המעבד Q6600 שלי מתחיל לעשות בעיות, טמפ' גבוהה ונפילות. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבד Q6600 שלי מתחיל לעשות בעיות, טמפ' גבוהה ונפילות.

LazyCat

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהו המתח המקסימלי שנחשב לבטוח לעבודה שוטפת עם ה- Q6600 (אם לקחת בחשבון שמתח ה- VID הוא 1.3250v)?

לפי אינטל אפשר לעבוד עם המעבד הזה עד ל- 71c במאמץ, זה כולל גם ב- OC ?

עריכה:

לגבי המתח, מצאתי גם באתר של והוא 1.5v

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן ושמחתי מהר מידי, השארתי את המחשב לבדיקת מאמץ וכשקמתי לבדוק, ראיתי שהוא אתחל את עצמו, כלומר שכנראה הוא קרס בלילה (הוא מוגן עם UPS רציני, לכן לא יכול להיות שזו הפסקת חשמל).

שמתי שוב בדיקת מאמץ ואלו הם הנתונים לאחר כשעתיים וחצי, המעלות גבוהות מאוד -

אציין שהטמפ' בחדר 26 מעלות (ובדקתי שוב שהקירור יושב טוב, ואכן כך).

המארז סגור, והמאוורר על 1800RPM לפי ה- ו- Speedfan.

25hr3ghzcoveron1800rpmdf6.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון...

בסוף גם בבדיקה הזו המחשב קרס, אח"כ עשיתי בדיקה ללא OC והמאוורר על 1400RPM+ המחשב קרס אחרי שעתיים של בדיקת מאמץ, שמתי רק בשביל הבדיקה את המאוורר על 2100RPM+, הוא קרס אחרי כ- 12+ שעות.

דיברתי שוב עם גיא מ- TMS והוא הציע לי לעשות עוד בדיקה עם OCCT.

ללא OC ב- 1400RPM+ התוכנה מדווחת שה- CPU חם מידי (היא מכוונת לפי TJ-Max 100, ומראה טמפ' תואמת ל- RealTemp ו- CoreTemp), אחרי 4 דקות ומפסיקה את עבודתה.

ללא OC ב- 2100RPM+ התוכנה מדווחת שה- CPU חם מידי, אחרי שעה וחצי לערך וכמובן מפסיקה את עבודתה.

התוכנה הייתה מכוות להפסיק בטמפ' מקס של 70 מעלות (שזה חם לדעתי), בכל מקרה גם העלתי את הנתון הזה בהצעת גיא ל- 85 מעלות, ולפי תום הבדיקת המחשב קרס (ב- OC של TMS) לחלוטין.

ללא OC קיבלתי שגיאה מהתוכנה, פעם אחרי כמה דקות (מאוורר על 1400RPM+) ופעם לקראת סוף הבדיקה (מאוורר על מקס').

לצערי המחשב הולך לבקר את גיא בצפון, יבואו עדכונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...