DFI מציגים- ABS, לאוברקלוקרים שבינינו (ראבק הנה הלכה לי ההחלטה על אסוס...) - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DFI מציגים- ABS, לאוברקלוקרים שבינינו (ראבק הנה הלכה לי ההחלטה על אסוס...)

Pika007

Recommended Posts

רק בלוחות אם שיש להם S בשם.

בדקתי , ולא מצאתי שום אסמכתא למה שאתה אומר :

http://us.dfi.com.tw/Product/xx_product_spec_details_r_us.jsp?PRODUCT_ID=5918&CATEGORY_TYPE=LP%20DK&SITE=US

בגיגהבייט ידוע לי שאכן לוחות עם צירוף האותיות ds באים עם קבלים במצב מוצק ויתכן שעובדה זאת בלבלה אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים, לקרוא, זה לא קשה, FFS :kopfpatsch:

אני תוהה אם להביא לפה ידיעות, כי כל פעם שאני מחליט שכן, אנשים קוראים רבע מהידיעה, מפספסים את העיקר, ואז אומרים לי "מה חדש בזה, זה בדיוק כמו XYZ"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמה לכך שמה שאמרתי כן נכון ממש מעלייך.

חיפשתי באתר של dfi ואין שום אסמכתא שנעשה שימוש בקבלים מסוג מצב מוצק באף אחד מהלוחות שלהם , אפילו לא ביקרים ביותר .

לעומת זאת גיגהבייט ואסוס לגבי אותם לוחות שמבוססים על קבלים במצב מוצק ,מצהירים בצורה מפורשת על כך בדף הראשון שמתאר את הלוחות הללו.

אין לי מושג מהיכן אתה שואב את האינפורמציה שלך ,אבל כלל בסיסי בשיווק הוא לפרסם את היתרונות של המוצר ולהסתיר את חסרונותיו.

מכאן נובע שאם לא רשום בצורה מפורשת שהלוחות מבוססים על קבלים מצב מוצק , אז נעשה שימוש בקבלים רגילים עם אורך חיים מוגבל למדי.

במילים אחרות יש סיכוי טוב שהלוחות ילכו קיבנימט כבר אחרי שנתיים ואולי אף קודם ,ואז י תוכל "לדבר ללמפה" אם הלוח ילך לעזאזל, יום אחד, אחרי שהאחריות תיגמר ,בדומה למה שקרה לי עם לוח של (הוגשה נגדם ונגד MSI תביעה ייצוגית בארצות הברית בגין שימוש בקבלים סיניים דולפים מאיכות ירודה סוג ז ).

כמו שאין סיכוי שאני "אגע עם מקל " בלוחות של , ו- ,כך גם אני לא אתקרב ללוחות של dfi , לפחות עד שלא יוכח לי אחרת .

אני ממליץ לכולם לעשות כמוני אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם הרבה עוגמת נפש , עצבים והוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקטוע אותך, גם אם DFI משתמשים בקבלים נוזליים, הקבלים שלהם אפילו לא קרובים לסוג ז'

לא סתם הלוחות של DFI עולים לא מעט, יש סיבה, החלקים שבהם משתמשים לוחות אלו הם חלקים איכותיים ביותר ואני יכול להעיד על כך מ2 לוחות שיש לי, בשביל המתחים המטורפים שהלוחות האלו מסוגלים לתת חייבים לתכנן אותם עם הרכיבים הכי איכותיים והכי אמינים, אז אני יכול להעיד לך שלי יש DFI INF NF4 שמשתמש כולו בקבלים נוזליים ואין לי ולא הייתה לי שום בעיה ואני עובד קבוע על מאוד גבוה כבר יותר משנתיים.

אתה מוזמן לבדוק את הלוחות של DFI ואת הביקורות עליהם, אלו לוחות HIGH-END של ממש(אפילו סדרת הBLOOD IRON ה"פשוטה" שלהם מוציאה תוצאות מדהימות שלוחות זולים של יצרנים אחרים לא מתקרבים אליהם בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה ימים אני מקבל P45-T2RS

אני אדאג לצלם לכם תמונה ברורה עם כל הקבלים בלוח, ואז תראה אם הם מוצקים או לא.

asta

שאתה שם DFI ו MSI במשפט אחד, אתה מעליב את DFI, את האינטליגנציה של עצמך, ואת כל מה שהוגן בעולם הזה.

אגב, הנה דוגמה-

http://img164.imageshack.us/img164/6401/25042008315largebn1.jpg

אם אתה מוצא קבל נוזלי אחד על הלוח, אני צנצנת.

בנוסף-

http://www.google.com/search?hl=en&q=DFI+solid+capacitors&btnG=Google+Search

יש בעמוד הזה בלבד בערך 5 סקירות של לוחות DFI שונים, נחש מה משותף לכולם.

זה לא ש DFI לא משתמשים בקבלים מוצקים- זה פשוט שהם לא עושים מזה עניין כמו שאר החברות.

(נ.ב- יש לי לוח של ג'יגבייט בן 3 שנים שעבד במחשב 24/7, הכל קבלים נוזליים, אף אחד מהם לא נפוח. גם בקבלים נוזליים, תלוי איזה אתה לוקח, יש איכותיים יותר ואיכותיים פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהומה עשו מנושא הקבלים האלקטרוליטיים הרגילים.

קבלים אלקטרוליטיים רגילים יכולים להחזיק בקלות מספר דו ספרתי של שנים.

זה שכמה חברות לפני כמה שנים השתמשו בקבלים שאלוהים יודע מאיפה הקריצו אותם - ואז הם התקלקלו, זאת הבעיה.

לא שהם אלקטרוליטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שאם היית טורח לקרא היית רואה שהיא נותנת 3 שנות אחריות.

DFI ללא שום ספק אחת החברות האיכותיות ואני מסכים עם פיקה , זה מעין איזה שריטה לקנות לוחות שלהם :) במובן הטוב.

גם אני רציתי , אבל בזמנו לא מצאתי דגם עם הצ'יפסט שרציתי בארץ אבל וויתרתי וכך לראשונה מזה איזה 7-8 שנים אני לא עם של DFI.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...