Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 7 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי,

כנס להגדרות של TMP וחפש את כל המניפולציות שאתה יכול לבצע על טאבים (אם אני זוכר נכון זה היה בהגדרות העכבר שם)

אני הגדרתי פתיחת טאב חדש מימין לאחרון באמצעות לחיצה על עכבר שמאל.

סגירת טאב באמצעות לחיצה כפולה על הטאב.

התעסקתי עם זה בזמנו לא מעט עד שמצאתי

מזל שהביטא של TMP השאיר את כל ההגדרות הישנות והמוכרות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שלי:

New Tab Button on Tab Right

נותן את הכפתור הטאב חדש המוכר של IE7 :)

זה פשוט מעביר את כפתור ה NEW TAB שקיים כבר (אם אתה משתמש ב TMP ומגדיר שיהיה קיים :P)

מהקצה השמאלי (איפה שהוא הכי הגיוני) למימין לטאב האחרון (וזה נראה ממש לא נוח, המקום ההגיוני לי הוא בקצה השמאלי)

מכיוון ש All in one gestures עדיין לא מותאם ל FF3, ועדיין לא החלטתי אם אני רוצה להשתמש ב nightly tester tools,

יש למישהו תוסף שיאפשר גלילת עכבר בין הטאבים הפתוחים? (בעת ריחוף + גלילה מעל הטאבים הפתוחים --> הטאבים מתחלפים)

זה פיטצ'ר אדיר שהיה כמעט הסיבה היחידה שהייתי משתמש ב All in one gestures , וצריכים להטמיע אותו נייטיבית בפיירפוקס לדעתי.

(הסיבה השניה היו ה-gestures לback ו - forward שגם אליהם אני מתגעגע בינתיים (עד ש All in one gestures יתעדכן לתמוך ב FF3)

עריכה:

Version 0.10.0 is compatible with 3.

http://pagesperso-orange.fr/marc.boullet/ext/extensions-en.html

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KIDNEY STONE - רשמת:

מכיוון ש All in one gestures עדיין לא מותאם ל FF3, ועדיין לא החלטתי אם אני רוצה להשתמש ב nightly tester tools,

יש למישהו תוסף שיאפשר גלילת עכבר בין הטאבים הפתוחים? (בעת ריחוף + גלילה מעל הטאבים הפתוחים --> הטאבים מתחלפים)

זה פיטצ'ר אדיר שהיה כמעט הסיבה היחידה שהייתי משתמש ב All in one gestures , וצריכים להטמיע אותו נייטיבית בפיירפוקס לדעתי.

(הסיבה השניה היו ה-gestures לback ו - forward שגם אליהם אני מתגעגע בינתיים (עד ש All in one gestures יתעדכן לתמוך ב FF3)

אני רוצה לציין שאם אינני טועה, פיצ'ר זה קיים גם בTMP. תבדוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה, צודקים...

אבל בכל מקרה מצאתי (ערכתי את הודעתי הקודמת) גרסה מתאימה ל FF3 של all in one gestures והתקנתי.

הייתי מסיר אותה ומשתמש בגלילה בין הטאבים של TMP, אבל אני מן הסתם משתמש בה גם בשביל ה gestures :) ולא רק בשביל גלילה בין טאבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...