Crysis Warhead - כל הפרטים כאן - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - כל הפרטים כאן

--Shadow--

Recommended Posts

אתם סתם מתגחים, חייב ליהיות איזון, אני אומר שניראה את האיזון Warhead, או לפחות מקווה,

אני מקווה שסוף סוף יהיה חופש אמיתי, ולא רק בנייר, שיהיה משחק שלא יוביל אותך לדרך מסויימת, משהו מגוון ומיוחד,

ואני לא מדבר על נתיב א' ונתיב ב', אני מדבר על באמת חופש ! כמו שקרייסיס היה אמור ליהיות ואיך שהציגו אותו.

בכל מקרה, גם אם Warhead יאכזב, FC2 בדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 496
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכוח הזה נגמר מהר שאתה בתנועה ונעלם שאתה יורה

אם אתה רוצה לעמוד כל המשחק ככה בבקשה

תתקדם במהירות של צב נכה

אתה יודע איך קוראים למצב שבו אתה משחק כל המשחק כאשר מצב ההיעלמות הוא 100% ? GOD cheat ! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע איך קוראים למצב שבו אתה משחק כל המשחק כאשר מצב ההיעלמות הוא 100% ? GOD cheat ! Roll Eyes

מישהו אמר לך שזה חייב להיות כל הזמן וב100% ?

אפשר כמו במשחקי התגנבות שיהיו מקומות שזה לא אפשרי ושהיו שיטות של האויבים למצוא אותך

שזה לא יהיה כזה קל

איך שזה במשחק נגמר מהר מאוד

מבחינתי רוב המשחק זה לא היה שימושי בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שימושי מאוד.

נגיד אתה מסתתר בנקודה מסויימת, ואז אתה עובר למצב שלא רואים אותך, רץ לנקודה אחרת,

ומפתיע אותם.

או שאתה חודר ככה לבסיס, רץ ומתחבא, רץ ומתחבא, עד שאתה מגיע לאן שאתה צריך, ובורח באותה שיטה.

ברור שאם תעשה את זה בכל מקום במשחק בסוף זה ישעמם אותך, אבל זה נחמד לעשות את זה מידי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Crytek President Cevat Yerli has said that Crysis Warhead, the follow-up to the 2007 shooter, would be better optimized for a wider range of computers and should run anywhere between 30-35 frames per second at high settings on a $620 rig. To see if his word holds up, you can take a look below:

מבטיחים לנו שמחשב ב600 דולר יריץ את המשחק בHIGH על 35 FPS

מענין....בטח התכוונו לרזולוציה של 800X600 ?

:lol:

http://pc.ign.com/articles/898/898933p1.html?RSSwhen2008-08-14_134700&RSSid=898933

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך טיפה לחשוב במשחק כשמשתמשים בכוחות ובכלל באיך אתה הולך לסיים את המשימה שלך.

כשתעשה את זה, אתה תגלה שהמשחק ברמה דלתא מאוד מאתגר וכיפי.

לגבי האויבים, הם פשוט משתמשים בווסטים קרמיים אז הם פחות פגיעים במרכז הגוף, אז די הגיוני לירות לראש.

בגלל זה למשל ברמה דלתא לא הולכים רמבו ומרססים, הולכים בגישות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שימושי מאוד.

נגיד אתה מסתתר בנקודה מסויימת, ואז אתה עובר למצב שלא רואים אותך, רץ לנקודה אחרת,

ומפתיע אותם.

או שאתה חודר ככה לבסיס, רץ ומתחבא, רץ ומתחבא, עד שאתה מגיע לאן שאתה צריך, ובורח באותה שיטה.

ברור שאם תעשה את זה בכל מקום במשחק בסוף זה ישעמם אותך, אבל זה נחמד לעשות את זה מידי פעם.

הבעיה שאתה צריך להפעיל את זה 1000000 פעם בכל משימה שזה יהיה אפקטיבי

כל כמה שניות צריך להפעיל את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יוסף, תודה על הטריילר המדהים הזה. יהיו גם קטעי מעבר יפים כמו בראשון ורחפת ועוד דברים. שווה לחכות. :cool2:

2.אתם שוכחים שמה שהוא כשקרייסיס הראשון ייצא לפני שנה איננו היום.

עם אותם דרישות, כיום עם הכרטיסים של היום היתן בהחלט לשחק אטותו כמו שצריך.

