Vantec AeroFlow אכזבה? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vantec AeroFlow אכזבה?

ccc

Recommended Posts

זה פשוט לא יכול להיות כזה הבדל אלא אם כן אתם גרים ברחוב, טמפ' החדר בקיץ בלי מזגן בערך היא 27 מעלות, בחורף זה יכול להיות... 23 +- בשני המקרים בדרך כלל מקררים או מחממים את הבית אז משהו פה נראה לי לא הגיוני, 4 מעלות הבדל ואתם מדברים על יותר מ10...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה פשוט לא יכול להיות כזה הבדל אלא אם כן אתם גרים ברחוב, טמפ' החדר בקיץ בלי מזגן בערך היא 27 מעלות, בחורף זה יכול להיות... 23 +- בשני המקרים בדרך כלל מקררים או מחממים את הבית אז משהו פה נראה לי לא הגיוני, 4 מעלות הבדל ואתם מדברים על יותר מ10...

אצלי זה קצת חריג את האמת .. אני גר בוילה של 3 קומות ובמקרה אני בסוויטה בקומה השלישית , החום מלמטה עולה כמו ארובה לחדר שלי והחדר חם בלפחות 5 - 8 מעלות מהקומה התחתונה , זה ממש מורגש חזק , ולכן אני והמעבד מתבשלים פה בקיץ :>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה... חתיכת בית, אין מזגן ? ;D

המזגן הורג אותי :>

ישתבח שמו , תלחץ על הheatsink כדי לבדוק שינוי טמפרטורה קודם כל כמו שאמרו לך מעלי

דרך אגב כבר ראיתי לא פעם שמאוורר stock עושה את העבודה טוב יותר ממאוורר יקר ומיוחד , אז זה לא בלתי אפשרי

המאוורר שלך הוא ממעבד box או oem ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש את הוונטק הזה ויכול להגיד לי את מהירות הסיבוב שלו כי אולי קיבלתי אחד דפוק.. אצלי זה 4400-4500 ובאתר שלהם רשום שהוא 5600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה מהירות סיבוב הסתובב הoem שלך? כי ישנם מאווררי oem נחמדים והרבה יותר טובים מהbox של ויכול מאוד להיות שהוא מסתובב באיזה 5000rpm + ולכן ישנה אותה תוצאה או אפילו טובה יותר

אז למה באתר שלהם רשום 5600??

שאלה טובה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש AeroFlow שלא עובר את ה36 מעלות בלי מזגן. אני מרוצה ממנו, למרות זאת אני שוקל להחליף אותו במשהו יותר כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא שקט אם כי יקר , התוצאות בינוניות כרגע , אולי על 5600 הוא יהיה יותר טוב

שלחתי כרגע e-mail לvantec כדי לברר את עניין התרמית לפני שנרביץ בו קצת וולטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...