למי שרוצה בימים אילו 22 אינ'צ איכותי - המלצה חמה !!!!! - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שרוצה בימים אילו 22 אינ'צ איכותי - המלצה חמה !!!!!

RobiNooB

Recommended Posts

מוזיאון או לא מוזיאון..אין ספק שמסכי ה-LCD היום הם איכותיים ובודאי שאינני משווה מסכי LCD מסוג TN..

אבל, תשאל גרפיקאים ואנשים שהיום עברו ל-MAC עם מסך LCD וזה לא אותו הדבר..

מצד שני אינני משווה מסך CRT נחות בעל DOTPICH גדול למסכים איכותיים של LCD בעלי פאנל PVA ו-IPS

אני שמח לבשר לך שאני במקצוע הזה כבר 20 שנה, ורק לידע אותך אפל דחפו פנל TN במחשבי imac 20, ואת הפנל הם השאירו לגרסאות imac 24.

ומנסיון של שנים על מסכי , איזו, ברקו עוד מתקופת סאייטקס, אגיד לך שגם פנל TN השתפר פלאים.

חברה די עם הפנלים האיכותיים! מי שמעוניין במסך לגיימינג אין שום סיבה לקחת פנל יקר! אלה מכן הוא עוסק בגרפיקה למחייתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז איזה מסך גיימניב טוב ? הLG שהבחור קנה ? 2252TQ)

או ה226BW

אני פשוט עם השאלה הזאת הרבה זמן ורוצה לקנות מסך 22" טוב אז אם מישהו יוכל להגיד לי מה הכי מומלץ מהמסכים האלו אני אשמח:

226BW

2243BW

2253BW

או מה שפותח הפוסט קנה את ה2252TQ ?

יש גם את הDELL 22" שבזאפ נמכר ב 1430 איך הוא ?

ומה הכי טוב מבין המסכים האלו ?

תודה וסליחה על ההתפרצות, זוהי שאלה דחופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעולם, לעולם, לעולם מסכי LCD לא יציגו איכות של CRT, לעולם. הם עושים את הכל להתקרב למסכי CRT, אבל לומר שזה 95% קצת נסחפת..

ומאיפה שאבת את המסקנה הנחרצת הזאת. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איזה מסך גיימניב טוב ? הLG שהבחור קנה ? 2252TQ)

או ה226BW

אני פשוט עם השאלה הזאת הרבה זמן ורוצה לקנות מסך 22" טוב אז אם מישהו יוכל להגיד לי מה הכי מומלץ מהמסכים האלו אני אשמח:

226BW

2243BW

2253BW

או מה שפותח הפוסט קנה את ה2252TQ ?

יש גם את הDELL 22" שבזאפ נמכר ב 1430 איך הוא ?

ומה הכי טוב מבין המסכים האלו ?

תודה וסליחה על ההתפרצות, זוהי שאלה דחופה.

האתר הזה יענה על רוב השאלות שלך. :xyxthumbs:

http://www.digitalversus.com/article-358.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי וMaSTeR NaRGiLa

לכו לסניף אופיס דיפו הקרוב לביתכם ותצפו ב971P.

תראו איך הוא זורח ליד כל מסכי TN (אם הוא דולק).

עם כיול נכון ובזוית ישרה, לא תראה הבדלים בין TN ל-, וכבר עשיתי את הנסיון הזה.

זה שבאופיס-דיפו ושאר הירקות מציגים מסכים בצורה מרושלת (רובם בכלל לא מוצגים על רזולוציה טבעית), לא אומר שהמסכים האלו גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סוטים מהדיון ומפזרים מילים כמו :.." אבל הם יקרים.." ו" פאנלים של TN במסכי .." אבל מסתובבים מתחת למנורה שמאירה את "הכיתוב" LCD.

אף אחד לא אומר שאין מסכי LCD איכותיים ובודאי שהדיון לא רלוונטי למסכים מבוססי פאנלים של TN, אז תפסיקו לדחוף ולהשוות את הפאנל הזוועתי הזה ( יחסית ולצרכים כמובן).

