בגלל סיבה אחת: PHYSX. וזה דורש משחק שכולו מכיל אלמנטים כמו ש GRAW הכיל ונראה נפלא.

2.את המראות האלה של טיל או כדור צלפים שאתה יורה שפוגע במשהו ועושה אפקטים - אתה תחווה בצבא (אם לא תהיה ג'ובניק 02) ולא תרצה להיזכר בזה לעולם.

3. התכוונת ל PARTICLES=חלקיקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או. סוף סוף מישהו שמוציא לי פשוט את המילים מהפה. כתבת בדיוק את מה שאני קצת התקשתי לנסח קודם..

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...