ניקוי מסך (LCD) - חומר מומלץ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניקוי מסך (LCD) - חומר מומלץ?

Googleness

Recommended Posts

יש איזה חומר שאתם ממליצים לניקוי מסך LCD?

אני משתמש כרגע במטלית כזאת לניקוי מסך שקיבלתי מאיפהשהוא... זה מנקה את האבק בצורה טובה אבל פה ושם על המסגרת ובפינות של המסך יש כתמים שומניים למיניהם.

אגב זה Chimei CMV T39D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוברים יחד עם עוד כל מיני חיידקים ודברים אחרים על הידיים שלנו

חחח זהו, אז למה אנשים נוגעים במסך?? אני מסוגל לרצוח מישהו אם הוא נוגע לי במסך, זה משגע אותי בצורה מטורפת..! :kopfpatsch:

ומה מים מזוקקים יעזרו?

תבינו, זה בלתי אפשרי, מבחינה כימית, להסיר שומן ע"י מים.... בכדי ששומן יוסר הוא צריך להיקשר בקשרים כימיים על ידי מסיר שומנים [כל חומר בעיקרון!!]... מים מסוגלים לקיים קשרי מימן בלבד, שאלה קשרים לא נפוצים במיוחד... שומן מקיים קשרי ואן דר ולס בלבד... שרוב החומרים מקיימים את הקשר הזה, אבל דווקא מים לא... לכן מים לא יקשרו לעולם לשומן, וללא קשרים כימיים בין החומרים, לא תיהיה הסרה של השומן... כמו שאם תשימו מים ושמן באותו כוס, יהיה 2 שכבות ולא יווצרו קשרים ביניהם, והם לא "יתערבבו"... [כימיה בסיסית של תיכון....]

תשתמש רק בחומרי ניקוי למסכי LCD, מים [מזוקקים או לא] לא יעזרו נגד שומן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זהו, אז למה אנשים נוגעים במסך?? אני מסוגל לרצוח מישהו אם הוא נוגע לי במסך, זה משגע אותי בצורה מטורפת..! :kopfpatsch:

שמע, לכל אחד השגעונות שלו. ;)

אני לפעמים נוגע במסך כדי להסיר לכלוך או אבק. לא תמיד יש לי מטלית מתחת ליד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה מים מזוקקים יעזרו?

תבינו, זה בלתי אפשרי, מבחינה כימית, להסיר שומן ע"י מים.... בכדי ששומן יוסר הוא צריך להיקשר בקשרים כימיים על ידי מסיר שומנים [כל חומר בעיקרון!!]... מים מסוגלים לקיים קשרי מימן בלבד, שאלה קשרים לא נפוצים במיוחד... שומן מקיים קשרי ואן דר ולס בלבד... שרוב החומרים מקיימים את הקשר הזה, אבל דווקא מים לא... לכן מים לא יקשרו לעולם לשומן, וללא קשרים כימיים בין החומרים, לא תיהיה הסרה של השומן... כמו שאם תשימו מים ושמן באותו כוס, יהיה 2 שכבות ולא יווצרו קשרים ביניהם, והם לא "יתערבבו"... [כימיה בסיסית של תיכון....]

תשתמש רק בחומרי ניקוי למסכי LCD, מים [מזוקקים או לא] לא יעזרו נגד שומן...

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי המלצה על חומר,

רכשתי במחלקת מחשבים בשופרסל דיל ערכת ניקוי מסך של Silver Line ב14.90

בערכה יש:

מברשת (כזאת סטטית שמושכת אבק)

חומר ניקוי לLCD

ומטלית מיוחדת בשביל לנקות עם החומר ניקוי

בהתחלה ניקיתי עם המברשת את האבק ממש בקלילות זה הסיר את הכל ונתן מראה נקי למסך, החומר עצמו ממש מצויין התזה אחת על המטלית הסירה את כל! הכתמים והלכלוך ולאחר הניגוב המסך מבריק ממש כמו חדש.

מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...