אובמה לנשיאות ארה"ב - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובמה לנשיאות ארה"ב

arik100

Recommended Posts

אין לנו פרויקט בלעדי מסיבה אחת- מימון. גם הפרויקטים ה "בלעדיים" שלנו הם במימון אמריקאי.

בבקשה, זו בדיוק הסיבה למה אינה שומרת על האיכות הטכנולוגית של ארה"ב. אין לתעשייה הישראלית שום דבר בעל ערך רב מאוד להציע לארה"ב ,רק גרסאות שונות ומשונות של דברים שחברות אחרות מייצרות.

נ.ב אנחנו מדברים על שמירה על היתרון הטכנולוגי של ארה"ב כנגד מדינות כמו רוסיה וסין בתחום הצבאי. ככה שתחומים אחרים כמו רפואה למשל לא ממש מועילים לדיון הזה מה שגם אם לבדוק אני יותר מבטוח שארה"ב פיתחה ויצרה הרבה יותר פיתוחים משל עצמה בתחום הרפואה מאשר .

אבל זו בדיוק הנקודה- THAAD זו לא מערכת, זה מכלול של מערכות, בעוד שהפטריוט הוא מערכת בודדת של משגר בודד שלו סוג בודד של טיל, בעל גרסאות שונות.

במכלול ה THAAD נכללת גם מערכת הנאוטילוס, וגם מטוס 747 עם על החרטום שלו. יש סיבה שקוראים לזה ARRAY.

מכלול של מערכות הוא מערכת אחת גדולה בעצם, לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי מבקש להוסיף צבע לדיון

יש דבר שאני בטוח שרבותי המלומדים אינכם שולטים בו והוא : בישול ,

הממ , מה קשור ?

תבלין , אני בהחלט מודה ( פוגי ) שכולם יכולים להסתדר בילעדי השני , אבל מה הטעם ?

ארה"ב בהחלט יכולה להסתדר בלי ישראל ( בילבי , אפשר להסתדר גם בילעדיך - אתה כבר מתחיל לשעמם - אולי זה יהיה היוצא מהכלל ) אבל איך היא תראה ?

נכון ספרד ופורטוגל היסתדרו בלי היהודים ואני אחדש ( לא ) שגם עם כינון המדינה מחדש הרבה יהודים עזבו את ארצות הגלות ואותן מדינות לא סבלו מקצב התקדמות גודל בלשון המעטה .

יש מבין את הכיוון ?.

תארד בעל מיגוון דעות הוא טוב יותר

עולם עם מגוון הוא טוב יותר

חברות בעלות מיגוון רחב של סוגי ( לקחת בעדינות את המילה סוג ) בני אדם היא חברה חזקה יותר

ואוכל עם מגוון טעמים הוא טעים יותר

כאן הוא לא ויכוח של שחור לבן , הויכוח הוא על מיגוון צבעים ועל אפשרויות רחבות יותר או מצומצמות , מבחינצי , אני צריך כמה שיותר דעות כמה שיותר אפשריות כמה שיותר חברים , את מה ומי אני אעדיף בכל רגע נתון ? - זו שאלה אחרת , לכן ארה"ב איננה צריכה את , היא רוצה את . יש הבדל בן המילים רוצה וצריך ( במיוחד אם אתה עובר את גיל 5 ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכלול של מערכות הוא מערכת אחת גדולה בעצם, לא ככה?

למכלול שכזה קוראים "על מערכת", שכן כל אחת מתת-המערכות שבה מורכבת ממספר מערכות בעצמה (פטריוט לדוגמה- מכ"מ, מרכז פיקוד, והמשגר עצמו)

אם תלך עכשיו לפנטגון ותשאל לגבי "The THAAD system", אתה תקבל מידע לגבי הטיל הכושל THAAD.

אם תשאל את אותו אדם לגבי The THAAD project או THAAD supersystem, תקבל מידע על זירת המערכה של ה THAAD, על כל מערכותיה השונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במושג "על מערכת" משתמשים כנראה, קומץ אנשים כי רוב הגורמים משתמשים בפשטות במערכת. בכל מקרה אני התכוונתי למשהו ואתה הבנת למה התכוונתי.

