מחשב למשחקים עד ב12K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים עד ב12K

RON_Xxx

Recommended Posts

כמה שטויות רצות פה..

פותח הדיון,אתה תחליט מה שאתה רוצה רק קח בחשבון שיותר מ-7K אין שום סיבה להוציא על מפרט כזה.

את שאר הכסף אתה פשוט זורק לפח - פשוטו כמשמעו כי לא יהיה שיפור בביצועים שתוכל להרגיש בו בכלל.

לסימולטורים עדיף מעבד חזק ככל האפשר מאחר וכמעט אין צורך בכרטיס מסך (באופן יחסי) ורוב הסימולטורים אם לא כולם לא מנצלים מרובעי ליבה וגם עד כמה שידוע לי בקושי מנצלים 2 ככה שאין טעם לקחת מרובע ליבה.. ושלא נדבר על זה שרצית 3-4 :screwy:

8GB זה דבר הכי מיותר בארץ וכנ"ל לגבי DDR3

בסופו של דבר אתה תחליט אבל אני לא מתכוון להציע מפרטים שהם זריקת 50% מהכסף לפח.

זו ההצעה שלי בכל אופן :

מעבד:

Intel Core 2 Duo E8500 3.16Ghz Penryn OEM

כמות: 1 - מחיר: ¤1279

קירור למעבד:

Thermaltake Big Typhoon VX

כמות: 1 - מחיר: ¤203

לוח אם:

Gigabyte GA-EP35-DS3

כמות: 1 - מחיר: ¤528

מארז:

Coolermaster CM 690 Black - זמין במלאי!

כמות: 1 - מחיר: ¤415

ספק כוח:

Corsair 550VX 41A @ 12V

כמות: 1 - מחיר: ¤449

זיכרון:

G.Skill 4GB DDR2-800 DualKit (2x2GB) CL5-5-5-15 4GBPQ

כמות: 1 - מחיר: ¤433

קשיח למחשב שולחני:

Seagate 500GB Sata II 32MB

כמות: 4 - מחיר: ¤367

סה"כ: ¤4775

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 2 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו : ¤4680

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/6f4q7jkw

בזבוז אטומי המעבד שלך, שההבדל בינו לבין הe8400 הוא 0.16GHZ והמחיר הוא 400 שקל יותר

לא שמת לו כרטיס מסך או שאתה רוצה שיהיה לו כרטיס מסך מובנה? xD

והמחשב שבנית לו ישר לפח - כבר עכשיו הוא לא מריץ Counter strike

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המעבד זו טעות - היתי אמור לשים 8400.

כ.מסך שוב ממהירות שכחתי,כבר יערך בהתאם.

והבחור רשם שהוא רוצה סימולטורים ואיך החלטת שללא כ.מסך הוא לא מריץ CS?! שטויות במיץ

**המפרט נערך בהתאם,שים לב ל-4 כוננים של 500GB בהתאם לבקשתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד זו טעות - היתי אמור לשים 8400.

כ.מסך שוב ממהירות שכחתי,כבר יערך בהתאם.

והבחור רשם שהוא רוצה סימולטורים ואיך החלטת שללא כ.מסך הוא לא מריץ CS?! שטויות במיץ

**המפרט נערך בהתאם,שים לב ל-4 כוננים של 500GB בהתאם לבקשתך

כן זאת טעות כמו המעבד הקודם :P

(q9300)

אתה פשוט מפתיע אותי בתרוצים שלך כל פעם :lol:

פותח האשכול, אם אתה רוצה מפרט מבן אדם עם כ"כ הרבה טעויות בבקשה :P

אל תשכח שאת הכסף בסוף אתה משלם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הדיון הזה באמת כבר לא לרמה, לא שלי ולא של הפורום הזה.

פותח הדיון מוזמן לקנות איזה מפרט שהוא רואה לנכון וגם את המפרט הבזבזני בטרוף שלך אם זה רצונו.

המשך יום נעים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIFE, תגיד, יצא לך לראות(באמת, לא באינטרנט) 3 9800GTX על Striker II formula או כל לוח של 3WAY ? הGTX תקועים אחת בתחת של השני, אין חצי סנטימר מרווח ביניהם בכלל (כנ"ל לוחות מבוססי 750 ושני 9800GTX), זה אסון שמחכה לקרות :P... אני אישית הייתי מחכה עוד קצת ושם 280GTX על לוח מבוסס 780 או 790 ואם התקציב מאפשר אז שני 280GTX .

