אובמה לנשיאות ארה"ב - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובמה לנשיאות ארה"ב

arik100

Recommended Posts

אתה טעית באופן הכי מלא שאפשר לטעות במשהו...

רגע רגע, רק בבקשה אל תבקש ממני להוכיח לך שאני יורד עליך, אוקיי? :lol:

אחוז ההצלחה של הקביעות שנתתי הוא מעל 50% ::)

כנראה שאתה מכיר רק את מנהיגי לאחר רצח רבין, אחרת אין שום אדם שיכול להסביר את הבורות בכל הודעה שלך.

כן ,כן כמובן כל אחד מהם גדול המנהיגים שכדור הארץ הזה ראה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יא בילבי , בעולם דואלי כל דבר הוא חמישים אחוז , או כן או לא , כמובן מלבד השאלה בנוגע ליכולת הלוגית שמוצגת בהודעות שלך , פה אין דואליות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הוא התחיל.. 50% חחח...

גם אם תכתוב שמחר בבוקר תזרח השמש זה יהיה שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים האלה הקדישו את חייהם למדינת . ::)

אתה באמת טמבל.

בנוגע לאובאמה-

בתור אמריקאי, הייתי מצביע לו כנראה. כולנו יודעים שבתכלס- כל השטויות על האיסלאם, או(ס)אמה וכו' זה דיי בולשיט.

אני לא חושב שהייתי מסוגל להצביע למועמד שתומך באיסור על הפלות (מר מקיין).

אבל בתור ישראלי- אני מעריך שאני מעדיף את מקיין. אני מניח שאין צורך לפרט למה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לחלוק פה על כל כך הרבה אנשים

אבל לי נראה שאמריקה תבחר באובאמה , אלא אם כן יהיה איזה התנקשות בחיו , אבל אני מטיל ספק בכך עם השמירה שיש עליו

היא פשוט רוצה שינוי

ואני מאמין שלכולם זה יהיה הפתעה מאוד גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לחלוק פה על כל כך הרבה אנשים

אבל לי נראה שאמריקה תבחר באובאמה , אלא אם כן יהיה איזה התנקשות בחיו , אבל אני מטיל ספק בכך עם השמירה שיש עליו

היא פשוט רוצה שינוי

ואני מאמין שלכולם זה יהיה הפתעה מאוד גדולה

יאלה רק תביאו את ג'אק באוור ויהיה אחלה אקשן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאובמה יבחר

למעשה הצירים הדמוקרטים בונים על הגדלת מסת הבוחרים ( הם בטוחים שיבואו הרבה אנשים שלא מצביעים בדרך כלל למשל שחורים , אאל"ט אחוז המצביעים בארה"ב הוא בסביבות ה 60% - הדמוקרטים בונים על הגדלת המספר הזה ובכך לנצח את מקיין ) ובגלל זה הם לא מצביעים להילרי למרות שמול מקיין יש לה סיכוי .

אובמה , טוב ליהודים ???

הם סתם מריצים את הנושא של קנדי השחור , אני חושב שהוא לבן יותר מהרבה לבנים רק מה אני חושש שהוא עלול לערוך ניסויים במדיניות החוץ כלפי , מה שבטוח לא יועיל לנו . ( אולי חוץ מבילבי )

עריכה :

אני לא חושב שירצחו אותו , היה יותר קל לעשות זאת במסע הבחירות הדמוקרטי , יש בהחלט מצב שאמריקה בשלה לנשיא שחור ( במיוחד אם הוא לבן כמו אובמה ) עובדה אישה ושחור היתחרו על הקול הדמוקרטי שזה מראה על פתיחות רבה או כניראה לאמריקאים ממש נימאס מהצרות של להיות מנהיגי העולם החופשי - כי שום שינוי אחר אני לא רואה .