נראה לי אני אצטייד עד אז באיזה 9800GX2 שהוא היחיד שריץ אותו על 30+ FPS (ובמחיר זנות ששום לא ינצח אותו).

אין לך מה להצטייד ב 9800

הכריזו מליון ורבע הכרזות שיסדרו את הבעיות של המנוע עם קרוספייר בוורהד (מה שהיה אמור להיות בפאטץ' 1.3 שלא יצא בסוף.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שימושי מאוד.

ומפתיע אותם.

בדיוק...

נגיד בשלב הראשון, הם ירו עליי, הייתי מאחורי אבן, אז הייתי בלתי נראה ובחרתי לצד השני, הם המשיכו לירות על האבן כי חשבו שאני עדיין שם, ואז הפתעתי אותם...

אבל היה פעם אחת שנגמרה לי התחמושת, אז הייתי בלתי נראה יצאתי מהמחבוא בשביל לאסוף ....

אני חייב לשאול אותך - כמה זמן רצית שזה יהיה?

התלתי נראה - דקה? (זה המון במשחקי מחשב)

המגן - ישאר עד שיגמר לאוייבים התחמושת?

"מצב חזק" - לתמיד

כאילו ברצינות.. אמרת שזה קצת אבל לא אמרת כמה זה בסדר...

רק אמרת שבמשחק אחר זה בלה בלה בלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק...

נגיד בשלב הראשון, הם ירו עליי, הייתי מאחורי אבן, אז הייתי בלתי נראה ובחרתי לצד השני, הם המשיכו לירות על האבן כי חשבו שאני עדיין שם, ואז הפתעתי אותם...

אבל היה פעם אחת שנגמרה לי התחמושת, אז הייתי בלתי נראה יצאתי מהמחבוא בשביל לאסוף ....

אני חייב לשאול אותך - כמה זמן רצית שזה יהיה?

התלתי נראה - דקה? (זה המון במשחקי מחשב)

המגן - ישאר עד שיגמר לאוייבים התחמושת?

"מצב חזק" - לתמיד

כאילו ברצינות.. אמרת שזה קצת אבל לא אמרת כמה זה בסדר...

רק אמרת שבמשחק אחר זה בלה בלה בלה...

תלוי ביכולת

קפיצה -כל עוד אתה לא מכבה אותה

כי זה כוח מגניב ולא נותן לך יתרון על האויבים חוץ ממיקום

בלתי נראה 3 דקות כל פעם אבל שהאויבים יוכלו לזהות במצבים מסוימים

מהירות -בלי הפסקה אבל בלי יכולת לירות וחובה לרוץ בלי להפסיק במצב הזה

וגם במצב הזה שזה לא יהיה כמו שקורה בפועל שאין סיכוי שלא תיפגע שאתה רץ מהר

הגנה -תמיד אבל לא 100% אבל כן יאפשר לך להיות חצי רמבו

עכשיו תחשוב כמה תשתמש ביכולות ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ככה המשחק יהיה רבה הרבה הרבה יותר קל..... :\

אתה ידוע מזה בלתי נראה 3 דקות?

אתה יכול לעבור חצי שלב ועדיין אתה תהיה בלתי נראה... אני אמרתי מקודם מוגזם על דקה חח ואתה אומר 3 דקות...

לא יודע, אולי זאת דעתך אבל דעתי היא אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אין לי מושג אם מישהו פירסם את זה כאן קודם.. חיפשתי קצת אחורה ולא מצאתי. בכל מקרה לא מזיק, הטריילר החדש בHD

http://www.gametrailers.com/player/38396.html

*עריכה* אופס ראיתי הרגע שכבר פורסם כאן.. טוב עדיין תגובתי לגבי המשחק:

נראה טוב האמת ולא רק מבחינת גרפיקה.. עושה רושם שCRYTEK למדו קצת מטעויות עם קרייסיס והם מכניסים עכשיו הרבה יותר אקשן רצוף למשחק..

הרבה באלגן פיצוצים וכל מיני תכנים חדשים - כמו רכבים, דמויות ונשקים.. (וכמובן שעלילה אחרת לגמרי..)

תכניסו לזה את המחיר הנמוך מאד שהוא אמור להמכר בו ולפי דעתי יהיה להם פה להיט.. (ולפי דעתי מגיע להם כבר הפרגון הזה..)

אני בטוח קונה. גם אם ייקבל ביקורות קוטלות.. תמיד טוב עוד אקשן חדש באיכות הגרפית המדהימה של המנוע הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...