אני מאוד מקווה שפותח הת'רד הולך לשחק לפחות ברזולוציה של 1920X1200 אחרת זה מפרט ההתלהבות הגדול של השנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LIFE, תגיד, יצא לך לראות(באמת, לא באינטרנט) 3 9800GTX על Striker II formula או כל לוח של 3WAY ? הGTX תקועים אחת בתחת של השני, אין חצי סנטימר מרווח ביניהם בכלל (כנ"ל לוחות מבוססי 750 ושני 9800GTX), זה אסון שמחכה לקרות :P... אני אישית הייתי מחכה עוד קצת ושם 280GTX על לוח מבוסס 780 או 790 ואם התקציב מאפשר אז שני 280GTX .

אני מאוד מקווה שפותח הת'רד הולך לשחק לפחות ברזולוציה של 1920X1200 אחרת זה מפרט ההתלהבות הגדול של השנה....

זה לא אסון שמחכה לקרות, מקסימום אפשר להוסיף מאוררים, השארתי לבן אדם עוד אלפייה לאקססורייז.. דרך אגב המארז שהבאתי לו הוא אחד הטובים, אתה יכול לראות כאן:

ושלא תחשוב שה280GTX יהיה פחות חם משני כרטיסים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר את המארז, אל פחד ;) , אני עדיין חושב שעדיף לחכות כרגע ל280GTX אם כבר יש את התקציב לזה.

ומתי הם יגיעו?..

שמע אני לא בן אדם עם כסף שאין לו מושג... אני כמו הרבה אנשים מכיר את מושג ההתחדשות ..

אתה שמתה לב כמה פעמים יצאו רק ב2007-2008 ומעבדים?.. אם זה עניין של חודש מקסימום יש על מה לדבר.. אבל יותר מזה ..

הקצב של הדברים פשוט מטורף.. כל יום המחירים יורדים והדברים נעשים טוב יותר .. אין מה לעשות

ותודה על כל המפרטים ! אני כרגע לא סגור בדיוק על מה אני יילך אני חושב ללכת על 9800 כפול 2 ולשפר את הזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה9800 הוא רק כרטיס ביניים, ה8800GTX שלי שנקנה לפני שנה וחצי מקביל אליו ואף עובר אותו במשחקים מסוימים. ה260 וה280 יהיו שוב כרטיסים יקרים אבל חזקים ותג המחיר שלהם ישאר לאורך זמן. יש גם למה לצפות מATI, אני חושב ששווה לחכות לסקירות רשמיות, ה260/80 יוכרז ב16 לחודש והATI נדחה מעט (וחבל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה9800 הוא רק כרטיס ביניים, ה8800GTX שלי שנקנה לפני שנה וחצי מקביל אליו ואף עובר אותו במשחקים מסוימים. ה260 וה280 יהיו שוב כרטיסים יקרים אבל חזקים ותג המחיר שלהם ישאר לאורך זמן. יש גם למה לצפות מATI, אני חושב ששווה לחכות לסקירות רשמיות, ה260/80 יוכרז ב16 לחודש והATI נדחה מעט (וחבל).

במקרה הזה באמת שווה לחכות :) אני חושב שNVIDIA דפקה את כולנו אם סדרה 9XXX מכיוון שאילו כמעט כולם רק כרטיסי ביניים .. כמו ה9800 GX2 שהוא סתם שני 9800 מודבקים כדי לענוצ לATI על ה3700 כפול שתיים שלה.. בכל מקרה נמתין כמה ימים . תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגופו של עניין. על פי מה שבדקתי על FSX (הסימולטור הכבד ביותר שיש בשוק החופשי היום), התועלת של 3 היא זניחה. בהפרדה של 1920*1200 המשחק ירוץ נהדר על שני כרטיסי 9800GTX או אפילו על שני 9600GT. הבעיה היא בכוח המעבד שהמשחק דורש. למיטב הבנתי, לאחר הוצאת התלאים האחרונים של FSX תתכן תמיכה במרובעי ליבות (אבל אל תתפוס אותי במילה ואם לא היום אז בוודאי בעתיד הקרוב). לכן בהחלט כדאי ללכת על Q9450 ולשקול לעשות לו OC.

בכל מקרה, בתקציב של 12K הייתי ממתין עוד שבועיים לגבי כרטיסי המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...