חור שחור - קיים או לא? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חור שחור - קיים או לא?

fuck off

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדבר הכי קרוב לזה שאני יודע שהוקינג אמר, זה שבשנות ה 70\80 הייתה לו תאוריה שחלקיקים נעלמים אחרי כמה זמן (לא זוכר את כל הפרטים), אבל לפני כמה שנים הוא חזר בו והודה שטעה, יכול להיות שהיא התבלבלה עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חורים שחורים ככל הנראה קיימים. מעצם מהותם, אין שום אפשרות לערוך עליהם תצפית ישירה וכל הנתונים שיש לנו הם ממקור עקיף (כגון קרינה נפלטת וכו'). לפעמים צריך לחיות עם חוסר וודאות בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחברתי דנו בנושא, והיא טענה שסטיב הוקינג הוכיח שאין. ואני בניגוד אליה סבור שיש.

יש למישהו מה לאמר כדי להכריע את הויכוח?

סטיבן הוקינג לא הוכיח שאין חור שחור. אכן קיימים חורים שחורים. מה שכן, בין היתר...

"במשך שנים ניסו המדענים לגלות מה בדיוק קורה בתוך החורים השחורים. ב-1976 חולל הוקינג מהפכה כשהוא הראה שבהתאם לחוקי הקוונטים בפיזיקה חורים שחורים עוברים תהליך של התכלות, שבמהלכו הם מקרינים אנרגיה ומאבדים מסה. הוא טען כי הקרינה שנפלטת בתהליך אינה מכילה מידע על החומר שבתוך החורים השחורים, וברגע שהחור מתאדה כליל כל המידע אובד." ynet

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2948998,00.html

חפשו בגוגל ותקראו עוד המון. סיפור חייו מרתק ואני חושב שהוא גאון שיש לראות בו מודל לחיקוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חורים שחורים זה בסה"כ אסטרונום שאמר , "אה האור היה אמור להגיע מפה אבל הוא זז-משמע יש חור שחור שהזיז את האור."

לדעתי זה בכלל משהו אחר לגמרי, אבל הם מדענים אז הם מבינים יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט הטענה שלה הייתה שהוקינג הוכיח משהו, ואז עוד משהו, והגיע לסתירה ובגלל זה לא יכול להיות חור שחור. ואמרה שאין לה כוח למצוא ת'כתבה שהיא קראה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חורים שחורים זה בסה"כ אסטרונום שאמר , "אה האור היה אמור להגיע מפה אבל הוא זז-משמע יש חור שחור שהזיז את האור."

לדעתי זה בכלל משהו אחר לגמרי, אבל הם מדענים אז הם מבינים יותר טוב.

מה שיפה במדע שהוא ממש לא מועדון סגור, כל אחד יכול להתקבל אם הוא משקיע מספיק. לך תלמד תואר ראשון בפיזיקה ותסיים בהצטיינות, תעשה מחקר ותפרסם תיזה מוצלחחת באסטרופיזיקה, תלך למעבדה נחשבת בחו"ל לכמה שנות פוסטדוקטורט בנושא חורים שחורים ותפרסם תאוריה מוצלחת יותר. לך על זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה בעיות אני לא מאמין במדע יותר מדי, אני חושב שהוא עשה הרבה בלגן בחיים של האנושות, דבר שני אני עברתי מזמן את הגיל לתארים, דבר שלישי אין לי זמן או כסף לזה...אה וגם את המוטיבציה ללמוד ולקרוע את התחת 3 שנים(עצלן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עברתי את הגיל לתארים"-

אין דבר כזה.

אם דודה שלי התחילה לימודים גבוהים רק בגיל 32 (ועכשיו במזל טוב מסיימת דוקטורט), אתה יכול להתחיל גם ב 32, גם ב 35, וגם ב 40 אם בא לך.

השכלה היא לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...