מחר! היום הגדול! מחר! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר! היום הגדול! מחר!

puNani

Recommended Posts

למה RADEON 8500????????????.

אם זה מהארץ אז נראה לי שנדפקת.

כי יש רק את הגירסה של החברה הטיוואנית הזאת בארץ בינתיים.

אני מציע לך מהר להחליף לכרטיס GF3 Ti 200 של הרקולס (פשוט זה אותו מחיר - אפילו קצת יותר זול)

עם הכרטיס הזה גם תקבל בערך את אותם ביצועים כי מה שמקבלים בארץ זה את גירסת ה-LE של הרידיאון שהיא הגירסה המוחלשת.

מה שבטוח זה שלפחות יהיו לך הרבה עדכונים של דרייברים עם כרטיס כי בינתיים ATI רמאים ולא מוציאים דרייברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההההההההההה!

אז בסדר.

אבל בכל זאת לא שווה לקנות את הכרטיס - גם של ATI - לפי דעתי.

פשוט ה-ATI הרמאים האלו לא מוציאים ואני מחכה כבר חודשיים לדרייברים חדשים כי מלא משחקים פועלים חרא.

בקיצור, הבטיחו שהם יוציאו כל חודש דרייבר רציני וזה הכל רק זיבולי מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני לא מוצא שום פסול בדרייברים שכרגע ניתנים להורדה מהאתר של ATI, כמעט ולא עושים בעיות בכלל.

אני עדיין ממתין לדרייברים ל Webcam (קריאייטיב) המסריחה שלי :-/

כבר חודש רשום באתר Early December!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... דלתא פורס.. ;D

בכל מקרה אני NEW AGE .. מדי פעם אינ משחק קצת פה ושם בOLDIES אבל בינתיים המשחקים החשובים לי: RTCW, CS, HALF-LIFE, UNREAL ועוד אמורים לעבוד נפלא עם הרדאון, גם עם הדרייברים הקיימים.. ואני בטוח שייצאו חדשים (אז נכון שלוקח יותר זמן, אבל זאת לא סיבה להשקיע עוד 200$ בכרטיס מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואים גם סיבה להשקיע את הכמה דולרים הנוספים שרדאון 8500 עולה עם תמיכה מפוקפקת מאוד של דרייברים.

אתה יכול ללכת על הGeforce 3 ti200 והוא ייתן לך ביצועים מעולים בלי שום , ביחד עם תמיכה מעולה של מnVidia. ההבדל בין 145FPS ל156FPS הוא מאוד זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד גם 1 עושה לך בעיות לרוץ? :lol:

קודם כל אני לא משחק Delta Force. פשוט אני יודע שזה רץ על אותו סוג מנוע גרפי של Comanche 4 ואמרו שגם איתו יש בעיות. בכל מקרה התכוונתי ל-Delta Force 3: Land Warior למרות שלפי דעתי זה המשך של Delta Force 2 כי הרפיקה אותו הדבר.

וזה ממש לא משחק ישן, "רק" בן איזה שנה ;D

וגם אני כבר לא משחק :lol:

בקיצור, זאת הייתה דוגמה.

גם עם Ghost Recon יש בעיות מעצבנות.

:AR15: :AR15: :AR15:KILL ATI :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...