עזרה| מתלבט, צריך המלצות למסך 22" LCD - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| מתלבט, צריך המלצות למסך 22" LCD

Froze

Recommended Posts

אני לקחתי את הasus vk222u כבר שבועיים אצלי ,ואין מרוצה ממני.

ממליץ עליו בחום גם למשחקים וגם לסרטים

באמת? זה מאוד מעודד כי חשבתי לקנות אותו

במה הוא שונה מ VW222u?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה שאני אחליט על הסמסונג, לפני כן יש לי שאלה לגבי הניגודיות, במידה והיא די נמוכה, זה מפריע ואיך זה בא לידי ביטוי בתצוגה?

עוד שאלה לגבי המסך הנ"ל, כמה חיבורים יש לו, ז"א, אני יכול לחבר התקנים נוספים חוץ מהמחשב ומהקונסולה בו זמנית?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחס ניגודיות סטטי של מסכי 22" TN הוא לרוב נמוך יחסית. הם לא מצליחים לעבור את ה-1000:1, ולמעשה ככל שיצרנים מנסים לכייל את יחס הניגודיות הסטטי לגבוה יותר ב-TN זה יותר מפריע לגוונים בהירים להיראות טוב וכיול הצבעים הופך לגרוע. זה שונה כאשר מדובר במסך מבוסס פאנל S-PVA, כגון ה- 2408WFP בו קיים יחס ניגודיות סטטי טוב של כ-1200:1 בבהירות של הגדרות היצרן עבור סרטי HD. עומק השחור בו מצויין ויותר חזק בהשוואה ל-TN וכמו כן הגוונים הבהירים גלויים יותר לעיני הצופה.

ב-225MS קיימים Composite, S-Video, Component, , בנוסף לחיבורי המחשב DVI ו-D-Sub.

ניתן לחבר גם ממיר דיגיטלי לקומפוזיט, וזה לא שונה גם ב- Chimei 222H, שחסרונו הוא בהיעדר DVI , אבל לדעתי מכיוון שהוא זול יותר, כמו שאמרתי קודם, ובתוספת ארגונומיה מוצלחת יותר המאפשרת שינוי גובה גמיש הוא יותר משתלם מה-225MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר אבל שלא לשם לב בין ההבדלים בין מסכי 22 ל 20

ההבדלים במחירים הם עצומים , משהו כמו 500-700 , ואתה גם מפסיד 2 אינצים

ולמה בעצם אם כבר הולכים על 22TN אתה ממליץ לי על CHIMEI ? זה כאילו היצרנית הכי גרועה של המסכים , בעוד שב50 שקל יותר יש לך LG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר אבל שלא לשם לב בין ההבדלים בין מסכי 22 ל 20

ההבדלים במחירים הם עצומים , משהו כמו 500-700 , ואתה גם מפסיד 2 אינצים

לא התייחסתי ל-20" בתגובה האחרונה. 2408WFP הוא 24" ובו אתה מרוויח 2" נוספים, איכות תצוגה עדיפה ורזולוציה גבוהה יותר. ה-2007WFP , שהיה לו HDCP עבור PS3, כבר לא זמין בחנויות. הוא רצה לדעת לגבי טיב הניגודיות ב-22" TN והוסבר לו שב-S-PVA היא טובה בפער ניכר. אם לא יכול להרשות לעצמו את ה-2408WFP אז לא. לא מקבלים במסכי TN עומק שחור מצטיין.

בקשר לתדמית של היצרנית הכי גרועה של מסכים, היא דווקא מוטעית (לפחות לפי הביקורת של ה-222H ב-PRAD ועצם העובדה שה-221D נמצא בביקורת של הפורום כטוב יותר מה-226BW). צ'אי מאי היא לא יצרנית מדבקה ו-CMO, שהיא מיצרניות הפאנלים הגדולות בעולם, נמצאת בבעלותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק על מנת לאמת שהבנתי נכון, משום שאינני מבין גדול בתחום, ב225MS אני יוכל לחבר PS3, מחשב ובנוסף ממיר (כבלים?)?

ל-Chimei אין חיבור DVI אז איך כיצב אני יוכל לחבר את המכשירים הנ"ל?

שאלה אחרונה, לגבי הניגודיות, בשורה התחתונה, זה מפריע ואני ישים לב לכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק על מנת לאמת שהבנתי נכון, משום שאינני מבין גדול בתחום, ב225MS אני יוכל לחבר PS3, מחשב ובנוסף ממיר טלויזיה (כבלים?)?

כן.

ל-Chimei אין חיבור DVI אז איך כיצב אני יוכל לחבר את המכשירים הנ"ל?

המחשב יחובר ל-D-Sub, ה-PS3 ל- ויש קומפוזיט לממיר .

שאלה אחרונה, לגבי הניגודיות, בשורה התחתונה, זה מפריע ואני ישים לב לכך?

אני לא יכול לענות על זה. רק אתה תדע בסוף האם השחור מספק עומק טוב לתמונה . בעיניי פאנלי TN גרועים בקטע הזה, והאפשרות להפעלת ניגודיות דינמית היא המצאה שנוצרה בכדי לתת מענה לבעיה זו ב-TN, אבל היא יותר מפריעה מאשר מועילה, כי מבחינים שהבהירות מתגברת ומופחתת לאט בהתאם למעברים מסצינות בהירות לכהות ולהיפך אז היא סתם גימיק. בטלוויזיות משתמשים לרוב בפאנלי S-PVA על מנת לתת לתמונה קונטרסט מצטיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות מצב שהתמונה תהיה גרועה עד מאוד? באיזה צורה זה בא לידי ביטוי, איך אני אראה את זה?

אלו התקנים נוספים אני יכול לחבר ליציאות הנוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...