לא היה, אין (אולי יהיה..) מסכים שמשתווים באיכותם בכל הקטגוריות האיכותיות למסכים איכותיים מבוססי CRT, לא XEROX, לא EIZO ולא אף מסך. לא מעט טוענים וזה נכון מה שנאמר שגרפיקאים מקצועיים שעבדו עם מסכים איכותיים CRT מתלוננים וטוענים שאין להם את אותם האיכויות והביצועים שהציגו המסכים הנ"ל, נכון הם עברו ל-LCD לא בגלל שהם טובים יותר, אלא כי פשוט אין מסכים בנמצא איכותיים של CRT ולכן חברות מעטות מנסות טכנולוגית להגיע לרמה של מסכי CRT והראיה היא "המצאת" סוגי פאנלים שמשמגעים את הצרכנים, מבלבלים אותם ויוצרים סטיגמות לגבי סוגי פאנלים.

האם הייתה את אותה המהומה למסכי CRT להוציא את שיגעון הטריניטרון של סוני? לא ! כי CRT ביסודם הם איכותיים יותר, אבל מה לעשות..העולם עובר לייצור מסיבי וזול יותר שנקרא LCD.

עריכה: היה איזה פיתוח של מסך מבוסס CRT/LCD לפני שנה..מישהו זוכר את השם שלהם? נדמה לי שזה היה פיתוח של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כיול נכון ובזוית ישרה, לא תראה הבדלים בין TN ל-, וכבר עשיתי את הנסיון הזה.

כן, בתנאי שאתה יושב בזוית ישרה כל הזמן בלי להזיז את הראש אפילו קצת. מה גם שיותר נכון לשבת לא בזוית ישרה, אלא כך שהעיניים שלך מקבילות לחלק העליון של המסך.

CRT ביסודם הם איכותיים יותר, אבל מה לעשות..העולם עובר לייצור מסיבי וזול יותר שנקרא LCD.

אני פשוט לא מסכים, חד וחלק.

ל-CRT ביסודו יש היכולת להציג צבעים יותר נכונים ומדויקים, אין לו את בעיית ה"מריחות" (אשר כבר כמעט נפתרה) ואין את בעית זויות הצפיה (אשר קיימת כמעט בכל LCD בצורה זו או אחרת, רק שב-TN היא משמעותית בעייתית יותר).

אבל יש ביסוד של טכנולוגיית ה-CRT חסרונות רבים, שלא ניתן להתגבר עליהם. וזאת הסיבה שהתעשייה והמשתמשים עוברים ל-LCD:

1) בעיות חדות שתמיד קיימות ובמיוחד ברזולוציה גבוהה. מסך LCD 14" יכול להיות קריא גם ברזולוציה של 1400X1050. שום CRT לא יכול להתקרב לזה.

2) בעיות של כוונון גאומטריית תמונה שתמיד קיימות ותמיד צריך להתעסק איתן לפחות קצת

3) ירידה משמעותית באיכות עם הזמן (אובדן חדות, אובדן בהירות)

4) ריצודים. אז נכון, אין מריחות, אבל יש ריצודים. LCD לא מרצדים בהגדרה.

5) גודל! אי אפשר להתכחש לזה ש-CRT בגודל 20" ומעלה הוא מפלצת בגודל של מקרר שזוללת 200W של חשמל (לעומת LCD שזולל 50W בקושי). אין שום דרך להגיע לגדלים של 40" ו-50" (לטלוויזיות) ואפילו 24-30" זה כבר ממש ממש לא סביר. וזו לא בעיה שולית. זה הדבר הכי חשוב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי למה אנשים כ"כ אנטי פאנל TN?

אז נכון שיש טובים ממנו אך הם יקרים ממנו.

נכון שהזוויות צפייה צרות יחסית, אבל רוב המשתמשים יושבים ישר מול המסך..

ונכון שיש עוד פרמטרים שפאנלים אחרים עושים טוב יותר, אבל בשורה התחתונה,

המסכי TN22" מציעים יחס עלות-תועלת מעולה, לרוב השימושים לרוב האנשים.

אישית בתור אחד שקנה 226WTQ בלא הרבה יותר מ1500 שקלים אני מאוד מרוצה.

