ספק ל CF 4850 תקציב [550+\-] - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק ל CF 4850 תקציב [550+\-]

Kirma

Recommended Posts

אני הוכחתי את טיעוניי ביקשתה הוכחות הבאתי אותן עכשיו אתה טוען שהן אינן מספיקות עבורך....

אוקיי תוכיח אחרת אם אכן מדובר בספק טוב תראה לי ביקורת טובה אחת עליו.....(היא לא קיימת אגב) :xyxthumbs:

ואגב חברת HEC לא נחשבת לחברה כה איכותית כדבריך בתחום הספקים אלא לחברה בינונית ומטה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

hw_joe אתה יודע שאתה טועה דיי חבל להתווכח לחינם ואם אתה לא טועה שאני בניגוד אליך הבאתי הוכחות שאתה יכול לטעון "שהביקורת מטעה" ועוד אלף ואחד דברים אבל תביא הוכחות .... אבל אין לך....

אתה שוב חוזר וטוען שמדובר בספק כה נפלא מדוע אין ולו ביקורת טובה אחת עליו??

תשכנע אותנו תראה בנץ אחד חצי בנץ..... ;D

איך אתה הגעת למסקנה שזה ספק מעולה בגלל שהוא נראה טוב כי הוא עם ציפוי מבריק כי יש לו מפרט טוב והחברה רשמה שיש לו נצילות של 80% ומעלה....

קיצר תביא הוכחות....

ואם אין לך הוכחות תעשה טובה אל תכתוב שוב שאני טועה ומפריח טענות כי אני הבאתי הוכחות בניגוד אליך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, הנתונים בדף המוצר שבאתר היצרן הם הקובעים לגבי תכונות המוצר - כל עוד לא הוכח אחרת - ומעבר לכל ספק סביר.

אך הסקירה היחידה שאליה הפניתה ע"מ לתמוך בשלל טענותיך, וכפי שציינתי (וגם הסברתי מדוע) לעיל, איננה מהווה "הוכחה מעבר לכל ספק סביר", אלא לכל היותר עשויה להוות הוכחה-לכאורה, אלא שהסברתי גם מדוע אין לה תוקף, וציינתי גם כי בד"כ אין להסתמך על סקירה יחידה לצורך קביעה החלטית.

וכך או כך, ייתכן כי הידע שלך בתחום לוקה בחסר, לאור התעקשותך להמשיך בהתנצחות גם לאחר שהוסבר לך כי טענותיך מבוססת, כך נראה, על נתונים שגויים, וייתכן כי אף על הנחות שגויות.

ואל נא תטרח להעניק לי "מחמאות" דומות, בנוסח ילדי-הגן בעת וויכוח, זה בהחלט לא יעניק לך נקודות נוספות כלשהן כאן - אלא בדיוק להפך. ומאידך - אם יש ברשותך משהו לתרום לדיון (כגון קישורים לסקירות התומכות בשלל טענותיך), בבקשה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון, הנתונים בדף המוצר שבאתר היצרן הם הקובעים לגבי תכונות המוצר - כל עוד לא הוכח אחרת - ומעבר לכל ספק סביר.

אני לא יודע איך הגעתה לזה שנתוני היצרן הם נתוניי אמת כל עוד לא נקבע אחרת אם כך בו אני אפנה אותך לספקים של חברות כמו EZCOOL TIGER ועוד כמה וכמה חברות עלומות יחסית שביקורות עליהם אין כמעט אם בכלל ותגיד לי שעד שלא הוכח אחרת הנתונים באתר שלהם הם שקובעים תקן אותי אם אני טועה זה על גבול הטיפשות

אך הסקירה היחידה שאליה הפניתה ע"מ לתמוך בשלל טענותיך, וכפי שציינתי (וגם הסברתי מדוע) לעיל, איננה מהווה "הוכחה מעבר לכל ספק סביר", אלא לכל היותר עשויה להוות הוכחה-לכאורה, אלא שהסברתי גם מדוע אין לה תוקף, וציינתי גם כי בד"כ אין להסתמך על סקירה יחידה לצורך קביעה החלטית.

הסקירה היא ברמה מספקת וכנ"ל דרך הבדיקה ואתה יכול לטעון שהאתר לא מקצועי עד מחר אך בנתיים אתה מתקשה להוכיח אחרת ולא מביא הוכחות ומתעלם מהבקשות שלי להראות הוכחות

וכך או כך, ייתכן כי הידע שלך בתחום לוקה בחסר, לאור התעקשותך להמשיך בהתנצחות גם לאחר שהוסבר לך כי טענותיך מבוססת, כך נראה, על נתונים שגויים, וייתכן כי אף על הנחות שגויות.

