הקץ לכל תוכנות האנטי ספיי (המודעה פונה לטכנאים ומנהלי מעבדות) - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לכל תוכנות האנטי ספיי (המודעה פונה לטכנאים ומנהלי מעבדות)

MrHicUp

Recommended Posts

זהו אם הוא היה סתם מנסה את התוכנה ובא לפה להמליץ.... אז הוא לא היה מגיב על כל ציוץ שמישהו פה רושם על התוכנה !

ועוד בגישה של ערוץ הקניות... אם תפנו אלי אז תקבלו מחיר מיוחד! ברור שהוא רוצה לעשות מזה כסף

ומישהו פה אמר פה שזה לא פועל על ויסטה והוא ישר אומר שמי בכלל משתמש בויסטה.... נו באמת

אם היית לא קשור לתוכנה אז היית אומר וואלה צודק זה באמת חיסרון !!!!

ולא מבין מה הבעיה פשוט להסביר ללקוח שלך לא ללחוץ על איקונים חשודים ולהיכנס לאתרי זבל וזהו

... כמו חבר שלי רואה באנר FREE CLICK HERE וכמו טמבל לוחץ... אחרי שהסברתי לו איך לזהות את השטויות האלה

ומנסיון הוא למד על מה ללחוץ ומה לא המחשב שלו עובד סבבה כבר שנתיים! בלי טובות של תוכנות 150 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת לא בושה לרצות לעשות כסף. אף אחד לא מנסה לשכנע את מי שיודע הכי טוב לשמור על המחשב שלו. אבל רוב ציבור לא יודע וגם אם תפרמט לו ותסביר לו אלף פעם מה לא לעשות , אחרי חודש המחשב שלו כבר מפוצץ בשטויות.... ואז אתה צריך שוב לפרמט לו ולשמור לו חומר ולדאוג לכל התוכנות(כמובן שלאף לקוח לא משחזרים את כל התוכנות חוץ מאופיס, נגיד...) וזה יעלה ללקוח כסף שאני או החברה שמתקנת מחשבים מרוויחים נקי, זאת הפרנסה שלנו.

תקראו לזה ניצול של חוסר ידע של אחרים או כל דבר אחר, כך גם המוסכניק עושה לכם, או מתקין המזגנים או החשמלאי - כולם רוצים לעשות כסף וכמה שיותר.

לגבי הויסטה, זאת התשובה שקבלתי , שכרגע לא משתלם לפתח גרסה לתוכנה שרוב ציבור העולם לא ממש האמין בה, אז נכון כאן יש הרבה שמאמינים בה כי אתם ציבור ה"פריקים"(גם אני) תמיד רוצים להתחדש בדברים החי חדשים.... וזה בסדר.

אני יכול להעיד שרוב הלקוחות שבאים אלינו(היכן שאני עובד) משתמשים בXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויסטה טובה או לא מגיעה ביחד אם מיליונים של מיליונים מחשבי מותג כבר מעל שנה

וזה כולל ניידים שזה שוק ענקי

בהתחשב בזה שטיפול בווירוסים הוא בעיקרו טיפול במערכות WIN

להציע תוכנה שלא מטפלת בוויסטה זה חיסרון גדול

אולי היום מגעים יותר אנשים אם לקבל טיפול וזה ברור כי המערכת כבר הרבה שנים יחסית בשוק

אבל הזרימה אנשים אם וויסטה לקבל טיפול יגדל בסופו של דבר

והתוכנה הזאת לא מסוגלת להתמודד אם וויסטה

עכשיו טקטיקת ההפחדה לא עוזרת שאנשים מבינים שזה בולשיט ?