משחקי FPS נראים טוב, טקסטים ברורים, משטח עבודה גדול מאוד (אפשר לחשוב שרק לפני שנים

בודדות כמעט כולם עבדו על CRT17. אומנם יש קצת זליגת אור בקצוות העליונים שהם מציגים שחור אבל

זה באמת בקטנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בפורום הזה הקנה מידה הוא אחר.

אם אין לך למה להשוות, או שאתה משווה למסכים הזולים (17" ב800 שקל) המסך הוא אכן נהדר, אבל אם אתה משווה למסכים יותר מקצועיים.

הוא לא שווה הרבה.

ככה הכל הולך בחיים, תמיד הכל יחסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טובים למה? ושוב, יחסית למה?

אתה תמיד צריך להראות אופציות אחרות שאתה מציג משהו.

אני חושב שעדיף להשאר בחוסר ידיעה, אם מישהו קונה TN וטוב לו, אשריו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בתנאי שאתה יושב בזוית ישרה כל הזמן בלי להזיז את הראש אפילו קצת. מה גם שיותר נכון לשבת לא בזוית ישרה, אלא כך שהעיניים שלך מקבילות לחלק העליון של המסך.

אני פשוט לא מסכים, חד וחלק.

ל-CRT ביסודו יש היכולת להציג צבעים יותר נכונים ומדויקים, אין לו את בעיית ה"מריחות" (אשר כבר כמעט נפתרה) ואין את בעית זויות הצפיה (אשר קיימת כמעט בכל LCD בצורה זו או אחרת, רק שב-TN היא משמעותית בעייתית יותר).

אבל יש ביסוד של טכנולוגיית ה-CRT חסרונות רבים, שלא ניתן להתגבר עליהם. וזאת הסיבה שהתעשייה והמשתמשים עוברים ל-LCD:

1) בעיות חדות שתמיד קיימות ובמיוחד ברזולוציה גבוהה. מסך LCD 14" יכול להיות קריא גם ברזולוציה של 1400X1050. שום CRT לא יכול להתקרב לזה.

2) בעיות של כוונון גאומטריית תמונה שתמיד קיימות ותמיד צריך להתעסק איתן לפחות קצת

3) ירידה משמעותית באיכות עם הזמן (אובדן חדות, אובדן בהירות)

4) ריצודים. אז נכון, אין מריחות, אבל יש ריצודים. LCD לא מרצדים בהגדרה.

5) גודל! אי אפשר להתכחש לזה ש-CRT בגודל 20" ומעלה הוא מפלצת בגודל של מקרר שזוללת 200W של חשמל (לעומת LCD שזולל 50W בקושי). אין שום דרך להגיע לגדלים של 40" ו-50" (לטלוויזיות) ואפילו 24-30" זה כבר ממש ממש לא סביר. וזו לא בעיה שולית. זה הדבר הכי חשוב פה.

טוב.. בוא נשאל אחרת ..:

קח את ה-LCD הטוב ביותר שקיים היום, קח את מסך ה-CRT הטוב ביותר שעדיין קיים היום..מי טוב יותר ומי יראה לך תמונה חדה יותר? צבעים אמיתיים יותר ועמוקים יותר?

מי יתן לך בכל רזולוציה את האיכות הטובה ביותר? (כלומר למי יש various resolutions גדול יותר) ואל תענה שעם הזמן יש ירידה באיכות כי ירידה מדוברת אחרי MTBA של 45000 שעות עבודה. וזה במקרה "גרוע" של מסך CRT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חודש וחצי עם ה226W פשוט מסך נהדר!!

השיפור במעבר מ17 ל22 הוא מדהים. אחרי שמתרגלים ל22 קשה מאוד לחזור למסכים רגילים של 17-19. מבחינת זוויות כל עוד אני לא רואה תמסך מהרצפה רואים מצויין. משחקים נראים מדהים בייחוד פרו08 וrace driver

מומלץ בחום לקנות 22. לגבי ה226 בינתיים אין תלונות. עשיתי לו כיול עצבני ועכשיו ממש רואים מושלם. מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...