אה, תראה, CF של 4850... - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אה, תראה, CF של 4850...

Xvertigo

Recommended Posts

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהמ! בנצ'מרקים לוקחים זמן אורי! זה גם בדרך, רצינו סקירת ביצועים ראשונית, זו לא כתבה מלאה.

בסדר, אבל חשוב לדעת מה היכולת האמיתית של כרטיס בודד? במיוחד שיש אנשים שהם לא חסידים של CF/SLI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו נבדוק אותם על RAMPAGE כנראה בשביל לראות אם יש הפרשים בביצועים מול הBLITZ בCF .

בCRYSIS השתמשנו בVELOCIRAPTOR שעזר לבטל את העצירות הקטנות שהיו.

אורי, יש בדיקות גם של 4850 בודד, לא ראית?

בכל אופן, בCF קרייסיס שחיק ביותר ב1920X1200 בHIGH. אתם שוכחים שזה משחק ארור עם מנוע ארור (לדעתי).

אם אספיק אבדוק 8800GTX, 9800GTX ו280GTX בודדים באותה המערכת. אל תשכח שה4850 זה כרטיס זול ולא בא להתחרות לבד ב280...נחכה 4870 ונראה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה אתם עושים צחוק...? תעשו בנצ'מרקים מול אנוידיה.

יורי אלה בדיקות ראשונות, ולמעשה זו כנראה ביקורת רשמית ראשונה בעולם (או שנייה). סיפקנו רפרנס לבדיקות של nvidia, עם מערכת אחרת אומנם, אך ההבדלים זניחים.

בימים הקרובים נבצע עוד בדיקות ולבסוף גם נעלה ביקורת מלאה ולא Preview חלקי כמו עכשיו. סבלנות.

הנה, נכון לעכשיו רק אתר נוסף סיפק Preview רשמי. כפי שניתן לראות כאן:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=191612

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בדיוק Preview, מהאתר הצרפתי זה כבר Review שלם ורשמי......

חברים, תתחילו לקרוא מפה-

http://www.hardware.fr/articles/724-3/preview-ati-radeon-hd-4850.html

(העמודים הקודמים הם רקע והצגת הכרטיס, מפה והלאה מבחני ביצועים)

אני רוצה לראות עכשיו, אחרי שיש סקירה רשמית מאתר גדול, שמישהו יגיד לי שהכרטיס הזה לא עומד בקו אחד עם 9800GTX (ועוקף אותו ברוב המבחנים)

אגב, קצת מפריעה לי העובדה שהפרוויו של הזון מתנגש עם התוצאות מפה בצורה די חדה.

בפרוויו ציינתם שעדיין יש לכרטיס בעיות עם פילטרים ורזולוציות גבוהות, אבל בסקירה הזו מראים בדיוק ההפך, הכרטיס עומד בשניהם טוב יותר מה 9800GTX של NV בכל המשחקים חוץ מ 2 שכנראה יש בעיות עם הדרייבר, כי הפריימרייט צונח מ 40-60 בלי פילטרים ל......0 עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Preview היות וההשקה עוד לא הייתה.

התוצאות לא מתנגשות. אנו התייחסנו להשוואה מול הדור החדש (GTX280 בעיקר). נציג גם תוצאות מול 9800GTX וכרטיסים נוספים, וייתכן ואז נראה תוצאות שונות. למעשה לאור התוצאות שלנו אפילו מתבקש שנקבל מספרים דומים לאלה של האתר הצרפתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שונות גבוהה בין המשחקים, לדעתי בגלל הדרייברים.

מה שכן, 4850 מחליף את 8800gt... מישהו יודע מה התמחור של 4870? ו 260GTX?

בקצב הזה אף אחד עם תקציב שפוי לא ייגע ב NV... מישהו יודע אם יש להם תוכניות להוציא כרטיסי MID RANGE מהסדרה החדשה? אחרת זה מסתמן כנצחון של ATI למרות הנחיתות ובזכות התמחור העדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 4870 מתומחר ב 1550 ש"ח בארץ, ו GTX260 ב 1800-2100.

לגבי ביצועים-

חבר שלי מיפן קיבל אחד, לפי מה שהוא טוען, הביצועים דומים ל של 8800GT

בנוסף, לפי קדם-תוצאות שמסתובבות פה ושם, יוצא שה 4870 חזק לפחות כמו GTX260- אבל אל תתפסו אותי במילה, זו ספקולציה בלבד.

ניתן לעסק הזה להתבשל עוד קצת ונראה מה יצא.

אין לקחת שום מילה מפוסט זה כערבון X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי טמפרטורות \ רעש \ הספק , חבל שלא הוזכרו ב-preview (בכל מקרה תודה על הסיקור המהיר יחסית :xyxthumbs:)

יש לציין שהפתרון הזה שאתם מכנים "מנצח", תקף רק, או במיוחד עבור אילו הרוכשים מחשב חדש, או שכבר מחזיקים בלוח-אם תומך CF.

זאת בנוסף לחסרונות למיניהן של מערך CF/SLI בכלליות (חום\רעש\תאימות משחקים)

בכל מקרה, מי שלפני רכישת מחשב חדש - יש לכם הרבה עבודה אני לא מקנה בכם :P (טוב אולי קצת מקנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? אחלה תקופה P:

לוח קרוספייר טוב עולה היום 750 שקל (ALL HAIL P45!)

ויש מבחר גדול של כרטיסים.

צרף את זה לעובדה שתוכל לעשות איזה שילוב שבא לך (ניתן לשלב כרטיסי 48XX עם 38XX בכל קונפיגורציה שתרצה) ותקבל ים של אפשרויות לכל דורש ;D

אגב, הערה קטנה בקשר ל 4850-

הכרטיס מגיע חם בצורה מבהילה, ויכול לשבת על 70 מעלות. בכל מקום ציינו אותו דבר:

המשחה שמגיעה בסטוק מסריחה, עיסת פלסטיק כזו. החלפת המשחה במשחה איכותית (AS5/MX2/כל משחה אחרת שתרצו) יכולה להוריד כ 20 מעלות במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הכרטיס 9800GTX ממש לא משתלם היום , ההפרש במחיר בין ה-9800GTX ל-260GTX ממש מגוחך , או יותר נכון ששניהם נמכרים בערך באותו מחיר

בקיצור הכרטיסים המשתלמים היום הם 4850 ו-4870 של ATI ו-260GTX של NV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה הכרטיס 9800GTX ממש לא משתלם היום , ההפרש במחיר בין ה-9800GTX ל-260GTX ממש מגוחך , או יותר נכון ששניהם נמכרים בערך באותו מחיר

בקיצור הכרטיסים המשתלמים היום הם 4850 ו-4870 של ATI ו-260GTX של NV

ה 4870 מתומחר ב 1550 ש"ח בארץ, ו GTX260 ב 1800-2100.

9800GTX נמכר בכ1400 ש"ח

לפי דבריו של פיקה, יש הבדל של 400-600 ש"ח בין הכרטיסים(260GTX vs. 9800GTX)

בכל מקרה,

מבאס שיש לי לוח 3way- וה4850 מראה ביצועים מרשימים במחיר מאוד הוגן :-\ בכייף הייתי ממחליף לCF כזה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...