ספק ל CF 4850 תקציב [550+\-] - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק ל CF 4850 תקציב [550+\-]

Kirma

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד ספק לחגיגה:

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=1544

2 מסילות של 12 וולט, 20 אמפר על כל אחת ב MAX (זרם סדיר) או 21 ב PEAK.

http://www.tomshardware.com/reviews/5-power-supplies-full-juice-treatment,1216-14.html

יעילות של 80% ומעלה בכל זמן נתון, במבחן ה 12 שעות המטורף של Tom's.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ספק מעולה מלבד חסרון יחיד של רעש שהוא יכול להיות משמעותי עבור המון אנשים.....

The Silverstone ST56ZF had the highest efficiency rating. With a high efficiency rating that never dips below 83%, it leads the pack, and permits only a small amount of energy to be wasted as heat. But this device suffers from excessive noise; even when only lightly loaded, noise output grates on the ears.

כן (וגם זה רק כל עוד זה נשלח פחות משעה אחרי ההודעה הראושנה) אבל זה סתם יוצר הקפצה מיותרת,אנא השתמשו בכפתור עריכה - לשם כך זה נועד

סבבה אני מיישם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הספקים שהועלו כאן טובים, הCORSAIR, TT, ENERMAX, SILVERSTONE...

CORSAIR הכי משתלם מבחינת מחיר.

ENERMAX אחד האיכותיים יותר (לפחות ממה שהבנתי - בתאוריה).

כך שלא משנה מה תיקח כולם יעשו את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כן מדובר בנתונים חריגים

יתכן ונצילות תהיה גבוהה יותר בעומס אחר ויתכן אף נמוכה יותר אך עדיין מדובר בנתונים מאכזבים ביותר.

הם הראו את העומס שרוב הזמן המחשב נמצא בו ולכן הוא משקף בצורה אמיתית יותר את המציאות.

היה מקום להראות ספקטרום רחב יותר של עומסים אך בכל מקרה קשה להאמין שהספק היה מראה שיפור של 15% בנצילות מה שגם בנתוני החברה מציינים נצילות גבוהה מ80% דבר שהוא לדעתי לא נכון והביקורת מוכיחה זאת.

כנראה שלא הבנתה את תשובתי, נסה לחזור ולקרוא אותה.

ובכלל - ממליץ גם לעבור על הנתונים - ולהשוות את נתוני ה-HEC 600DR-AT לנתוני ספקי-הכוח האיכותיים האחרים (שנסקרו שם באותה שיטה), ולהשוות גם את נתוני ספקי-הכוח השונים בסקירה זו לאלו שבסקירות באתרים אחרים.

ולא סביר גם להסתמך על סקירה אחת (שנערכה בצורה עקומה לחלוטין, לדעתי), ע"מ לקבוע מסקנות החלטיות כלשהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ספק מעולה מלבד חסרון יחיד של רעש שהוא יכול להיות משמעותי עבור המון אנשים.....

The Silverstone ST56ZF had the highest efficiency rating. With a high efficiency rating that never dips below 83%, it leads the pack, and permits only a small amount of energy to be wasted as heat. But this device suffers from excessive noise; even when only lightly loaded, noise output grates on the ears.

סבבה אני מיישם :xyxthumbs:

אבל הספק שאני דיברתי עליו זה הסטריידר, ואתה בכלל מקשר ל ZEUS....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שאני ילך עליו, נחכה עוד יומיים שלוש וניראה מה קורה עם ה 4870..

כרגע אני מחכה עוד כמה ימים.. ואני בהתלבטות גדולה בין 4870 \ CF4850

רוב הסיכויים שאני ילך על ה CF 4850 במיוחד בגלל שיש לי לוח עם צ'יפסט x48 שתומך בשתי PCI_e x16 2.0

ואם אני הולך על ה CF אני יקנה כניראה את ה אבל עדיין לא בטוח, אני יחפש מחר באנצים עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הספק שאני דיברתי עליו זה הסטריידר, ואתה בכלל מקשר ל ZEUS....

זה מתוך הלינק שנתתה.... :-\

כנראה שלא הבנתה את תשובתי, נסה לחזור ולקרוא אותה.

ולא סביר גם להסתמך על סקירה אחת (שנערכה בצורה עקומה לחלוטין, לדעתי), ע"מ לקבוע מסקנות החלטיות כלשהן.

אני הבנתי את תשובתך.... אולי אתה לא הבנתה את תשובתי?

וגם בביקורות נוספות הספק יוצא באותה נצילות זוועתית.... לסיכום לדעתי מדובר בספק בינוני ולא מתקרב לרמה של יתר החברות שהוזכרו פה עד עתה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום : לא שוכנעתי כי יש ממש בטענתך (ובפרט כשקישורים לאותן "ביקורות נוספות", אשר לטענתך תומכות בדבריך, אינם מוצגים), קל וחומר כאשר נסיוני רב-השנים (ואף נסיונם של אחרים) עם תוצרת זו מראה בדיוק את ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...