וחס ושלום אני לא בעד אפליה מכל סוג שהוא אני חושב שהמועמדים הדמוקרטיים יהיו מצוינים ומתקדמים מאד וישרתו את המדינה שלהם בצורה מעולה רק מה ? אני מודאג ממדיניות החוץ של אובמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא בילבי , בעולם דואלי כל דבר הוא חמישים אחוז , או כן או לא , כמובן מלבד השאלה בנוגע ליכולת הלוגית שמוצגת בהודעות שלך , פה אין דואליות .

כרגיל, הרבה זיבולי מוח בלי התייחסות לעיקר.

הנה הוא התחיל.. 50% חחח...

גם אם תכתוב שמחר בבוקר תזרח השמש זה יהיה שקר.

אתה ממש ממש :s07:

האנשים האלה הקדישו את חייהם למדינת . ::)

אתה באמת טמבל.

זה אמור להרשים אותי? :lol:

דוידן ,מה הקשר טוב ליהודים או לא? הוא נשיא פאקינג ארה"ב ולא של שום מדינת היהודים ,לכן אם הוא טוב או לא ליהודים לא משנה!

מה זה בכלל טוב ליהודים? הוא יכול להיות רע ליהודי נורווגיה וטוב ליהודי רוסיה? אתה בטח מתכוון לישראלים, אז תכתוב לישראלים!! ,קריסט :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוידן ,מה הקשר טוב ליהודים או לא? הוא נשיא פאקינג ארה"ב ולא של שום מדינת היהודים ,לכן אם הוא טוב או לא ליהודים לא משנה!

אני באמת מתחיל לחשוב שאנחנו תחת ניסוי פסיכולוגי של איזה מכון או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקוו שהאו-במבה הזה לא יזכה !!!

אחרת אתם לא יודעים איזה בעיות יהיו לישראל.

או-במבה הזה לא ממש אוהד שרוף.

בוא נגיד שאם תצא עכשיו למלחמה הוא יעדיף שנימחק וניפתור לו כמה בעיות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף נשיא אמריקאי לא יכול להרשות לעצמו שישראל תימחק, כי אז הם די מאבדים את העוגן שלהם באיזור.

יש את ערב הסעודית, אבל חוץ מכסף תמורת נפט... איך נגיד את זה.... אין ביניהם הרבה יותר.

חוץ מזה שאלביט אחראית להרבה מאוד מערכות שהם עושים בהן שימוש, יש טונות של פרויקטים משותפים, ובקיצור........

בוא נגיד שב 10 השנים הקרובות לפחות, ארה"ב לא יכולה לנתק קשר עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מביא את היתדות שלנו...

אבל אל תשכח שאו-במבה לא אוהד .

והוא עלול למרר לנו את החיים בקלות ואנחנו לא נגיד לו כלום.

אתה באמת חושב שהוא יגיד, וואלה לא צריכים את במפה?

:s07:

לא נירא לי שמקיין טוב יותר מאובמה (ואני לא מדבר על היחס כלפי ישראל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף נשיא אמריקאי לא יכול להרשות לעצמו שישראל תימחק, כי אז הם די מאבדים את העוגן שלהם באיזור.

יש את ערב הסעודית, אבל חוץ מכסף תמורת נפט... איך נגיד את זה.... אין ביניהם הרבה יותר.

חוץ מזה שאלביט אחראית להרבה מאוד מערכות שהם עושים בהן שימוש, יש טונות של פרויקטים משותפים, ובקיצור........

בוא נגיד שב 10 השנים הקרובות לפחות, ארה"ב לא יכולה לנתק קשר עם ישראל.

יש להם מספיק "עוגנים" באזור(ערב הסעודית,ירדן,עירק,תורכיה,מצריים,הנסיכויות וכו).אם ישראל תושמד אז ההשפעה על הצבא האמרקני תיהיה לא כה גדולה כמו שאתה מתאר.אני לא מכיר פרוייקט אחד שהוא "בלעדי" לישראל, הכוונה שאין חברה אמרקנית/אחרת מהעולם שאין לה את אותו סוג הטכנולוגיה או שמסוגלת לייצר כזה סוג של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...