סתם לדוגמה ואני חובב

בו נגיד שמגיע מחשב כזה אם שלא עושה בוט ואתה רוצה לשמור קבצים ותוכנות

בהנחה שאני צריך לתקן מחשב כזה ויש לי ציוד

1-שליפה של הארד דיסק ומכניס אותו ככונן שני למחשב תקין (כמובן מוגן והכל -למרות שאין גישה לWIN התקין או )

2-סורק את הכונן הפגוע אם אנטי ווירוס -אולי אפילו יותר מאחד אם אני מרגיש צורך

3-מחזיר את הכונן שעבר ניקיון ועושה "תיקון" מדיסק ההתקנה של WINXP הגרסה המעודכנת ביותר

אם זה לא יפעל אני לא רואה איך התוכנה שלך כן תצליח להתגבר על זה

בנוסף רוב הבעיות קלות הרבה יותר ולא גורמות לחוסר בוט ב"מצב בטוח"

ואם אתה מגיע ל"מצב בטוח" אפשר לתקן את רוב הבעיות משם

כמובן שיש דרכי מניעה וגיבוי כולל גיבוי התקנות הגדרות ומה לא

וסמוך על חברות גדולות שהם לא צריכים תוכנה כזאת

ורוב האנשים הפרטים גם לא צריכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לכולם,

שמי זאק דחוביץ ואני המנכ"ל של ראימג'. ALERTS הראה לי שיש פה דיון מעניין על המוצר שלנו והייתי שמח להגיב -

ראשית, אני לא יודע מי מקדם אותנו פה, אבל זו לא פעילות שלנו - אני מודה לו מאוד.

אסטרטגית בחרנו לא להשקיע בשוק הישראלי. תשתית השרתים שלנו אפילו אינה מכסה את מדינת , החיבור הקרוב ביותר הוא באנגליה !

אנחנו מתמקדים בעסקים של תיקון המחשב. כל התעשיה סובבת סביב לקבל מחשב ולהחזיר מהר ככל האפשר ללקוח. התוכנה שלנו לא מיועדת למי שנהנה לעשות את התיקון לבד ולא מההכנסה הנוספת, שרות ללקוח ואיכות התיקון

. הקטנת משך התיקון ממספר שעות ל 22 דקות + 5 דקות טכנאי מיצרת רווח משמעותי לאותן חברות לכן הלקוחות שלנו הן חברות של מאות טכנאים בארה"ב, אנגליה, אוסטרליה ובדרך למספר מדינות נוספות במערב אירופה. בישראל עלות התיקון היא 200 ש"ח, בארה"ב היא 200$ !

אני מציע לכם להציץ לדוגמא על GEEKSQUAD, ארגון של 12,000 טכנאים ! זה לקוח מעניין.

השקענו במוצר מיליונים וכיום הגענו לתיקון ממוצע של 22 דקות.

לשאלות הטכנולוגיות ... יצרנו מוצר שמנסה לחשוב כמו בן אדם ולקבל החלטות איך צריך לתקן את המחשב. יצרנו "נסיון" בדמות מאגר נתונים של בערך 5.8 מיליון אוביקטים עם הבנה איך צריך להראות מחשב. תיקנו אלפי מחשבים עד היום.

הדרייברים - אנחנו בדיקת הממשק של הכרטיסים במחשב ומתאימים די מהר לאחד מ 29,000 הדרייברים הנתמכים שאספנו.

לעניין האנטי וירוס, אנחנו גורמים למחשב לעבוד שוב, אנחנו משאירים לטכנאי את האופציה למכור אנטי וירוס נוסף ולהרויח כסף.

בכדי להגן על הלקוחות שלנו, המחיר נקבע כגבוה יותר כדי שהלקוחות שלהם לא פשוט יגשו אלינו.

אתם לא מוצאים אותנו יותר מדי בגוגל כי עוד לא הכי מפורסמים כי לא השקנו את המוצר רשמית, והלקוחות שלנו חותמים איתנו על מסמכי סודיות כדי שלא ידעו שהם משתמשים בנו - זה יתרון תחרותי !

אני מקווה שעניתי על שאלותיכם.

זאק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...