אני לא יודע מה הידע שלך בספקים אך אני יודע מה שלי ואתה יכול להמשיך לטעון שאני לא מקצועי שאתר החומרה אינו מקצועי ושאני צריך להאמין בעיניים עצומות לנתוני החברה כאשר יש נתונים שמראים אחרת זה מראה על חוסר מקצועיות ;)

חבל שעוד משתמשים שיש להם ידע לא מעלים את דעותיהם ושתוקים.... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שותקים, כנראה, משום שאין להם עניין לקיים דיון עם מי שמתעקש להמשיך להתווכח בעיקר לשם הנאת-הוויכוח - בהעלותו שלל טענות בלתי מבוססות, בהתעלמו מהעובדות המוצגות, ובעריכתו מניפולציות זולות על ההסברים שקיבל. וזה עוד לפני שאמרתי מילה על הטחת העלבונות-האישיים האווילית - שמזכירה יותר מכל את דרך ההתנהגותם של ילדים בגן, שכאשר אינם מצליחים לשכנע את שומעיהם - עוברים להטיח עלבונות-אישיים. דרך התנהלות זו בהחלט לא צפויה לפעול כאן.

מנקודה זו ואילך - העלות-השולית של המשך הדיון, בעבורי, מוגדרת כשואפת-לאינסוף לעומת התועלת-השולית ;->

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לחלוטין- האמת יצאה לאור....

תפתור בלגרנז' זה יפתור לך את אותה הבעיה ואולי הפעם היא תצא נכונה ::)

עריכה: ראו ציטוט של The Coolest לגבי ספק הכוח של Hec Cougar 750W

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=342816.0

"מה הבעיה עם המפרט שלו? חוץ מהעובדה שהספק כוח והלוח אם לא משהו המפרט נראה לי לא רע בכלל."

שלמעשה מדובר באותו דגם של ספק כמו שאתה המלצתה רק בהספק גבוה יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתפקד תקין אך שוב כמו שנאמר כבר יש ספקים טובים ממנו מבחינות רבות-נצילות,שקט,שנות אחריות,מותג וכו'

כמובן זה על פי דעתי ולא על דעת hw_joe שטוען אחרת לגבי הדגם...

ספקים עדיפים:

http://www.skypc.co.il/pl_product~520HXEU~24~0.htm

http://www.skypc.co.il/pl_product~EMD525AWT~24~0.htm

ועוד רבים אחרים שגם הם יחזיקו לך מערכות חזקות...

שותקים, כנראה, משום שאין להם עניין לקיים דיון עם מי שמתעקש להמשיך להתווכח בעיקר לשם הנאת-הוויכוח - בהעלותו שלל טענות בלתי מבוססות, בהתעלמו מהעובדות המוצגות, ובעריכתו מניפולציות זולות על ההסברים שקיבל.

לא ראיתי ולא עובדה אחת שקיבלתי ממך אז לא להמציא דברים בבקשה...

וזה עוד לפני שאמרתי מילה על הטחת העלבונות-האישיים האווילית - שמזכירה יותר מכל את דרך ההתנהגותם של ילדים בגן, שכאשר אינם מצליחים לשכנע את שומעיהם - עוברים להטיח עלבונות-אישיים. דרך התנהלות זו בהחלט לא צפויה לפעול כאן.

הסתות עלבונות אישיים איפה ראיתה את זה בדיוק???

hw_joe אני מבקש ממך לא ליחס לי דברים שלא נאמרו על ידי וודאי אם הם שליליים

עריכה הבנתי למה כנראה התכוונתה בדבריך על העלבות וזה יתוקן.... מצטער אם נפגעת אם כי זה היה יותר בנימה של צחוק מאשר ברצינות ולכן הסמיילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא ממליץ על ספקים של TT.

כמה שהחברה משקיעה באיכות הספקים שלה, הם עדיין ברמה ירודה.

לי אישית הלך ספק של TT אחרי שנה (בלבד!).

גם בכתבה שלי ושל יואב (ספקים באוקטן גבוה) הTT לא הראה ביצועים פנומנאליים, והיו לו כמה peakים מדאיגים.

אישית, אני ממליץ על ספקים של חברת enermax כברירת מחדל. החברה מיצרת בעצמה את הספקים (לעומת אנטק, , TT וכו')

הנצילות שלהם מאוד גבוה ותכלס, הם ספקים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר רע (ולפעמים ההפך) בכך שהחברה לא מייצרת בעצמה ספקים.

ואם יורשה לי לשאול,איזה דגם של TT הלך לך?

ושוב,עם כל הכבוד ליואב או למי שכתב את הכתבה,המון ביקורות מראות שסדרת TP היא מצוינת

עריכה:

בדיוק JG פרסם כתבה על ה-650W שלהם ותראו את התוצאות

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story4&reid=94

בתקציר : ביצועים 9.5 מתוך 10

פונקציונליות :10 מתוך 10

רק במחיר/תמורה ואסטטיקה הוא קיבל ציונים ביננוים - אבל זה המחיר שם בארה"ב,וביננו האסטטיקה לא יותר מדי מכרעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בכתבה שלי ושל יואב (ספקים באוקטן גבוה) הTT לא הראה ביצועים פנומנאליים, והיו לו כמה peakים מדאיגים.

בדיקה ע"י חומרה-OCCT זו איננה בדיקה רצינית לדעתי

אין לכם את הציוד לבדוק את הספקים בצורה אמיתית

בנוסף לכך לא התקרבתם בכלל לחצי או שליש מהעומס שהספק יכול לעמוד בו.... וקרתם לזה בדיקת עומס :-\

עם כל הכבוד ליואב או למי שכתב את הכתבה,המון ביקורות מראות שסדרת TP היא מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...