Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 78 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה שכשאני אעשה Right Click על תמונה תופיע לי אפשרות Properties שכאשר אני אלחץ עליה

יופיעו המאפיינים של התמונה (שם, גודל, משקל וכד') - כפי שיש ב-IE

יכול להיות שאני טיפש ואני העלמתי את האפשרות הזאת (עם Customize Menus) אבל בדקתי ואני חושב שלא

מישהו יכול לעזור?

תודה

למישהי יש תשובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן,

פשוט תריץ חיפוש בת'רד הזה עבור כל ההודעות שאתה כתבת (תחת שם משתמש תכתוב את השם משתמש שלך)

ולפעם הבאה,

גבה את תיקיית הפרופיל שלך כדבר שבשגרה...

עריכה:

אני רוצה שכשאני אעשה Right Click על תמונה תופיע לי אפשרות Properties שכאשר אני אלחץ עליה

יופיעו המאפיינים של התמונה (שם, גודל, משקל וכד')

יכול להיות שאני טיפש ואני העלמתי את האפשרות הזאת (עם Customize Menus) אבל בדקתי ואני חושב שלא

מישהו יכול לעזור?

תודה

לי יש Properties

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרחבה שעדיין בשלב הנסיוני לסילוק השורה של שמעל ה-menubar (זאת שיש בה את המזער/הקטן/סגור או X ם _).

נו, הבנתם. :-[

את הסימנים של מחליפים אייקונים של פיירפוקס שניתן להציבם איפה שרוצים. :xyxthumbs:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5737

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרחבה שעדיין בשלב הנסיוני לסילוק השורה של שמעל ה-menubar (זאת שיש בה את המזער/הקטן/סגור או X ם _).

את הסימנים של מחליפים אייקונים של פיירפוקס שניתן להציבם איפה שרוצים. :xyxthumbs:

אחלה תוסף :xyxthumbs:

חיפשתי המון זמן אחרי תוסף שעושה בדיוק את זה, ואני משתמש כבר די הרבה זמן ב-Hide Caption.

אותו העקרון, מאפשר בנוסף גם אופציה למזער את ה-FF ל-TRAY.

לא יודע אם יש לאחד עדיפות על השני.

היתרון של התוספים הנ"ל על F11, שהם מאפשרים עבודה נוחה במקביל לאפליקציות אחרות.

לעומת F11 שיותר נוח לתחנות שמשמשות קיוסק או לעבודה מול האינטרנט בלבד מכיוון שהם מעלימים את ה-TASKBAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בידיוק משתמש בad block Element Hiding Helper ?

התקנתי אותו ואני לא מצליח ממש להגיע לאתר שיש בו באנרים(כלומר שמראים אותו.. בגלל התוספים שיש לי)

למשל בYNET יש תבנית מציקה של פרסומת שאני רוצה להעיף, אני עושה קליק ימני והדבר היחידי שיש לי זה חסום תמונה או לפעמים חסום תבנית

ומאז שהתקנתי אחד מחמשת התוספים האחרונים(אם תרצו שמות אני אגיד לכם), אז לפעמים שאני גולש באתרים מסוימים אני מקבל את הדבר המציק הבא:

errorppingkv4.jpg

אני חושד בjava quick starter

איך אני מונע ממנו לעשות זאת ?

אין כפתור אפשריות עליו בתוספות..

ועוד דבר:

התקנתי עוד תוסף שמטפל באייקונים, אחד קוראים לו faction picker והשני cunstom buutns

ואין, אני לא יודע איזה אחד מהם החליט יותר להראות לי רק חלק מהאייקונים בלשוניות

18696555yn9.jpg

תודה

?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובד לי, יכול להיות שבאופן מוזר הוא מתנגש עם תוסף אחר שמבטל אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובד לי, יכול להיות שבאופן מוזר הוא מתנגש עם תוסף אחר שמבטל אותו?

צריך למשוך מה-customize toolbars את האייקונים לאן שאתה רוצה המלבן הלבן (כמו ה-הגדל) מסתיר או מחזיר את השורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשת תוספים לפיירפוקס:תתייחסו לכל תוסף שאני מבקש זה חשוב לי תודה מראש ;)

1,מתי שאני בוחר אתר מהמועדפים אז הוא יופיע לי בלינק חדש ולא במקום הלינק האחרון שניכנסתי אליו

2,סופר גרירה כמו שבמקסטון שעל ידי משיכה עם העכבר אני מנווט קדימה אחורה ובנוסך מתי שאני גורר לינק אז הוא יופיע לי בדף חדש

3,שהלשוניות יהיו צרות ולא רחבות כמו שיש כרגע שאני יוכל להסתכל על כל הלשוניות בשורה אחת ובנוסף על ידי מקש גלילה אני יוכל לנווט באתרים

זהו לבנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קליק אמצעי על הbookmark

2. א. all in one gestures

ב. ולא נראה לי שזה אפשרי... לא יודע בכלל למה צריך את זה כשאפשר פשוט קליק אמצעי על הלינק...

3. א. לא ממש הבנתי... נראה לי שב tabmixplus יש אפשרות כזאת

ב. וגם לא ממש הבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קליק אמצעי (קליק גלגלת) פותח כל לינק בטאב חדש, אין יותר נוח מזה, לא צריך תוסף.

2. א. All-in-One Gestures

2. ב. Easy DragToGo (גרירה למעלה = טאב חדש בפוקוס, גרירה למטה = טאב חדש ברקע, ואפשר להגדיר עוד)

(זה אחד הפיטצ'רים שאני פשוט מת עליהם)

IlanF, אגב - זה לא רק ללינקים, אם למשל אני מסמן מילה או משפט וגורר+משחרר זה פותח חיפוש במנוע החיפוש שבפוקוס.

זה נוח בטירוף.

3. א. כמו שאמר IlanF, אפשר להגדיר ב TMP כל דבר שקשור בגדלים של הטאבים

אישית מוגדר לי multi-row - כלומר אם אין מקום אז שורת הטאבים הופכת ל 2 שורות טאבים ואפילו 3.

3. ב. התוסף מ 2.א. מאפשר גם את זה (גלילה בין טאבים, וזה בהחלט מצויין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...