המחשב לא ניכנס ל- Windows מסך שחור ונורית מהבהבת (STANDBY) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא ניכנס ל- Windows מסך שחור ונורית מהבהבת (STANDBY)

KingRyu

Recommended Posts

שלום רב,

יש לי בעיה שהתחילה מאז שקניתי זוג זיכורנות וחיברתי אותם X 2 STICK Kingston 1GB 400Mhz PC3200 CL3 יענו 2GB .

(לוח אם שלי היא CL 2.5)

חיברתי את הזיכרונות והוצאתי את שלי שהיו, מאז שחיברתי אותם כל פעם שאני מדליק את המחשב המסך נדלק לכמה שניות, ניכנס למצב כנראה של STANDBY (הנורית מהבהבת והמסך שחור) והמחשב עובד.

כאילו המסך לא מגיע בכלל ל- WIN, בכדי זה יעבוד מה שאני מנסה לעשות זה:

1. עושה ריסט למחשב ---- לא עוזר עדןי מגיע לחלון שחור עם נורית מהבהבת.

2. מכבה את המחשב ומחכה דקה ----- לא עוזר עדין מגיע לחלון השחור.

3. מכבה שוב את המחשב ומחכה עוד דקה ------ כנ"ל שוב פעם לא עוזר.

4. מכבה את המחשב ומדליק שוב ורק אז המסך נדלק וזה מגיע לחלון של היצרן של הלוח ומגיע ל- WIN

עכשיו ניסיתי כמה דברים לעשות לפי עזרה מכמה אנשים.

1. להריץ פקודת MEMTEST86 לראות שהזיכרונות אכן תקינים ולא תקולים ---- הרצתי את הפקודה מראה שהכל בסדר אין שום ERROR.

2. ניסיתי לשנות בביוס (CELL MENU) בקטגוריה High Performance Mode מ- Manual ל- Optimized ---- מסתבר שזה גם לא זאת הבעיה כי זה עדין מראה לי את המסך ככה.

3. ניסיתי אולי לשנות בהגדרות בביוס את ההרצים מ- Auto ל- 400MHZ של הזיכרון ---- עדין לא עוזר..

4. האופציה שנשארה לי זה לבדוק סטיק סטיק לראות שהם באמת לא תקולים למרות שזה נראה לי לא כ"כ רלוונטי כי אם ביצעתי את פקודת MEMTEST86 והוא הראה לי שהם תקינים אז זה מיותר לדעתי..

5. ניסיתי גם לנקות את המחשב, פתחתי אותו שאבתי מאבק במאוורר של המעבד ובמאוורר של הספק בכל מקום אפשרי לנקות את האבק ---- גם לא עוזר.

למשהו אולי יש פתרון בשבילי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן הרצת את ה MEMTEST ?

אז בעצם אתה אומר שכל תהליך ה-BOOT (עליה של המערכת) עוברת חלק, והבעיה רק שאתה מנסה לטעון את הוינדוס ?

במצב בטוח זה עולה ?

ניסית להחזיר את הסטיקים הישנים ולראות אם הוינדוס עולה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן הרצת את ה MEMTEST ?

אז בעצם אתה אומר שכל תהליך ה-BOOT (עליה של המערכת) עוברת חלק, והבעיה רק שאתה מנסה לטעון את הוינדוס ?

במצב בטוח זה עולה ?

ניסית להחזיר את הסטיקים הישנים ולראות אם הוינדוס עולה ?

מהלילה עשיתי את זה עד הבוקר,הוא בכלל לא מראה את החלק של הבוט.

המסך ישר נדלק ומראה מסך שחור..מסך חלק שחור.

הוא בכלל לא מגיע לחלון של הביוס בכדי שאני אוכל להיכנס למצב בטוח,אתה מבין את האבסורד ? שכאילו המחשב נדלק.המסך דלוק ויש מסך שחור חלק.הנורית מהבהבת וזהו.אתה לוחץ על מקשים כלום לא מגיב הכל נשאר ככה רק אם אתה עושה ריסט/כיבוי

הסטיקים הישנים עובדים כמו שצריך,

מה שמוזר זה שברגע שאני מנסה מכבה ומפעיל את המחשב בערך 4 פעמים בפעם ה-5 הוא עולה בסופו של דבר.

והוא גם מזהה את שני הזיכרונות ביחד,תראה כשחושבים על זה אם הזיכרון היה תקול אז המחשב בכלל לא היה עולה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...