Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 138 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סקיפ סקרין גרם לי לקריסות בכניסה למספר אתרים (FILEFLYER ועוד משהו) וגרם לזה שאני אצטרך להתחבר לMEGASHARES כל פעם מחדש...

בלי קשר,

גיליתי היום שאם מתקינים DAP כאשר הדפדפן שלך הוא פיירפוקס הוא אינטגרציה לדפדפן (אם תרצו כמובן) ועובד פשוט נפלא! הרבה יותר טוב מכל מנהל הורדות אחר שהיה לי לפיירפוקס עד היום! אדיר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי היום שאם מתקינים DAP כאשר הדפדפן שלך הוא פיירפוקס הוא אינטגרציה לדפדפן (אם תרצו כמובן) ועובד פשוט נפלא! הרבה יותר טוב מכל מנהל הורדות אחר שהיה לי לפיירפוקס עד היום! אדיר!

נשמע מגניב, תודה!

לי הוא עובד מעולה בכל אתר כבר המון זמן.

אצלי הוא לא עובד בכלל... רק עושה כאילו הוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום גיליתי משהו ממש דפוק בfirefox, שלוחצים על tools>options>security>saved password>show passwords זה מציג את כל הססמאות שיש לי לכל אתר באופן גלוי בלי שום אימות, כל אחד יכול לבוא להכנס לשם ולראות כל ססמא, זה ממש דפוק, מה אפשר לעשות כדי לחסום את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירים איזשהו תוסף שיודע בעת גלישה להקצות את כל הרוחב פס לגלישה וכשמפסיקים לגלוש מקצה אוטומטית את הרוחב להורדות באימיול או בקליינט של טורנטים?

יכול להיות מעולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני מחפש 2 תוספים (עברתי על רוב התופיק):

1. הדלקה וכיבוי של שמירת היסטוריה בעזרת קיצור כלשהו במקלדת

2. תוסף שצובע את הטאבים, אבל לא כמו ColurfulTabs צביעה חסרת משמעות, אלא טאבים ששיכים לאותו אתר יצבעו באותו הצבע (כמו בIE)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. תוסף שצובע את הטאבים, אבל לא כמו ColurfulTabs צביעה חסרת משמעות, אלא טאבים ששיכים לאותו אתר יצבעו באותו הצבע (כמו בIE)

http://www.captaincaveman.nl/firefox-extensions-fabtabs.aspx

הצביעה פה היא עפ"י הצבע השולט בדף, ניתן להגדיר התערבות בצבעים(אני משתמש בברירת המחדל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...