זו היצטדקות ? התנצלות ? הסבר ? התגוננות ?

מה זה ?

קומץ אנשים ? איזה קומץ ? למה אתה לא מונה אותם ?

או שאלו מה 50% של פולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סימני שאלה. ההודעה ברורה. כתבתי משהו, כתבתי משהו נכון והוא החליט להציג את זה כאילו שאני לא יודע מה זו המערכת הזו.

אתה יודע את זה מצויין. תנסה לתפוס בן אדם במשהו שהוא טועה בצורה טוטאלית ולא על דברים שוליים שכולם טוב מאוד מבינים את הכוונה של הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה

אפילו לגבי השם שלך אין לך החלטה

אתה ודעותיך הם טעות טוטאלית

כמובן מילבד נסיונות ההכחשה שלך שהם משעשעים למדיי

ומלבד זה לא צריך - זה ילדותי ורק כשאין בררה ובמילחמה צריך לתפוס אדם אחר בטעות

אני חושב שהדרך הנכונה היא למצא היכן כולם צודקים

דבר שדעותיך הם ההיפך המוחלט לזה .

כל מה שרע לישראל זה נכון בשבילך .

אהה כן ועוד טעות אתה צריך להגר מפה .

אמרתי לך כבר פעם אם אתה כל כך חכם תנסה למצא מה אתה יכול לסנגר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיזס, אתה ממש טרול. אנשים מדברים על נושאים ואתה נדחף באמצע בלי לתת שום מידע או חומר רלוונטי לדיון ומנסה להכפיש אותי אישית רק בגלל שהדעות שלי שונות משלך- זה ילדותי, זה ישראלי..

אני למשל לא מסכים עם פיקה בהמון נושאים.איפה אתה רואה אותי עורב לו בכל תרד שהוא משטתף בו ופולט עליו שטויות והכפשות בקצב?

תמצא חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיזס, אתה ממש טרול. אנשים מדברים על נושאים ואתה נדחף באמצע בלי לתת שום מידע או חומר רלוונטי לדיון ומנסה להכפיש אותי אישית רק בגלל שהדעות שלי שונות משלך הדעות שלך יותר משונות מאשר שונות - הן דומות מאוד לדעות של שונאי מה שלא עושה אותך מיוחד - עובדה > - זה ילדותי, זה ישראלי.. כן אנחנו מדינה צעירה

אני למשל לא מסכים עם פיקה בהמון נושאים.איפה אתה רואה אותי עורב לו בכל תרד שהוא משטתף בו ופולט עליו שטויות והכפשות בקצב?

תמצא חיים.

האמת , אני לא צריך להכפיש אותך אתה פולט שטויות ומכפיש את עצמך היטב גם בילעדי .

הנושא הוא אובמה - ובתור אחד שהאיר את עיניי אישית למועמד המופלא רון פול - הייתי מצפה שאולי תכתוב על מה ההבדלים בינהם או משהו כזה - או איך אובמה יכול לדפוק את ומדוע כדי לו לעשות זאת - אתה יודע דברים כאלו , אהבת שופעת ועוד כהנה וכהנה .

נכון מדינת לא מושלמת אבל היא הכי טוב שיש לנו וכן היא צריכה עוד עבודה ( הרבה עבודה ) איך חד גוניות של דעות אנטי ישראליות שאתה מציג יכולה להועיל מלבד להזכיר לנו שיש לנו שונאים , החש/ש העיקרי מאובמה הוא שהנאיביות השילטונית שלו עלולה לגרום לו לעשות " ניסויים " במדיניות החוץ של ארה"ב ובזה לעניות דעתי הוא לא טוב לישראל , אבל לך תדע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא הוצא מהקשרו

הקשר הוא : שfk מה שהוא דירגטורי ( כאן ילדותי ) הוא ישראלי

וזה בא כמסקנה / סיכום של היתנהגות קלוקלת לפי דעתו ואי לכך היא ישראלית ( שים לב לשתי נקודות בסוף ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו גם התאמצתי לקרוא גם קצת את ההיסטוריה.. אני מאשים את צורת הכתיבה של קילבילבי

אני זוכר שהוא היה buddy buddy עם דר רון פאול בזמנו מעניין איפה הדר עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...